BrzydUla 2. Skandaliczny finał pokazu w firmie F&D! Marek przyłapany z seksowną modelką - ZDJĘCIA

i

Autor: X-news BrzydUla 2. Skandaliczny finał pokazu w firmie F&D! Marek przyłapany z seksowną modelką - ZDJĘCIA

BrzydUla 2. Skandaliczny finał pokazu w firmie F&D! Marek przyłapany z seksowną modelką w 155 odcinku - ZDJĘCIA

2021-08-12 15:30

Pokaz "kolekcji rozwodowej" w 155 odcinku "BrzydUla 2", ma przynieść chwałę podupadłemu F&D. Czy tak się stanie? Chyba nie do końca, bo podczas najważniejszego wydarzenia dla firmy od dawna, wybuchnie wielki skandal! Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) już na początku najnowszych odcinków "BrzydUla 2" wplączą się w gorący romans, który niczym nie będzie przypominał o rozwodzie, do którego się szykowali. Szkoda tylko, że na pokazie F&D Marek wywinie niezły numer i zostanie przyłapany z seksowną modelką (Julia Turczynowicz-Zaniewska)!

BrzydUla 2, odcinek 155 - wtorek, 31.08.2021, o godz. 20 w TVN7

W 155 odcinku "BrzydUla 2" wybuchnie wielki skandal. Marek już w pierwszej części serialu "BrzydUla" dał się poznać jako flirciarz i podrywacz. Małżeństwo z Ulą i wspólne dzieci zmieniły go do tego stopnia, że przeszedł metamorfozę w uczciwego faceta. Czy na pewno? Jak się okaże w najbliższych odcinkach "BrzydUla 2" chyba nie do końca minie mu słabość do pięknych modelek, którymi otaczał się w przeszłości, kiedy jeszcze planował ślub z Pauliną (Maja Hirsch).

Nowy sezon "BrzydUla 2" rozpocznie się gorącymi seks schadzkami Dobrzańskich. Po wybuchu namiętności i pocałunku w ostatnim odcinku minionej części, przyjdzie czas na kontynuację romansu. Ula i Marek będą sporo czasu spędzać w łóżku, ale nikomu nie zdradzą tego sekretu. Nie przyznają się, że znów połączyło ich uczucie i przede wszystkim świetny seks. 

Przeczytaj: Ula z M jak miłość żegna się ze wszystkimi. Poważnie chora Iga Krefft umieściła przejmujący wpis. Chodzi o jej chorobę

BrzydUla 2. Ula opowiada o seksie z Arturem. Pierwszy raz odważnie wyznała prawdę

Może właśnie z powodu tajemnicy w "BrzydUla 2", Marek poczuje się bezkarny? W końcu nikt nie będzie wiedział, że znów coś łączy go z Ulą. Podczas pokazu F&D "kolekcji rozwodowej", który odbędzie się w 155 odcinku "BrzydUla 2" dojdzie do skandalu. Nic w firmie nie może przebiec przecież bez zamieszania. Od tej premiery zależy cały los marki, ale Dobrzański chyba o tym zapomni. Podczas trwającego zamieszania, zbliży się do niego piękna modelka. Dobrzański z przeszłości nie przepuściłby takiej okazji, a co zrobi "nowy" Marek? 

Przeczytaj: 19-letnia Ala z M jak miłość bierze ślub? Alicja Ostolska pokazała zdjęcie sukni ślubnej!

Wszystko wskazuje na to, że Dobrzański w 155 odcinku "BrzydUla 2" nie będzie obojętny na wdzięki modelki. Kiedy wokół każdy postara dać z siebie wszystko, by pokaz wypadł jak najlepiej, on stanie z boku z dziewczyną i będą wyglądali tak, jakby mieli się zaraz pocałować! Cały pokaz wymknie się spod kontroli, a Dobrzański będzie musiał podjąć ważną decyzję. Albo pozostaje wierny Uli, albo znów zaczyna życie flirciarza i podrywacza. Jakiego wyboru dokona? Dowiemy się już niebawem.

Zobacz SKANDAL podczas pokazu F&D w GALERII ZDJĘCIA>>>

Najnowsze