Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 240: Zdrady Zuzy i Błażeja wyjdą na jaw i zacznie się ostra walka! Staną przeciwko sobie!

2022-11-03 20:52

W 240 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza (Anita Sokołowska) i Błażej (Mateusz Damięcki) odkryją przed sobą wszystkie karty, przestaną ukrywać, że oboje dopuścili się zdrady. On pierwszy przyzna się Zuzie, że romansuje z jej siostrą Izą (Zofia Domalik), ona z kolei wyzna, że zdradza go z Konradem (Paweł Ławrynowicz). Między narzeczonymi w 240 odcinku "Przyjaciółek" dojdzie do ostrej walki, pojedynku w mieszkaniu Szymona (Adam Fidusiewicz). W ten sposób po zdradzie Zuza i Błażej wyładują wszystkie swoje frustracje, ale czy to wystarczy, żeby sobie wybaczyli? Wydaje się, że ich związek już się skończy.

"Przyjaciółki" 20 sezon odcinek 240 (odc. 10) - czwartek, 3.11.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Zuza i Błażej w 240 odcinku "Przyjaciółek" już nie będą mieli przed sobą żadnych tajemnic, a obustronna zdrada wyjdzie na jaw w zaskakujących okolicznościach. Narzeczony Zuzy pierwszy przyzna się do romansu z jej przyrodnią siostrą Izą, bo kochanka zacznie go szantażować. Do tego Szymon (Adam Fidusiewicz) zobaczy tych dwoje w intymnej sytuacji. To wystarczy, żeby brat Zuzy i Izy domyślił się co łączy Błażeja ze szwagierką. W 240 odcinku "Przyjaciółek" Zuza będzie zdruzgotana, choć ona sama zdradza Błażeja z Konradem, sypia z byłym chłopakiem z liceum od czasu wyjazdu na służbową delegację. A przez to, że u boku Błażeja wciąż była niezaspokojona seksualnie, nie zdoła przerwać tego romansu. Zresztą Konrad wciąż nie pozwoli Zuzie odejść.

Za ratowanie ich związku w 240 odcinku "Przyjaciółek" weźmie się Szymon, który zaproponuje Zuzie, żeby stoczyła z Błażejem walkę. Uczucie narzeczonych zostanie wystawione na kolejną ciężką próbę, oboje będą musieli zdecydować, czy są w stanie sobie wzajemnie wybaczyć. W równym stopniu zawinili, oboje szukali ucieczki od łóżkowych problemów u boku innych kochanków.

Związek Zuzy i Błażeja w 240 odcinku "Przyjaciółek" stanie pod znakiem zapytania. Znajdują ujście dla frustracji, walcząc ze sobą w mieszkaniu Szymona. Podczas pojedynku zostawią wszystkie kłopoty za sobą. Nie wiadomo jednak czy wciąż będą razem, czy kochają się aż tak mocno, żeby wybaczyli sobie zdrady, zaczęli wszystko od nowa. Skoro żadne z nich nie czuje pożądania w łóżku, to na dłuższą metę ten związek nie może się udać. 

M jak miłość. Horror w domu Kamila! Matka Poli znów posunie się do przemocy. Okradnie Wernera
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze