Koniec Stulecia Winnych 4. Władek dożyje 100. urodzin i powrotu Damiana! Huczna impreza u Winnych w ostatnim 52 odcinku - ZDJĘCIA

i

Autor: materiały prasowe TVP Koniec Stulecia Winnych 4. Władek dożyje 100. urodzin i powrotu Damiana! Huczna impreza u Winnych w ostatnim 52 odcinku - ZDJĘCIA

Koniec Stulecia Winnych 4. Władek dożyje 100. urodzin i powrotu Damiana! Huczna impreza u Winnych w ostatnim 52 odcinku - ZDJĘCIA

2022-05-04 8:31

"Stulecie Winnych" 4 skończy się kiedy Władek (Arkadiusz Janiczek) będzie obchodził 100. urodziny! Senior rodu w ostatnim 52 odcinku "Stulecia Winnych" będzie świętował wyjątkowy jubileusz w otoczeniu rodziny w szczególnym czasie. Nadejdzie rok 1989, pierwsze wolne wybory do Sejmu i Senatu, w których będzie startował Michał junior (Marcin Franc), syn Ani (Urszula Grabowska). Do Polski po wielu latach w finale 4 sezonu "Stulecia Winnych" wróci także młodszy syn Władka, Damian (Paweł Okraska). Huczna impreza z okazji setnych urodzin Władka w 52 odcinku "Stulecia Winnych" odbędzie się w cieniu dramatycznych wydarzeń w rodzinie. Choroby i rozpadu małżeństwa. Poznajcie szczegóły jaki będzie koniec 4 sezonu "Stulecia Winnych".

"Stulecie Winnych" 4 sezon ostatni dcinek 52 (odc. 13) - niedziela, 15.05.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Ostatni 52 odcinek "Stulecia Winnych" 4 sezonu nie kończy wspaniałej opowieści o losach rodziny z Brwinowa, bo wiadomo już, że powstanie 5 seria, która skupi się na wątkach młodszych bohaterów. Ale wydarzenia, które rozegrają się w finale "Stulecia Winnych" 4 wstrząsają wszystkimi widzami. Bo szczęście, radość będą się przeplatały z chwilami wielkiego smutku. Niestety nie wszyscy z Winnych w ostatnim 52 odcinku będą z nadzieją patrzeć w przyszłość. Wielu ogarnie strach przed tym co będzie dalej, przez zbliżającą się nieuchronnie śmiercią.

Nie przegap: Koniec Stulecia Winnych 4 nastąpi wcześniej! Wszystko przez zmianę emisji 50 odcinka

Koniec 4 sezonu "Stulecia Winnych" przypadnie w przełomowym 198 roku, kiedy rodzina Winnych będzie przeżywała wolne wybory do Sejmu i Senatu. Wszyscy będą kibicować synowi Ani i Michała Śniegockiego (Stefan Pawłowski), Michałowi juniorowi, kandydatowi Komitetu Obywatelskiego na posła. Największe wsparcie otrzyma od żony Agnieszki (Ina Sobala), która na szczęście dojdzie już do siebie po poważnych problemach ze zdrowiem. 

Trudne chwile w ostatnim 52 odcinku "Stulecia Winnych" czekają Ewę (Sonia Mietielica), która na stałe wróci już do Polski z synem Stasiem. 16-latek, który urodził się w Izraelu i tam spędził całe życie nie będzie mógł się przyzwyczaić do nowego życia w Brwinowie. Tęskniąc za dziewczyną i domem w Izraelu. Ewa zacznie się martwić, że Staś wpadnie w złe towarzystwo i straci go tak jak straciła męża Benka (Bartłomiej Kotschedoff). Ania tak bardzo skupi się na rodzinie i dzieciach, że w finale 4 sezonu "Stulecia Winnych" oddali się od Michała. Ukochany sam wyjedzie na wakacje i będzie miał do niej żal, że nie znajduje dla niego czasu.

Tylko w naszej GALERII zobaczcie ZDJĘCIA jak się skończy "Stulecie Winnych" w 4 sezonie >>>

Sprawdź też: Koniec Stulecia Winnych 4. Damian wróci z Francji w ostatnim 52 odcinku! Wielka radość u Winnych - ZDJĘCIA

Niestety w ostatnim 52 odcinku "Stulecia Winnych" 4 choroba księdza Ignacego (Lesław Żurek), który będzie cierpiał na Alzheimera zacznie postępować jeszcze szybciej. Duchowny straci pamięć i orientację, nie będzie rozpoznawał już nikogo z rodziny. Oczywiście Ania i Mania (Magdalena Walach) z córkami i wnuczkami otoczą go opieką, ale z Ignacym będzie coraz gorzej.

Na zakończenie "Stulecia Winnych" 4 rozpadnie się małżeństwo Basi (Kamila Bujalska) i Tomka (Filip Gurłacz). Klimkiewicz nie poradzi sobie z kolejnymi sukcesami żony lekarki na stanowisku ordynatora, bo jego kariera medyczna utknie w martwym punkcie. Dojdzie do wniosku, że już nic nie łączy go z żoną, nawet dorastające córki - Ula i Julia.

Ostatnie sceny 52 odcinka "Stulecia Winnych" 4 to impreza z okazji 100. urodzin Władka Winnego, na którą przyjedzie z Francji także jego młodszy syn. Damian pozna wreszcie męża Michelle, Janusza (Paweł Małaszyński) i wnuczkę Hanię. U boku Damiana, który kiedyś był gejem, nie będzie jednak jego żony Ivonne. Władek dożyje stu lat w zdrowiu, w otoczeniu rodziny, synów, wnuków i prawnuczki, ale będzie przeczuwał zbliżającą się śmierć. 

Arkadiusz Janiczek kręcąc finał 4 sezonu "Stulecia Winnych" nie krył wzruszenia, że jako jedyny z obsady grał w serialu od samego początku, od pierwszego odcinka! - Pierwszy raz się zderzyłem z takim zjawiskiem, że od 24. roku życia, do setnych urodzin moja postać dożywa i jest obecna - powiedział aktor, dla którego udział w "Stuleciu Winnych" skończy się najpewniej właśnie na 4 serii. Władek przeżyje wszystkich swoich braci, w tym młodszego Stanisława (Jan Wieczorkowski), ale przecież i jego czeka śmierć.

Stulecie Winnych 4, odcinek 49 ZWIASTUN. Ślub Michelle i Janusza z dramatycznym finałem! Władek umrze przez Gołębiankę?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze