M jak miłość. Kryzys u Rogowskich, o którym nikt nie zapomni. Marysia wyjawi jak potwornie Artur ją skrzywdził

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Kryzys u Rogowskich, o którym nikt nie zapomni. Marysia wyjawi jak potwornie Artur ją skrzywdził

M jak miłość. Kryzys u Rogowskich, o którym nikt nie zapomni. Marysia wyjawi jak potwornie Artur ją skrzywdził

2021-08-19 9:23

W 1595 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) odsłoni kulisy kryzysu w małżeństwie z Arturem (Robert Moskwa), który ją zdradził i zapłacił za to najwyższą cenę. Ostatnio u Rogowskich w "M jak miłość" panowała miłosna sielanka, bo z horyzontu zniknął były chłopak Marysi, który po latach marzył, by ją odzyskać. Zdrada w wątku tej pary wisiała w powietrzu. Jednak początek nowego sezonu "M jak miłość" po wakacjach 2021 będzie wyjątkowo trudny dla Rogowskiej. Znów przeżyje potworne cierpienie i upokorzenie ze strony męża. O co chodzi?

"M jak miłość" odcinek 1595 po wakacjach - poniedziałek, 6.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Zdrada Rogowskiego w "M jak miłość" zrujnowała jego małżeństwo i wpędziła Marysię w depresję! Aż trudno uwierzyć, że minęło już ponad siedem lat od burzliwego romansu Artura, który związał się z przebiegłą prawniczką Teresą, zdradzał z nią żonę i przez to omal nie zginął! Okazuje się jednak, że nawet rozwód Rogowskich w "M jak miłość" nie zniszczył ich miłości, a drugi ślub, który wzięli w Grabinie w gronie rodziny i przyjaciół tylko przypieczętował ich wielkie uczucie. Nawet Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), były chłopak Marysi z podstawówki w minionym sezonie "M jak miłość" nie zdołał ich rozdzielić.

Nie przegap: M jak miłość. To on będzie nowym Mateuszem Mostowiakiem! Zastąpi Krystiana Domagałę - ZDJĘCIA

Zatem dlaczego w 1595 odcinku "M jak miłość" Marysia przywoła w pamięci zdradę Artura? Czy Rogowski da żonie powód, by zwątpiła w jego wierność, a kryzys dopadnie kolejne serialowe małżeństwo? Nic z tych rzeczy! Choć na oczach Marysi w 1595 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu będzie walił się związek pary, który właśnie ona desperacko zapragnie uratować.

M jak miłość: Powrót Basi Rogowskiej. Marysia i Artur nie poznają własnej córki

Sprawdź też: Marysia z M jak miłość nareszcie się zmieni. Małgorzata Pieńkowska odmłodziła się o kilka lat! - ZDJĘCIA

Podczas wizyty w Grabinie w 1595 odcinku "M jak miłość" Izy (Adriana Kalska) i jej dzieci, a także Marcina (Mikołaj Roznerski) zdradzona przed laty Rogowska poruszy bolesny temat, by ocalić małżeństwo Chodakowskich. Uzna bowiem, że tylko w ten sposób może przemówić Marcinowi do rozumu, zmusić go, by na chłodno, bez szaleńczej zazdrości spojrzał na swoje życie z Izą. Sama przeżyła koszmar przez Artura. Przed laty w "M jak miłość" zdrada Rogowskiego doprowadziła ją nawet do depresji.

Teraz w nowym sezonie "M jak miłość" wykorzysta traumę z przeszłości, by zapobiec kolejnemu nieszczęściu i uświadomić Marcinowi, że może znów ufać Izie, która nigdy go przecież nie zdradziła.

- Ja wiem jak ci trudno... Sama kiedyś przez to przechodziłam. Straciłam zaufanie do kogoś, kogo bardzo kochałam...Byłam pewna, że to już koniec. Ale teraz nie wyobrażam sobie życia bez Artura. I dlatego wierzę też w was. Że i wy przez to przejdziecie... - pocieszy Marcina w 1595 odcinku "M jak miłość".

Ale uparty Marcin w "M jak miłość" po wakacjach 2021 wcale nie będzie gotów na wybaczenie Izie. Bo dla niego wciąż najgorsze będzie to, że Iza tak długo go oszukiwała w sprawie nocy z Michałem (Paweł Deląg), a na swojego szefa patrzyła z takim uwielbieniem jak kiedyś na niego.  - To proszę trzymać za nas kciuki. Bo ja wcale nie jestem tego taki pewien - wyzna Chodakowski.

QUIZ. Zdrady u Mostowiaków w M jak miłość. Odpowiesz 8/10 nawet jak nie widziałeś żadnego odcinka!

Pytanie 1 z 10
Kim była pierwsza kochanka Marka Mostowiaka, Grażyna?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze