Przyjaciółki, odcinek 231: Zuza i Błażej na seks terapii. Nawet specjalistka nie pomoże jej uporać się z tym problemem - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: Polsat Przyjaciółki, odcinek 231: Zuza i Błażej na seks terapii. Nawet specjalistka nie pomoże jej uporać się z tym problemem - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 231: Zuza i Błażej na seks terapii. Nawet specjalistka nie pomoże jej uporać się z tym problemem - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-09-01 21:09

Początek 20 sezonu serialu "Przyjaciółki" w 231 odcinku nastąpi w chwili gdy Zuza (Anita Sokołowska) i Błażej (Mateusz Damięcki) spróbują desperacko ratować związek przed rozpadem. Wciąż nie będzie im się układało w łóżku! Choć Błażej postara się zaspokoić seksualne zachcianki Zuzy różnymi sposobami, dla niej w 231 odcinku "Przyjaciółek" wciąż nie sprawdzi się jako kochanek, nadal nie polubi się z nim kochać. Ostatnią nadzieją dla pary stanie się terapia u wybitnej specjalistki, seks coacha. Pierwsza wizyta Zuzy i Błażeja na seks terapii zakończy się nerwowo, bo Markiewicz usłyszy, że ma ze sobą poważny problem. Zobacz ZDJĘCIA z 231 odcinka i ZWIASTUN nowego 20 sezonu Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 20 sezon odcinek 231 (odc. 1) - czwartek, 1.09.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

W 231 odcinku serialu "Przyjaciółki" zacznie się nie tylko 20 sezon, ale także kolejny etap związku Zuzy i Błażeja, których jeszcze bardziej pogrąży łóżkowy kryzys. A zaczęło się od tego, że tuż po zaręczynach Zuza powiedziała głośno Błażejowi, że jest fatalnym kochankiem, że seks z nim to dla niej przykry obowiązek i zwyczajnie nie lubi z nim sypiać. Nie tylko ich ślub, ale także wspólna przyszłość stanęły pod znakiem zapytania.  Wydawało się nawet, że rozstanie Zuzy i Błażeja jest nieuniknione, a jednak miłość, rodzina, jaką stworzyli dla trzech synów, okazały się silniejsze.

Nie przegap: Przyjaciółki 20 sezon. Tragedia u Strzeleckich w 231 odcinku! Anka po powrocie z leczenia w sanatorium straci dom? - ZWIASTUN

Przyjaciółki ZWIASTUN 20 sezonu. Wiktor oświadczy się Patrycji, Inga zamieszka z nowym kochankiem!

W 231 odcinku "Przyjaciółek" seks Zuzy i Błażeja wciąż będzie porażką!

Od tych wydarzeń w 231 odcinku "Przyjaciółek" minie kilka tygodni, a Zuza i Błażej nadal bezskutecznie będą próbowali urozmaicić swoje życie erotyczne, żeby seks stał się dla nich obojga przyjemnością, a nie totalną porażką. To narzeczony Markiewicz umówi ich na wizytę do seks coacha, specjalistki od spraw intymnych, aby ratować związek, dogadać się w łóżku i cieszyć się bliskością, wzniecić dawne pożądanie.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach. Jeden telefon od Marka wstrząśnie Mostowiakami w 1668 odcinku. Marysia odbierze tragiczną wiadomość - ZDJĘCIA

W 231 odcinku "Przyjaciółek" Zuza i Błażej usłyszą diagnozę seks coacha

Niestety w 231 odcinku "Przyjaciółek" dojdzie do tego, że Zuza będzie coraz bardziej znudzona Błażej, częściej będzie unikać miłosnych igraszek. Pierwszy raz wykrzyczała problem w kłótni, po tym jak narzeczony tańczył w klubie z innymi kobietami. Choć Błażej był zaskoczony przykrymi słowami, nie obraził się. Teraz w 231 odcinku "Przyjaciółek" wspólnie spróbują naprawić to, co między nimi jest nie tak. Ale ich metody nie przyniosą spodziewanych efektów.

W poszukiwaniu szczęścia Zuza i Błażej w 231 odcinku "Przyjaciółek" będą uprawiali seks na łonie natury, przy świecach, przebiorą się nawet do łóżka - ona za króliczka, a on za kapitana. Jednak nie uda się im wzbudzić ekscytacji i podniecenia, bo zaczną się z siebie śmiać i do seksu nie dojdzie. Zniechęcony próbami Błażej umówi wizytę u specjalistki, żeby uporała się z problemem Zuzy i żeby on wiedział, jak dać jej satysfakcję, rozkosz w łóżku.

Pierwsza wizyta Zuzy i Błażeja na seks terapii w 231 odcinku "Przyjaciółki" doprowadzi specjalistkę do zaskakujących wniosków, że kochankowie niezbyt wiele wiedzą o sobie. - Zastanawialiście się państwo, jakie są wasze prawdziwe pragnienia? Kim jest Zuza? Co lubi Błażej? Poznaliście siebie nawzajem? - rozpocznie rozmowę seks coach. - Dobrze, mam dla was pierwsze zadanie. Musicie patrzeć sobie głęboko w oczy przez dziesięć minut, codziennie, przez tydzień.

Burzliwy finał terapii Zuzy i Błażeja w 231 odcinku "Przyjaciółek"

Zuza w 231 odcinku "Przyjaciółek" zareaguje na te rady dość nerwowo. - Jaki ma to sens? Za chwilę będzie kazała pani nam się trzymać za ręce przez tydzień i zgarnie pani honorarium?

- Seks to jest bliskość i tajemnica. To nie jest zadanie, które można wpisać do kalendarza - wyjaśni specjalistka, która w 231 odcinku "Przyjaciółek" trafi Zuzę w czuły punkt. Dyrektor banku przecież uwielbia kontrolować sytuację, nie tylko na gruncie zawodowym.  - Sugeruje pani, że ja tak robię?

- Nie, ja nie mówię o pani... Żeby mieć dobry seks, trzeba odpuścić kontrolę.

- Łatwo siedzieć na tej kanapie i oceniać innych... - skwituje Zuza, która szybko zakończy terapię. Ale na jednej wizycie w 231 odcinku "Przyjaciółek" się nie skończy. Anita Sokołowska ujawniła, że w nowym 20 sezonie "Przyjaciółek" Zuza i Błażej będą zmagać się poważnym kryzysem w związku.

- Będzie burzliwie, ale Zuza i Błażej postanawiają zawalczyć o swój związek. Pójdą do seksuologa. Są to bardzo dowcipnie napisane sceny - zdradziła Sokołowska.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze