Przyjaciółki, odcinek 209: Straszny wypadek Artura. Patrycja nie zdoła uratować byłego kochanka – ZDJĘCIA

i

Autor: Polsat Go Przyjaciółki, odcinek 209: Straszny wypadek Artura. Patrycja nie zdoła uratować byłego kochanka – ZDJĘCIA

Przyjaciółki, odcinek 209: Straszny wypadek Artura. Patrycja nie zdoła uratować byłego kochanka – ZDJĘCIA

2021-09-16 22:33

W 209 odcinku „Przyjaciółek” rozegra się prawdziwy dramat! Patrycja (Joanna Liszowska) wreszcie zgodzi się na spotkanie z Arturem (Paweł Małaszyński) i przyjmie zaproszenie do jego restauracji, aby zerwać z nim wszelkie kontakty raz na zawsze, ale jej plany zniweczy przerażający wypadek! W 209 odcinku „Przyjaciółek” Artur stanie w oko w oko z awanturującym się klientem, który odepchnie go z całej siły, przez co kochanek Patrycji centralnie przyładuje w kant stołu! Były Kochan natychmiast straci przytomność, a ona nie będzie mogła już nic zrobić… Koniecznie zobacz ZDJĘCIA w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Przyjaciółki", odcinek 209 - czwartek, 16.09.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 209 odcinku „Przyjaciółek” Patrycja w końcu zdecyduje się na spotkanie z Arturem w jego restauracji, ale wcześniej postawi sobie jeden cel. To będzie już ich ostatnie spotkanie, bo po tym wszystkim, ile nacierpiała się z jego strony nie chce go znać. Artur najpierw wpędził ją w alkoholizm, przez co o mały włos nie straciła Mikołaja (Adam Kiełczewski), a później odkryła, że jej kochanek ma również inne nałogi, a mianowicie jest uzależniony od hazardu!

Zaślepiona Kochan sama dała mu się namówić na jedną grę, w efekcie której straciła wszystkie swoje pieniądze, także te, które miała przeznaczyć na czynsz swojego zakładu fryzjerskiego. Co więcej, po tym wszystkim próbował wyciągnąć od niej jeszcze więcej kasy. Mimo iż Artur potraktował ją okrutnie, ona chciała dać mu jeszcze jedną szansę, ale on wybrał inną drogę i w finale „Przyjaciółek” zniknął bez słowa, zostawiając Kochan zupełnie samą i nie dając żadnego znaku życia.

Patrz też: Przyjaciółki 18, odcinek 209: Błażej to potwór! Wyciągnie brudy Markiewicz i zacznie ją szantażować

Artur wrócił już w 207 odcinku „Przyjaciółek” , jednak już jako zupełnie inna osoba. Od teraz był uznanym restauratorem, a jego twarz zdobiła billboardy większości warszawskich ulic, gdyż został gwiazdą programu kulinarnego „Pogotowie kulinarne Artura”. Po tym wszystkim Artur raczył śmiać się jej w twarz i przechwalać swoimi sukcesami, mimo iż ona została z niczym. Straciła swój salon i musiała zdać się na łaskę Ewy Matys (Katarzyna Andukowicz).

W 208 odcinku „Przyjaciółek” Artur namawiał Patrycję, aby spotkali się na spokojnie i porozmawiali, ale ona nie miała ochoty na niego patrzeć. Jednak jak podaje "Świat Seriali" w 209 odcinku „Przyjaciółek” Patrycja zmieni zdanie i przyjmie zaproszenie do jego restauracji po to, aby zerwać z nim wszelkie kontakty. Niestety jedna chwila zniweczy jej plan, a ona nie będzie mogła już nic zrobić.

Zobacz także: Przyjaciółki 18, odcinek 209: Tajemnicze zaginięcie Sajmona po zaręczynach z Ingą! Ślubu nie będzie?

W 209 odcinku „Przyjaciółek” Artur zauważy jak jeden z jego klientów awanturuje się z kelnerem w jego restauracji i postanowi rozładować atmosferę. Niestety facet będzie tak agresywny i nabuzowany, że nawet nie będzie myślał o żadnej ugodzie. Jak tylko Artur zbliży się do niego, ten z całą siłą odepchnie go od siebie, w efekcie czego restaurator z całym impetem uderzy głową w kant stołu.

- Przepraszam, w czym problem? – zwróci się Artur do agresywnego mężczyzny.

- Wypad dziadek, co ty się – wykrzyczy zirytowany, odpychając Artura.

W 209 odcinku „Przyjaciółek” Artur natychmiast straci przytomność i nie będzie dawał żadnych oznak życia. Zrozpaczona Patrycja rzuci mu się na ratunek, ale nie będzie w stanie już nic zrobić. Nakaże obsłudze tylko zadzwonić po pogotowie i pozostanie jej już tylko modlić się o to, aby Artur przeżył…

- Artur… dzwońcie po karetkę natychmiast – rozkaże im Kochan.

Spójrz również: Przyjaciółki 18, odcinek 209: Anka dowie się prawdy o Arturze! Patrycja nigdy nie wybaczy jej takiej śmiałości

Przyjaciółki, odc. 209: Artur (Paweł Małaszyński), Klient (Krystian Kukułka)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki, odc. 209: Artur (Paweł Małaszyński), Klient (Krystian Kukułka)
Przyjaciółki, odc. 208: Klient (Krystian Kukułka), Patrycja (Joanna Liszowska)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki, odc. 208: Klient (Krystian Kukułka), Patrycja (Joanna Liszowska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze