Przyjaciołki

Ruszają zdjęcia do 21. sezonu Przyjaciółek! Kto dołączy do obsady?

2022-12-29 10:14

Dobre wieści dla wszystkich fanów "Przyjaciółek"! Pewnym jest, że powstanie 21. sezon hitowego serialu telewizji Polsat, który wróci na antenę w marcu 2023 roku, a już niebawem ruszą zdjęcia do kolejnej odsłony losów uwielbianych przyjaciółek. Oczywiście, w 21. sezonie nie zabraknie czterech tytułowych bohaterek: Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Anki (Magdalena Stużyńska), ale to grono z pewnością się powiększy! Kogo jeszcze zobaczymy w następnym sezonie? Sprawdźcie, co już wiemy!

Będzie 21. sezon "Przyjaciółek"! Kiedy emisja 243 odcinka serialu i co się wydarzy?

21. sezon "Przyjaciółek" na pewno pojawi się na antenie Polsatu w marcu 2023 roku i jak podają wirtualnemedia.pl już niedługo ruszą zdjęcia do kolejnej odsłony uwielbianego serialu. Produkcja jak w poprzednich latach będzie emitowana w czwartkowe wieczory, poczynając od pierwszego w marcu o godzinie 21.05. Zatem 243 odcinek "Przyjaciółek" widzowie zobaczą najpewniej 2 marca, w czasie którego poznają odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, pozostające ogromną zagwozdką w finale 20. sezonu!

243 odcinek "Przyjaciółek" z pewnością wyjaśni, czy Wiktor (Paweł Deląg) przeżyje operację usunięcia krwiaka, do którego pęknięcia doszło w czasie ostrego starcia Jeleńskiego ze Strzeleckim (Bartłomiej Kasprzykowski) w czasie rozprawy, a Patrycja odzyska ukochanego. Wówczas widzowie dowiedzą się jeszcze czy Inga, która w finale sezonu uwolniła się od psychola Rafała (Rafał Królikowski) będzie w końcu z Łukaszem (Piotr Jankowski), a Zuza zdecyduje się jednak przyjąć ofertę z Berlina i wyjechać tam wspólnie z Błażejem (Mateusz Damięcki) i dziećmi. Aż wreszcie fani poznają odpowiedź, co dalej z małżeństwem Anki i Pawła po wyjściu na jaw zdrady Strzeleckiej z Marcinem (Mirosław Haniszewski), jak również co stanie z piątą przyjaciółką Martą (Laura Breszka), której sekret ujawnił Strzelecki w finale 20.sezonu "Przyjaciółek"!

Kogo zobaczymy w obsadzie 21. sezonu "Przyjaciółek"?

Pewnym jest, że w obsadzie 21.sezonu "Przyjaciółek" nie zabraknie żadnej z tytułowych bohaterek, a więc widzowie dalej będą mogli śledzić losy Ingi, Patrycji, Zuzy i Anki, a także piątej przyjaciółki Marty. W kolejnej odsłonie fani zobaczą również ukochanych głównych bohaterek, a więc: Pawła, Wiktora i Błażeja, ale ta lista z pewnością się powiększy. Póki co Polsat nie zdradza nowych nazwisk, które pojawią się w 21. sezonie "Przyjaciółek", jednak jak co sezon możemy spodziewać się powiększenia obsady, którą zasilą uwielbiani aktorzy!

Koniec Przyjaciółek. Wiktor umrze w ostatnim 242 odcinku? Inga pozbędzie się psychola Rafała
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany