Przyjaciółki

Koniec Przyjaciółek. Rafał uwięzi Ingę i wykorzysta jej córkę w ostatnim 242 odcinku! Kochanek potwór nie pozwoli jej odejść - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-11-17 22:19

Finał serialu "Przyjaciółki" w 20 sezonie wstrząsający dla Ingi Gruszewskiej (Małgorzata Socha). Ostatni 242 odcinek "Przyjaciółek" odsłoni prawdziwą twarz ostatniego kochanka Ingi, Rafała (Rafał Królikowski), który od dawna ją oszukuje, manipuluje ją i do swoich celów wykorzysta także córkę partnerki, Marysię (Zofia Cybul). Nieobliczalny, bezwzględny potwór na koniec "Przyjaciółek" uwięzi Ingę w jej własnym mieszkaniu, żeby odciąć ją od Łukasza (Piotr Jankowski) i bliskich osób. Zabierze także ukochanej telefon. Inga wyrwie się z pułapki dzięki Marysi i w decydującym momencie zdemaskuje psychola. Czy Rafał pozwoli jej odejść? Jak skończą "Przyjaciółki", zobacz ZDJĘCIA i ZWIASTUN.

"Przyjaciółki" 20 sezon ostatni odcinek 242 (odc. 12) - czwartek, 17.11.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Ostatni 242 odcinek "Przyjaciółek" przyniesie dramatyczne wydarzenia w życiu Ingi, która ślepo ufała Rafałowi, wierzyła, że to on jest tym jedynym, nie słuchała ostrzeżeń Łukasza, że kochanek ją okłamuje. Zdesperowany Rafał wszelkimi możliwymi sposobami spróbuje zatrzymać Ingę. Oszukiwanie i śledzenie Ingi da mu tymczasową przewagę. Ale w finale sezonu "Przyjaciółek" Rafał zmanipuluje także Marysię, żeby uwięzić ukochaną w domu, że nie zdążyła zobaczyć się z Łukaszem przed jego kolejnym wyjazdem z Polski.

Właśnie dlatego w finałowym 242 odcinku "Przyjaciółek" Łukasz nie pożegna się z Ingą. Rafał zamknie ją w mieszkaniu, zabierze telefon i spróbuje przeciągnąć na swoją stronę Marysię, namawiając ją do zatajenia prawdy przed mamą. Jednak bystra córka Ingi podczas oglądania bajki o księżniczce zamkniętej w wieży przekaże prawdę swojemu tacie, Robertowi (Krzysztof Wieszczek) i Andrzejowi  (Adam Adamonis). Byli faceci Ingi na koniec sezonu "Przyjaciółek" pośpieszą jej na ratunek.

Uwolniona Gruszewska w 242 odcinku "Przyjaciółek" zdemaskuje potwora Łukasza przed ludźmi, którzy dotąd widzieli w nim tylko nudnego informatyka. Dla Ingi stanie się jasne, że Rafał kłamał na temat poszukiwań Łukasza, wcale nie zależało mu, żeby zaginiony podróżnik się odnalazł. Dlatego urządzi mu awanturę w pracy. - Zamknąłeś mnie w domu! - krzyknie przy wszystkich. - Znowu zgubiłaś klucze? Już kiedyś się to Pani zdarzyło, prawda? Sprawdzałaś w torebce?

- Zabrałeś mój telefon - oskarży kochanka, który w ostatnim 242 odcinku "Przyjaciółek" wyprze się wszystkiego. - Ja? Niemożliwe - odpowie "zaskoczony". Ale Inga ujawni, że jej córka go wydała. - Wiem wszystko od Marysi. Myślałeś, że chce się spotkać z Łukaszem. Śledziłeś mnie. Zhakowałeś mój telefon. Teraz dopiero połączyłam te wszystkie kropki!

- Kocham Cię, ja Cię tak kocham.

- Bądź cicho. Teraz ja mówię! Jesteś toksycznym przemocowcem! Chciałeś mnie odciąć od moich przyjaciół. I tak miałam z Tobą zerwać. Miałam intuicję. Oddaj mój telefon! Oddaj telefon! Klucze! Andrzej i Rafał odwiozą Ci rzeczy!

W finale sezonu "Przyjaciółek" Rafał nie pogodzi się tak łatwo z miłosną porażką! Co zrobi jeszcze, żeby Inga nie była z Łukaszem? Koniec ostatniego 242 odcinku "Przyjaciółek" będzie pełen wstrząsających zdarzeń.

Koniec Przyjaciółek. Wiktor umrze w ostatnim 242 odcinku? Inga pozbędzie się psychola Rafała
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze