Przyjaciołki

Ruszają zdjęcia do 21. sezonu Przyjaciółek! Kto dołączy do obsady?

2022-12-29 10:14

Dobre wieści dla wszystkich fanów "Przyjaciółek"! Pewnym jest, że powstanie 21. sezon hitowego serialu telewizji Polsat, który wróci na antenę w marcu 2023 roku, a już niebawem ruszą zdjęcia do kolejnej odsłony losów uwielbianych przyjaciółek. Oczywiście, w 21. sezonie nie zabraknie czterech tytułowych bohaterek: Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Anki (Magdalena Stużyńska), ale to grono z pewnością się powiększy! Kogo jeszcze zobaczymy w następnym sezonie? Sprawdźcie, co już wiemy!

Będzie 21. sezon "Przyjaciółek"! Kiedy emisja 243 odcinka serialu i co się wydarzy?

21. sezon "Przyjaciółek" na pewno pojawi się na antenie Polsatu w marcu 2023 roku i jak podają wirtualnemedia.pl już niedługo ruszą zdjęcia do kolejnej odsłony uwielbianego serialu. Produkcja jak w poprzednich latach będzie emitowana w czwartkowe wieczory, poczynając od pierwszego w marcu o godzinie 21.05. Zatem 243 odcinek "Przyjaciółek" widzowie zobaczą najpewniej 2 marca, w czasie którego poznają odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, pozostające ogromną zagwozdką w finale 20. sezonu!

243 odcinek "Przyjaciółek" z pewnością wyjaśni, czy Wiktor (Paweł Deląg) przeżyje operację usunięcia krwiaka, do którego pęknięcia doszło w czasie ostrego starcia Jeleńskiego ze Strzeleckim (Bartłomiej Kasprzykowski) w czasie rozprawy, a Patrycja odzyska ukochanego. Wówczas widzowie dowiedzą się jeszcze czy Inga, która w finale sezonu uwolniła się od psychola Rafała (Rafał Królikowski) będzie w końcu z Łukaszem (Piotr Jankowski), a Zuza zdecyduje się jednak przyjąć ofertę z Berlina i wyjechać tam wspólnie z Błażejem (Mateusz Damięcki) i dziećmi. Aż wreszcie fani poznają odpowiedź, co dalej z małżeństwem Anki i Pawła po wyjściu na jaw zdrady Strzeleckiej z Marcinem (Mirosław Haniszewski), jak również co stanie z piątą przyjaciółką Martą (Laura Breszka), której sekret ujawnił Strzelecki w finale 20.sezonu "Przyjaciółek"!

Kogo zobaczymy w obsadzie 21. sezonu "Przyjaciółek"?

Pewnym jest, że w obsadzie 21.sezonu "Przyjaciółek" nie zabraknie żadnej z tytułowych bohaterek, a więc widzowie dalej będą mogli śledzić losy Ingi, Patrycji, Zuzy i Anki, a także piątej przyjaciółki Marty. W kolejnej odsłonie fani zobaczą również ukochanych głównych bohaterek, a więc: Pawła, Wiktora i Błażeja, ale ta lista z pewnością się powiększy. Póki co Polsat nie zdradza nowych nazwisk, które pojawią się w 21. sezonie "Przyjaciółek", jednak jak co sezon możemy spodziewać się powiększenia obsady, którą zasilą uwielbiani aktorzy!

Koniec Przyjaciółek. Wiktor umrze w ostatnim 242 odcinku? Inga pozbędzie się psychola Rafała
Najnowsze