BrzydUla 2. Szokująca prawda o seksie Uli i Marka. Fani odkryli dlaczego skłamią

i

Autor: X-news BrzydUla 2. Szokująca prawda o seksie Uli i Marka. Fani odkryli dlaczego skłamią

BrzydUla 2. Szokująca prawda o seksie Uli i Marka. Fani odkryli dlaczego skłamią

2021-08-12 12:03

Widzowie "BrzydUla 2" nie spodziewają się, że długo trwający konflikt Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek), ich wzajemne pretensje i częste nieporozumienia, obrócą się tak, że Dobrzańscy odnajdą zaspokojenie w gorącym seksie. Wszystko przez namiętny pocałunek w 153 odcinku "BrzydUla 2", który pobudzi ich fantazję. Od tamtej pory nie będą mogli się od siebie oderwać. Prawda będzie jednak taka, że Ula i Marek zachowają swoje seks schadzki w wielkim sekrecie. Fani odkryli dlaczego skłamią rodzinę i przyjaciół!

Dlaczego Ula i Marek będą ukrywać seks schadzki w "BrzydUla 2"?

Sytuacja z seksem Uli i Marka w "BrzydUla 2" stanie się co najmniej dziwna. Jeszcze niedawno małżeństwo było bardzo skłócone i w ogóle nie mogło się dogadać. Wszystko miało skończyć się rozwodem, ale tak się nie stanie. W najnowszych odcinkach "BrzydUla 2" Dobrzańscy zaczną ukrywać fakt, że znów są bardzo blisko siebie. Będą umawiać się na potajemne spotkania pełne uniesień.

Tylko po co Ula i Marek w "BrzydUla 2" tak skrzętnie będą próbowali ukryć fakt, że już nie są skłóceni? Wygląda na to, że połączy ich jakiś mroczny sekret, który znają tylko oni sami. Nie bez powodu przecież nie powiedzą światu o powrocie ich miłości. Wydawałoby się, że dobrymi informacjami warto się dzielić, a u Uli i Marka będzie wręcz odwrotnie. 

Przeczytaj: M jak miłość. Rewolucja u Budzyńskich! Oto nowa córka Andrzeja i Magdy. Co się stanie z Anią? - ZDJĘCIA

BrzydUla 2. Ula opowiada o seksie z Arturem. Pierwszy raz odważnie wyznała prawdę

Fani "BrzydUla 2" wyczuli spisek i sami spróbowali ustalić fakty dotyczące Dobrzańskich. W Internecie pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, co jest przyczyną oszustw pary. - Jak myślicie, dlaczego Marek i Ula będą ukrywać przed rodziną i znajomymi swoją zgodę? Kto wyjdzie z takim pomysłem? Ula czy Marek? - zadano pytanie fanom "BrzydUla 2" na jednym z fanowskich kont (@serialbrzydula) Instagramie.

- Wydaje mi się, że to może być pomysł Uli. Może będą ukrywać się ze względu na dzieci, bo jakby im jednak nie wyszło to znów będą cierpieć (...) - padała jedna z odpowiedzi. 

Przeczytaj: Ula z M jak miłość żegna się ze wszystkimi. Poważnie chora Iga Krefft umieściła przejmujący wpis. Chodzi o jej chorobę?

- Myślę, że będą chcieli poczuć się jak za starych czasów, kiedy zaczęła się ich miłość ❤️ - słusznie zauważa inna fanka "BrzydUla 2".

- No właśnie...dobre pytanie... dla mnie to jest zupełnie bezsensu? chyba że takie ukrywanie się ich kręci i podsyca uczucia? - dodaje ktoś inny.

Widzowie "BrzydUla 2" mają swoje teorie. Słuszne czy nie, przekonamy się na jesień. Pewnym jest, że Ula i Marek będą ukrywać swoje uczucia, a ostry seks pozostanie ich słodką tajemnicą. Nie przyznają się bliskim, że znów wybuchła między nimi namiętność. Jak długo będą kłamać i czy teorie fanów się potwierdzą? Wszystko okaże się już wkrótce. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze