Przyjaciółki

Koniec Przyjaciółek. Zuza i Błażej w ostatnim 242 odcinku zostawią wszystko i rozpoczną nowe życie - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-11-17 20:16

Ostatni 242 odcinek serialu "Przyjaciółki" będzie zarazem pożegnaniem z Zuzą (Anita Sokołowska) i Błażejem (Mateusz Damięcki)! Po trudnych przejściach w 20 sezonie "Przyjaciółek", zdradach, kłamstwach i burzliwych kłótniach nadejdzie chwila, w której ta para postanowi rozpocząć nowy rozdział wspólnego życia. Po odejściu z banku Zuza w finałowym odcinku "Przyjaciółek" dostanie niezwykłą ofertę pracy w Berlinie. Nie będzie gotowa na taką rewolucję ze względu na sytuację ze śmiertelnie chorym ojcem, ale Błażej przekona ją, że muszą zostawić wszystko za sobą, żeby im się wreszcie udało. Czy bohaterowie wyjadą na koniec "Przyjaciółek"? Zobacz ZWIASTUN i sprawdź szczegóły.

"Przyjaciółki" 20 sezon ostatni odcinek 242 (odc. 12) - czwartek, 17.11.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Zuza i Błażej w finale 20 sezonu "Przyjaciółek" pożegnają się z serialem? Miłość tych dwojga okazała się silniejsza od zdrady, od intryg siostry Zuzy, Izy (Zofia Domalik), która wciągnęła Błażej w romans i nie przyjmowała do wiadomości, że on kocha Markiewicz i to z nią chce być. Ostatecznie Zuza i Błażej dzięki ostrej konfrontacji na ringu znaleźli sposób, żeby się dogadać, wybaczyć sobie wszystko.

W ostatnim 242 odcinku "Przyjaciółek" zakochani staną przed trudną decyzją co dalej z ich związkiem, wspólną przyszłość, rodziną, którą stworzyli dla swoich synów. Odejście Zuzy z banku na jej zasadach, bez zwolnienia w świetle reflektorów, bez robienia z niej kozła ofiarnego porażki działu, będzie miało zaskakujący ciąg dalszy. Oczywiście Zuza będzie miała pewność, że sobie poradzi.

Bo w finale "Przyjaciółek" w 242 odcinku okaże się, że jeszcze nie wszystko skończone. Zuza otrzyma atrakcyjną ofertę pracy. Dyrektor generalny banku zaproponuje jej stanowisko dyrektora regionalnego w Niemczech. Inwestycja Zuzy będzie bowiem wielkim sukcesem. Właśnie wtedy Zuzę ogarną wątpliwości czy przeprowadzić się do Berlina, czy razem z Błażejem i ich synami wyjechać z Polski na stałe. Decyzja nie będzie zależała tylko od niej.

- Naprawdę chcesz jechać do Berlina i zostawić to wszystko? - zapyta narzeczonego w ostatnim 242 odcinku "Przyjaciółek". - I zacząć wszystko od nowa? Przecież tego chcieliśmy, prawda? - zapewni Błażej. Nieoczekiwanie Zuza na koniec "Przyjaciółek" poczuje, że nie powinna zostawiać umierającego ojca, bo Hubertowi (Tomasz Dedek) zostanie już niewiele czasu. Rozdarta między nowym życiem z Błażejem, a chorobą ojca, który tak ją skrzywdził nie będzie potrafiła zdecydować co wybrać.

Koniec Przyjaciółek. Wiktor umrze w ostatnim 242 odcinku? Inga pozbędzie się psychola Rafała
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze