Przyjaciółki

Koniec Przyjaciółek. Rafał uwięzi Ingę i wykorzysta jej córkę w ostatnim 242 odcinku! Kochanek potwór nie pozwoli jej odejść - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-11-17 22:19

Finał serialu "Przyjaciółki" w 20 sezonie wstrząsający dla Ingi Gruszewskiej (Małgorzata Socha). Ostatni 242 odcinek "Przyjaciółek" odsłoni prawdziwą twarz ostatniego kochanka Ingi, Rafała (Rafał Królikowski), który od dawna ją oszukuje, manipuluje ją i do swoich celów wykorzysta także córkę partnerki, Marysię (Zofia Cybul). Nieobliczalny, bezwzględny potwór na koniec "Przyjaciółek" uwięzi Ingę w jej własnym mieszkaniu, żeby odciąć ją od Łukasza (Piotr Jankowski) i bliskich osób. Zabierze także ukochanej telefon. Inga wyrwie się z pułapki dzięki Marysi i w decydującym momencie zdemaskuje psychola. Czy Rafał pozwoli jej odejść? Jak skończą "Przyjaciółki", zobacz ZDJĘCIA i ZWIASTUN.

"Przyjaciółki" 20 sezon ostatni odcinek 242 (odc. 12) - czwartek, 17.11.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Ostatni 242 odcinek "Przyjaciółek" przyniesie dramatyczne wydarzenia w życiu Ingi, która ślepo ufała Rafałowi, wierzyła, że to on jest tym jedynym, nie słuchała ostrzeżeń Łukasza, że kochanek ją okłamuje. Zdesperowany Rafał wszelkimi możliwymi sposobami spróbuje zatrzymać Ingę. Oszukiwanie i śledzenie Ingi da mu tymczasową przewagę. Ale w finale sezonu "Przyjaciółek" Rafał zmanipuluje także Marysię, żeby uwięzić ukochaną w domu, że nie zdążyła zobaczyć się z Łukaszem przed jego kolejnym wyjazdem z Polski.

Właśnie dlatego w finałowym 242 odcinku "Przyjaciółek" Łukasz nie pożegna się z Ingą. Rafał zamknie ją w mieszkaniu, zabierze telefon i spróbuje przeciągnąć na swoją stronę Marysię, namawiając ją do zatajenia prawdy przed mamą. Jednak bystra córka Ingi podczas oglądania bajki o księżniczce zamkniętej w wieży przekaże prawdę swojemu tacie, Robertowi (Krzysztof Wieszczek) i Andrzejowi  (Adam Adamonis). Byli faceci Ingi na koniec sezonu "Przyjaciółek" pośpieszą jej na ratunek.

Uwolniona Gruszewska w 242 odcinku "Przyjaciółek" zdemaskuje potwora Łukasza przed ludźmi, którzy dotąd widzieli w nim tylko nudnego informatyka. Dla Ingi stanie się jasne, że Rafał kłamał na temat poszukiwań Łukasza, wcale nie zależało mu, żeby zaginiony podróżnik się odnalazł. Dlatego urządzi mu awanturę w pracy. - Zamknąłeś mnie w domu! - krzyknie przy wszystkich. - Znowu zgubiłaś klucze? Już kiedyś się to Pani zdarzyło, prawda? Sprawdzałaś w torebce?

- Zabrałeś mój telefon - oskarży kochanka, który w ostatnim 242 odcinku "Przyjaciółek" wyprze się wszystkiego. - Ja? Niemożliwe - odpowie "zaskoczony". Ale Inga ujawni, że jej córka go wydała. - Wiem wszystko od Marysi. Myślałeś, że chce się spotkać z Łukaszem. Śledziłeś mnie. Zhakowałeś mój telefon. Teraz dopiero połączyłam te wszystkie kropki!

- Kocham Cię, ja Cię tak kocham.

- Bądź cicho. Teraz ja mówię! Jesteś toksycznym przemocowcem! Chciałeś mnie odciąć od moich przyjaciół. I tak miałam z Tobą zerwać. Miałam intuicję. Oddaj mój telefon! Oddaj telefon! Klucze! Andrzej i Rafał odwiozą Ci rzeczy!

W finale sezonu "Przyjaciółek" Rafał nie pogodzi się tak łatwo z miłosną porażką! Co zrobi jeszcze, żeby Inga nie była z Łukaszem? Koniec ostatniego 242 odcinku "Przyjaciółek" będzie pełen wstrząsających zdarzeń.

Koniec Przyjaciółek. Wiktor umrze w ostatnim 242 odcinku? Inga pozbędzie się psychola Rafała
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze