Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 239: Błażej przyzna się Zuzie do romansu z jej siostrą? Iza będzie go szantażować! - WIDEO

2022-10-07 8:24

W 239 odcinku serialu "Przyjaciółki" Błażej (Mateusz Damięcki) jeszcze bardziej pożałuje, że zdradził Zuzę (Anita Sokołowska) z jej przyrodnią siostrą! Iza (Zofia Domalik) zacznie bowiem szantażować narzeczonego Zuzy! Nie wystarczy jej to, że skusiła Błażeja na seks, że spełniła jego erotyczne fantazje. Posunie się jeszcze dalej, żeby rozbić związek siostry. Niestety w 239 odcinku "Przyjaciółek" szantażowany Błażej nie będzie miała innego wyjścia jak tylko przyznać się Zuzie do romansu z Izą. Zostaną bowiem przyłapani na gorącym uczynku przez bliską im osobę. Poznaj szczegóły i sprawdź, co się wydarzy dalej w "Przyjaciółkach".

"Przyjaciółki" 20 sezon, odcinek 239 (odcinek 9) - czwartek, 27.10.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Romans Błażeja i Izy w 239 odcinku "Przyjaciółek" stanie się coraz bardziej niebezpieczny! Siostra Zuzy nie da spokoju kochankowi. Posunie się do szantażu, żeby przez "przypadek" nie doniosła Markiewicz co jej ukochany zrobił z nią kiedy była w służbowej delegacji. Groźby Izy sprawią, że Błażej zacznie się bać, że jeden głupi błąd zniszczy rodzinę, którą zbudowali z Zuzą dla swoich synów. Jego relacja z Izą, która początkowo opierała się na niewinnej przyjaźni, wspólnych zainteresowaniach, treningach szybko przerodzi się w toksyczny układ. To Iza będzie rozdawała wszystkie karty. Zgodziła się być dla Błażeja kimkolwiek sobie zamarzy, lecz już w 239 odcinku "Przyjaciółek" przyjedzie mu za to zapłacić wysoką cenę.

Pechowo dla kochanków w 239 odcinku "Przyjaciółek" w niedwuznacznej sytuacji przyłapie ich Szymon (Adam Fidusiewicz), brat Izy i Zuzy. Kiedy kobieta zaczepi Błażej w szatni, domagając się czegoś więcej, nagle wkroczy Szymon, który zacznie podejrzewać, że między tą dwójką coś jest. Postawiony pod ścianą Błażej będzie pewny, że już dłużej nie ukryje przed Zuzą zdrady z Izą.

Dlatego w 239 odcinku "Przyjaciółek" postanowi przyznać się Zuzie do romansu z jej siostrą. Czy jednak w ostatniej chwili nie stchórzy? A może Iza lub Szymon go ubiegną? Wszystko wyjaśni się już wkrótce w kolejnych odcinkach "Przyjaciółek" 20 sezonu.

Zobacz w WIDEO jak doszło do zdrady Błażeja z Izą w serialu "Przyjaciółki" >>>

Przyjaciółki, odcinek 236 ZWIASTUN. Konrad nie pozwoli Zuzie odejść! Stan Wiktora drastycznie się pogorszy
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze