Marysia z M jak miłość nareszcie się zmieni. Małgorzata Pieńkowska odmłodziła się o kilka lat! - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Marysia z M jak miłość nareszcie się zmieni. Małgorzata Pieńkowska odmłodziła się o kilka lat! - ZDJĘCIA

Marysia z M jak miłość nareszcie się zmieni. Małgorzata Pieńkowska odmłodziła się o kilka lat! - ZDJĘCIA

2021-07-12 12:03

Nie ma co ukrywać, że Marysia (Małgorzata Pieńkowska) z "M jak miłość" mało kiedy zaskoczyła widzów zmianą wyglądu. Rogowska stawia raczej na myślenie o innych, niż o sobie. Tym razem Małgorzata Pieńkowska zaszokowała wszystkich! Trudno doszukać się w niej skromnej Marysi z "M jak miłość". Teraz to kobieta z klasą i "pazurem". Mało tego, nowy wygląd odjął jej sporo lat, a po jej dawnej fryzurze nie ma śladu. Co skłoniło aktorkę do zmian i jak wpłynie to na wątek Marysi i Artura (Robert Moskawa) w "M jak miłość" po wakacjach 2021?

Spektakularna przemiana Małgorzaty Pieńkowskiej. Marysia z "M jak miłość" już tak nie wygląda! 

Marysia z "M jak miłość" nigdy nie szokowała zmianami. Jej styl zawsze był niewyróżniający się, ale za to nosiła charakterystyczną fryzurę. Jej nastroszone, czarne włosy przykuwały uwagę. Do tego stopnia, że kiedy aktorka Małgorzata Pieńkowska wstawiła zdjęcie w nowym wydaniu, obserwatorzy nie mogli powstrzymać się przez komentarzami. 

Nareszcie zmieniła pani fryzurę ??

Małgosiu suuuuper ??? ależ odmiana,niczym nastka WOW?

Pięknie pani wygląda ?Miłego dnia ??

Nie da się ukryć, że Marysia z "M jak miłość" postawia na totalną metamorfozę fryzury, która odmłodziła ją o całe lata. 

Przeczytaj: M jak miłość. To ona skrzywdziła Barbarę! Lilka gorzko pożałuje zdrady Mateusza

Szok w M jak miłość! Argasiński spróbuje zabić Patrycję! Prawdę zdradził Karol Strasburger!

Nie można się dziwić fanom "M jak miłość", że są zdziwieni przemianą serialowej Marysi, bo trzeba przyznać, że Rogowska od dawna wiele nie zmieniła w swoim wyglądzie. Każdy kojarzy ją z napuszonej fryzury i włosów przypominających artystyczny nieład. W nowym wydaniu, Marysia z "M jak miłość" postawiła na skrócenie i wygładzenie niesfornych kosmyków. Nowa fryzura i biała koszula dodały jej klasy i elegancji. Artur może być nieźle zdziwiony na widok żony!

Przeczytaj: Marcin z M jak miłość bardzo cierpi na planie! Mikołaj Roznerski wszystko wyznał fanom

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 nastąpi przełom w życiu Rogowskich. Będą musieli zmierzyć się z walką o młodą Basię (Karina Woźniak), która będzie coraz bardziej zafascynowana Dawidem (Iwo Wiciński), a on ewidentnie nie ma dobrych zamiarów. Marysia i Artur w "M jak miłość" będą musieli znaleźć sporo siły, by zawalczyć o córkę. Może właśnie zmiany zainspirowały aktorkę do metamorfozy? Jedno jest pewne, Małgorzata Pieczyńska wygląda rewelacyjnie w nowej fryzurze, która zdecydowanie odjęła jej lat i spowodowała pozytywne zmiany. 

Zobacz w GALERII ZDJĘCIA jak zmieniła się serialowa Marysia z "M jak miłość"! Jest nie do poznania>>>

Najnowsze

Materiał sponsorowany