M jak miłość. To będzie nowy kochanek Izy? Nie o Michała i Bosackiego musi bać się Marcin 

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. To będzie nowy kochanek Izy? Nie o Michała i Bosackiego musi bać się Marcin 

M jak miłość. To będzie nowy kochanek Izy? Nie o Michała i Bosackiego musi bać się Marcin 

2021-08-20 8:36

Michał (Paweł Deląg) odchodzi z “M jak miłość”, ale będzie miał godnego następcę! Wydawnictwo Ostrowskiego odkupi przystojny biznesmen z Hiszpanii, który automatycznie stanie się szefem Izy (Adriana Kalska). W “M jak miłość” po wakacjach 2021 Chodakowscy nie zdążą się pogodzić po kłótni, którą zainicjował Bosacki (Dariusz Kordek), a w życiu Izy już pojawi się nowy mężczyzna. Marcin (Mikołaj Roznerski) nie musi się bać o Michała I Jana, ale lepiej niech zacznie obserwować poczynania nowego szefa, który ewidentnie zainteresuje się jego żoną.

Przystojny Hiszpan w "M jak miłość" zawładnie wydawnictwem Michała i sercem Izy? 

Do obsady “M jak miłość” dołączy Conrado Moreno, który wcieli się w rolę biznesmena odkupującego wydawnictwo od Michała. Ostrowski niedługo zniknie z “M jak miłość”, a Iza pozna nowego szefa.

- Będę udawał, że nie mówię po polsku i nic nie rozumiem. Być może wprowadzę trochę hiszpańskiego temperamentu – skomentował swoją rolę Moreno.

Wiadomo już, że nowa sytuacja w wydawnictwie będzie miała wpływ na życie prywatne Chodakowskich. Nowy szef Izy ewidentnie zainteresuje się kobietą. Nie będzie wiedział, że przeżywa kryzys z mężem, w który bezpośrednio był zamieszany jego poprzednik. Chociaż Michał nie miał romansu z Izą w poprzednich odcinkach “M jak miłość”, Bosacki naćpał ich I nakręcił seks taśmę, którą potem podarował Marcinowi. Dlatego też Chodakowski skłócił się z żoną.

Przeczytaj: M jak miłość. Kryzys u Rogowskich, o którym nikt nie zapomni. Marysia wyjawi jak potwornie Artur ją skrzywdził

Lilka z M jak miłość obrzydliwie nękana przez fanów! Monika Mielnicka ujawniła jak ją dręczą

Nowy szef Izy w “M jak miłość” raczej nie pomoże w rozwiązaniu kryzysu. Wręcz przeciwnie, będzie kolejnym powodem Marcina do zazdrości. Tym bardziej, że jak zapowiedział sam Moreno, nieźle namiesza I wprowadzi sporo temperamentu. Szczególnie że będzie udawał, że nie mówi w języku polskim. Po co to zrobi? Może by podsłuchać plotki w wydawnictwie i przyłapać pracowników na gorącym uczynku? A może nie do końca będzie chciał zdradzać swojej tożsamości i zamiarów. Na pewno będzie miał w tym ukryty jakiś konkretny cel.

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3276: Darek wygarnie ojcu jak załatwił jego matkę! Zakościelny wreszcie rozpozna syna?

Pojawienie się hiszpańskiego biznesmena wpłynie na życie Chodakowskich w “M jak miłość”. Marcin jeszcze długo będzie urządzał sceny zazdrości o Bosackiego I Michała, a pojawi się już trzeci adorator Izy! Tym razem Chodakowska ulegnie Hiszpanowi? Jeśli Chodakowski nie zmieni swojego podejścia w “M jak miłość” ich małżeństwo I tak będzie trudno odbudować. Wiadomo już, że Iza będzie tak zestresowana i zniechęcona, że ucieknie do Grabiny, by odpocząć od całej sytuacji. Wszystko wyjaśni się w nowych odcinkach po wakacjach 2021.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze