Przyjaciółki 19, odcinek 228: Zuza przyzna się Błażejowi, że jest fatalnym kochankiem! Ślubu nie będzie?

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 19, odcinek 228: Zuza przyzna się Błażejowi, że jest fatalnym kochankiem! Ślubu nie będzie?

Przyjaciółki 19, odcinek 228: Zuza przyzna się Błażejowi, że jest fatalnym kochankiem! Ślubu nie będzie?

2022-04-29 22:26

W 228 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza (Anita Sokołowska) nie będzie w stanie dłużej udawać, że jest szczęśliwa z Błażejem (Mateusz Damięcki). Przyjęła jego oświadczyny, kocha go i chce z nim być, ale nienawidzi seksu z narzeczonym, a problemy w łóżku fatalnie wpływają na cały ich związek. Przez długi czas Zuza ukrywała przed Błażejem, że im się układa, że kochając się z nim czuje się spełnioną kobietą. Ale dłużej nie wytrzyma i w 228 odcinku "Przyjaciółek" Zuza przyzna narzeczonemu, że jest fatalnym kochankiem i powie mu wprost, że ich seks to porażka. Urażony Błażej odejdzie, a ślub stanie pod znakiem zapytania!

"Przyjaciółki" 19 odcinek 228 - czwartek, 5.05.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Zuza w 228 odcinku "Przyjaciółek" wreszcie wyrzuci z siebie to, co od dawna ją dręczy! Z pozoru idealny związek z Błażejem zacznie się walić tuż po zaręczynach. Przyjęła jego oświadczyny, bo wierzy, że łączy ich prawdziwa miłość, ale nie będzie w stanie pogodzić się z tym, że nie układa im się w łóżku, że nienawidzi się kochać z mężczyzną, który ma zostać jej mężem! Po fatalnym wieczorze w klubie, scenie zazdrości jaką urządziła Błażejowi, kiedy tańczył z inną kobietą i wykrzyczanych mu prosto w twarz słowach, że nie znosi seksu z nim, w 228 odcinku "Przyjaciółek" ich relacje będą jeszcze bardziej napięte.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1661: Franka ucieknie od Pawła kiedy dowie się prawdy o chorobie dziecka - ZDJĘCIA, WIDEO

Przykre wyznanie Zuzy w 228 odcinku "Przyjaciółek" pociągnie za sobą poważną rozmowę o ich pożyciu intymnym. Wreszcie zdobędzie się na szczerość, pójdzie za radą Anki (Magdalena Stużyńska), która już sugerowała jej, że wcześniej czy później fatalny seks odbije się na ich związku. Błażej z niedowierzaniem będzie słuchał wyjaśnień Zuzy, która powie wprost, że jest kiepskim kochankiem, nie czuje przy nim spełnienia w łóżku. Urażony narzeczony Markiewicz wyjdzie z mieszkania, trzaskając za sobą drzwiami. Nie uda im się rozwiązać intymnym problemów.

Sprawdź też: Koniec Stulecia Winnych 4. Władek dożyje 100. urodzin i powrotu Damiana! Huczna impreza u Winnych w ostatnim 52 odcinku - ZDJĘCIA

Jakby tego było mało w 228 odcinku "Przyjaciółek" Zuza przekona się, że jej odnaleziony po latach ojciec Hubert (Tomasz Dedek) cały czas ją oszukiwał. W domu bizneswoman pojawi się dwójka ludzi, którzy będą twierdzić, że są dziećmi Huberta. Stefa (Dorota Kolak) uprzedzała Zuzę, że ojciec prowadzi z nią swoją grę, że próbuje ją wykorzystać, wyciągnąć pieniądze na leczenie choroby, ale tak naprawdę ma złe intencje. Teraz okaże się, że Zuza padła ofiarą manipulacji Huberta.

M jak miłość. Andrzej zdradził Magdę z Julią, ale na tym nie koniec! Jak i kiedy Magda pozna prawdę o zdradzie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze