Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 236: Konrad nie pozwoli Zuzie odejść! Straci Błażeja po zdradzie na konferencji? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-10-06 21:34

W 236 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza (Anita Sokołowska), która zdradziła Błażeja (Mateusz Damięcki) z Konradem (Paweł Ławrynowicz), zrozumie jak wielki błąd popełniła. Po powrocie z konferencji będzie chciała jak najszybciej zakończyć ten romans, lecz Konrad jej na to nie pozwoli. Przyjmie do wiadomości, że Zuza chce być z Błażej, ale w 236 odcinku "Przyjaciółek" zaproponuje jej sekretny związek, o którym nikt się nie dowie. Co zrobi Zuza? Nie przyzna się narzeczonemu do zdrady, nawet matce Stefie (Dorota Kolak) nie powie co zrobiła. Ale Błażej też będzie miał sporo na sumieniu. Zobacz ZWIASTUN 236 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 20 sezon, odcinek 236 (odcinek 6) - czwartek, 6.10.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Zdrada Zuzy w 236 odcinku "Przyjaciółek" 20 sezonu będzie miała ciąg dalszy! Po szalonej, namiętnej nocy z Konradem, dzikim seksie w hotelowym pokoju, który był spełnieniem najskrytszych pragnień Markiewicz od czasu, gdy w jej relacji z Błażej zabrakło pożądania, przyjdzie czas na wyrzuty sumienia. Zuza wróci do Błażeja jakby nic się nie wydarzyło. Ale Stefa w 236 odcinku "Przyjaciółek" wyczuje, że coś jest nie tak, że jej córka jest jakaś nieswoja i czymś się gryzie. - To co się stało na tej konferencji? - zapyta matka Zuzy, lecz ona szybko utnie temat.  - Nie chcę o tym mówić...

Zuza i Konrad w 236 odcinku "Przyjaciółek" będą dalej ciągnąć romans?

Niewierną Zuzę w 236 odcinku "Przyjaciółek" czeka też spotkanie z Konradem. Były chłopak z czasów liceum, dawny szef Markiewicz, z którym połączyły ją wspomnienia sprzed lat, tak silne przyciąganie, że nie zdołali się mu oprzeć, teraz będzie chciał czegoś więcej. Co prawda Zuza zapowie Konradowi, że nie ma co liczyć na romans, bo nie zostawi dla niego narzeczonego, lecz kochankowi wcale nie o to będzie chodziło. - Błażej jest dla mnie bardzo ważny. Nie chcę go stracić... - wyzna Zuza. - Zrobimy wszystko, żeby się nie dowiedział - obieca Konrad, który w 236 odcinku "Przyjaciółek" zapragnie Zuzy jeszcze bardziej.

Zuza i Błażej w 236 odcinku "Przyjaciółek" nie przyznają się do zdrady!

Mimo, że związek Zuzy i Błażeja w 236 odcinku "Przyjaciółek" nie rozpadnie się, to kłamstwa zdominują ich relację. Bo Błażej także nie będzie miał odwagi powiedzieć ukochanej, że zdradził ją z jej przyrodnią siostrą Izą (Zofia Domalik)

Przyjaciółki, odcinek 236 ZWIASTUN. Konrad nie pozwoli Zuzie odejść! Stan Wiktora drastycznie się pogorszy
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze