Barwy szczęścia, odcinek 2429: Iwona pozna mroczny sekret Huberta. Nie wybaczy bratu co robi za plecami rodziny

2021-04-19 11:15 Małgorzata Pala
Barwy szczęścia, odcinek 2429: Iwona pozna mroczny sekret Huberta. Nie wybaczy bratu co robi za plecami rodziny
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2429: Iwona pozna mroczny sekret Huberta. Nie wybaczy bratu co robi za plecami rodziny

W 2429 odcinku "Barwy szczęścia" Iwona (Izabela Zwierzyńska) nie uwierzy do czego zdolny jest jej brat! Hubert (Marek Molak) podjął się szemranych interesów, zataił prawdę i za plecami rodziny działa na ich szkodę! Chociaż Klara (Olga Jankowska) w "Barwy szczęścia" będzie przerażona nowym zajęciem Huberta, nie zdoła przemówić mu do rozumu. To Iwona pozna mroczny sekret brata i postanowi działać! To początek końca Pyrków? Padną ostre słowa i oskarżenia.

"Barwy szczęścia" odcinek 2429 - poniedziałek, 19.04.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2429 odcinku "Barwy szczęścia" Klara nie wytrzyma i doniesie Iwonie, że jej własny brat wmieszał się w szemrane interesy i handluje podejrzanymi medycznymi substancjami. Iwona, jako lekarz, nie pojmie, że Hubert może narażać zdrowie i życie ludzi! 

- Ten kroplówkowy biznes to działanie na granicy prawa! Takie rzeczy powinny się zdarzać tylko w wyjątkowych sytuacjach i zawsze pod nadzorem lekarza. (...) To nie chodzi o zrobienie dobrego wkłucia, ja cię mogę przeszkolić i już po godzinie będziesz wiedziała jak założyć wenflon...  - powie wściekła Iwona.

Przeczytaj: M jak miłość: Mikołaj Roznerski źle się poczuł! Zabrakło mu oddechu! Uratowali go fani - WIDEO

W 2429 odcinku "Barwy szczęścia" Iwona nie będzie mogła zrozumieć tego, że jej brat zajmuje się dziwnym handlem kroplówkami, które mogą zagrozić czyjemuś życiu! 

- To jest żerowanie na ludzkiej naiwności. To nie jest żadne leczenie - doda Iwona, a Klara z sekundy na sekundę będzie coraz bladsza! 

Klara w "Barwy szczęścia" kompletnie się przerazi. To Iwona uświadomi jej, że Hubert może wpakować siebie i całą rodzinę w poważne problemy. Jeśli pójdzie siedzieć za kraty, kobiety zostaną całkiem same...

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Jasiek załamie się po stracie syna! Lotta zabierze Winnym Antosia i wywiezie go do Niemiec - ZDJĘCIA

Hubert i Iwona w 2429 odcinku "Barwy szczęścia" ostro się pokłócą. Kobieta nie pogodzi się z podejrzanymi interesami brata i naciąganiem ludzi.

- Przecież mi też zależy na kasie. Po co niby tam pracuję? Ja nie mam potrzeby zbawiania świata, tak jak ty. Musimy zapłacić za ośrodek dziadków, z czego ja mam to zapłacić? - wypomni Hubert. 

- Z jakiegoś legalnego źródła? - powie ironicznie Iwona.

W 2429 odcinku "Barwy szczęścia" rodzeństwo bardzo się poróżni, a Hubert nie przyjmie tego, że Iwona próbuje go chronić przed zrobieniem koszmarnej głupoty. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze