BrzydUla 2. Aleks zniszczy pokaz w 155 odcinku?! Dogada się z największym wrogiem Uli i Marka - ZDJĘCIA

i

Autor: x-news BrzydUla 2. Aleks zniszczy pokaz w 155 odcinku?! Dogada się z największym wrogiem Uli i Marka - ZDJĘCIA

BrzydUla 2. Aleks zniszczy pokaz w 155 odcinku?! Dogada się z największym wrogiem Uli i Marka - ZDJĘCIA

2021-08-19 13:36

W 155 odcinku "BrzydUla 2" Aleks (Mariusz Zaniewski) pokaże na co go stać! Febo nawiąże współpracę z największym wrogiem Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek). Podstępny Aleks będzie sabotował pokaz "Kolekcji rozwodowej" autorstwa Sławo (Piotr Rogucki) i Miro (Rafał Mohr). W 155 odcinku "BrzydUla 2" Dobrzańscy będą liczyć na to, że pokaz przywróci F&D dobrą passę. Niestety nie przewidzą, że Aleks zrobi wszystko, by do sukcesu nie doszło. Posunie się do niewyobrażalnej podłości i dogada się za plecami Uli i Marka z ich niebezpiecznym wrogiem.

BrzydUla 2, odcinek 155 - wtorek, 31.08.2021, o godz. 20 w TVN7

W 155 odcinku "BrzydUla 2" Aleks nie dopuści, by "Kolekcja rozwodowa" okazała się wielkim sukcesem. W pełnym sekrecie i za plecami Dobrzańskich dogada się z panem Hu (Nam Bui Ngoc). Jak wiadomo, mąż Violetty (Małgorzata Socha) nie dogadał się z Ulą i Markiem i nadal będzie miał do nich wielkie pretensje. W poprzednich odcinkach "BrzydUla 2" nie dał Kubasińskiej rozwodu i wyjechał do Chin. Cwana kobieta przejęła od niego biznes skarpet dla wojska i zaczęła współpracować z Dobrzańskimi.

Jak się okaże w 155 odcinku "BrzydUla 2" to Aleks dogada się z panem Hu, a połączy ich wspólny cel - nie dopuścić, by Uli i Markowi udał się pokaz kolekcji F&D. Co ciekawe, Aleks od dawna sabotuje działania Dobrzańskich, pomimo że to też jego interes... Niemniej jednak Febo nie cofnie się przed niczym. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3276: Darek wygarnie ojcu jak załatwił jego matkę! Zakościelny wreszcie rozpozna syna?

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

Aleks w 155 odcinku "BrzydUla 2" wprowadzi do przygotowań pokazu istny chaos. Tu coś szepnie Uli, tu się zamiesza w aferkę i tak postanowi poprzeszkadzać. I bez niego w tak ważnym w "BrzydUla 2" dniu będzie zamieszanie. Wszystko przez projektantów Miro i Sławo, którzy załamią się po odejściu ich głównej modelki Sandras (Julia Turczyńska-Zaniewska). Kobieta w ostatniej chwili zrezygnuje z pokazu, ale niespodziewanie zmieni jednak zdanie i wróci w szeregi modelek. Niestety i to wywoła aferę, bo na próbie generalnej wystąpi w nieswojej sukience! 

Przeczytaj: M jak miłość. To będzie nowy kochanek Izy? Nie o Michała i Bosackiego musi bać się Marcin 

Wkrótce w "BrzydUla 2" okaże się, że Sandras założyła kreację Uli, którą ta przygotowała sobie na cześć pokazu i na późniejszą randkę z Markiem. Miro i Sławo wpadną w szał, że widzą na modelce nie tę sukienkę, którą zaprojektowali. Ula zostanie bez ubrania, a Sandras w kradzionym ciuchu... To Iza (Dominika Kluźniak) zacznie ratować sytuację i kombinować dla Uli nową suknię. Dogadany z panem Hu Aleks nie będzie musiał się bardzo starać, by wprowadzać chaos. W "BrzydUla 2" i tak większość rzeczy nie pójdzie po myśli Uli i Marka, ale ostatecznie pokaz się uda. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze