Marcin z M jak miłość bardzo cierpi na planie! Mikołaj Roznerski wszystko wyznał fanom

i

Autor: MTL Maxfilm Marcin z "M jak miłość" bardzo cierpi na planie! Mikołaj Roznerski wszystko wyznał fanom

Marcin z M jak miłość bardzo cierpi na planie! Mikołaj Roznerski wszystko wyznał fanom

Marcin z "M jak miłość" podzielił się z fanami na swoim profilu na Instagramie prawdą o pracy na planie. To nie tylko bajka, gwiazdorskie przywileje, okładki gazet, dobre pieniądze i wywiady. Niestety praca na planie ma też swoje ciemniejsze strony. Mikołaj Roznerski wyznał, że bardzo cierpi przez zmęczenie, mało snu i ostre światło! Fani natychmiast zareagowali na wyznanie gwiazdora "M jak miłość". Co się dzieje z Mikołajem Roznerskim?

Mikołaj Roznerski cierpi na planie nie tylko "M jak miłość". Co się dzieje z aktorem?

Marcin z "M jak miłość" zdecydował się na wyznanie fanom, jak naprawdę wygląda jego praca na planie filmowym. Mikołaj Roznerski gra nie tylko Marcina Chodakowskiego - ostatnio dołączył do obsady "Na dobre i na złe" jako boski inspektor policji, który ostro namiesza w życiu Hani i Michała. Aktor zagrał też męża Agnieszki Osieckiej (Eliza Rycembel/Magdalena Popławska), Wojciecha Frykowskiego. I okazuje się, że zapracowany gwiazdor jest mocno przemęczony!

Jak wyznał Marcin z "M jak miłość" fanom na swoim profilu na Instagramie, najbardziej doskwiera mu brak snu, zmęczenie i ostre światła lamp na planach filmowych. Jak sobie z tym radzi jedna z największych gwiazd serialu? 

Zobacz też: Przerwa na planie M jak miłość! Rafał Mroczek zdradził co się stało! Nie wiadomo kiedy to się skończy - ZDJĘCIA

Andrzejek z M jak miłość przeszedł operację. Tomasz Oświeciński pokazał co dostał do jedzenia w szpitalu. W życiu nic takiego nie jadł - WIDEO
M jak miłość: Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)

i

Autor: Instagram M jak miłość: Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)

Mikołaj Roznerski w poście na Instagramie pod zdjęciem w ciemnych okularach zwrócił się prosto do swoich fanów. Roznerski jest aktualnie w trasie ze spektaklami teatralnymi po całej Polsce i często spotyka uwielbiające go tłumy.

- Lubię te spotkania, Waszą energię, podróże po pięknej Polsce i widoki, które cieszą oczy. Oczy, o które każdy powinien dbać! Moje są narażone na wiele – wielogodzinna praca na planie, oświetlenie filmowe, ostatnio niewiele snu, zmęczenie... - wyznał Roznerski. 

Fani Roznerskiego z "M jak miłość" natychmiast zareagowali empatią i podzielili się swoimi doświadczeniami na metody dbania o oczy. 

- Dobrego dnia!!??❤️❤️

- ?❤️

- Śliczne zdjęcie???

Roznerski przy okazji pełen szczerych wyznań na temat swojej pracy i samopoczucia post zareklamował krople do oczu, które stosuje i poleca w związku z niedoborami snu, przemęczeniem i kontaktem z ostrym światłem na planach filmowych.  

Czytaj także: Zdradzony przez żonę Strasburger w M jak miłość prywatnie ma więcej szczęścia niż Argasiński. Nic go nie łączy z podłym ordynatorem? - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze