Przyjaciółki 18, odcinek 209: Anka dowie się prawdy o Arturze! Patrycja nigdy nie wybaczy jej takiej śmiałości

i

Autor: Materiały prasowe Polsatu Przyjaciółki 18, odcinek 209: Anka dowie się prawdy o Arturze! Patrycja nigdy nie wybaczy jej takiej śmiałości

Przyjaciółki 18, odcinek 209: Anka dowie się prawdy o Arturze! Patrycja nigdy nie wybaczy jej takiej śmiałości

2021-09-09 22:08

Anka (Magdalena Stużyńska) w 209 odcinku "Przyjaciółki" dowie się prawdy o oszuście Arturze (Paweł Małaszyński), przez którego Patrycja (Joanna Liszowska) będzie na dnie! Anka zdecyduje się reprezentować mężczyznę w sądzie i pomóc mu w kłopotach. Dziwna wspaniałomyślność Strzeleckiej wobec Artura przerodzi się w coś więcej, a mężczyzna w 209 odcinku "Przyjaciółki" wyzna jej swoje sekrety! Patrycja nigdy nie dowiedziała się tyle o byłym partnerze co przyjaciółka Anka. Te informacje zmienią wszystko?

"Przyjaciółki", odcinek 209 - czwartek, 16.09.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 209 odcinku "Przyjaciółki" Anka bardzo zbliży się do Artura. Dziwna zażyłość nie umknie uwadze Patrycji, która przeszła z mężczyzną przez piekło. Wprowadził ją w świat używek, zaczęła pić za dużo wina, tracić kontrolę nad swoim życiem, popadać w długi, a Artur wciąż chciał pożyczać więcej pieniędzy. W końcu w 209 odcinku "Przyjaciółki" okaże się, że ma poważne kłopoty, a sprawa trafi do sądu. Właśnie z tego powodu będzie pomagać mu Anka. Paweł (Bartek Kasprzykowski) również zauważy, że żona coraz więcej czasu spędza z byłym partnerem przyjaciółki. Ta relacja będzie o tyle dziwna, że Artur zacznie się zwierzać Ance! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1597: Joasia bez spadku po ojcu sprzeda dom na Wietrznej! Nic już jej nie zostanie

Przyjaciółki, odcinek 208 ZWIASTUN. Uparte starania Sajmona o Ingę. Nagły powrót Artura. Spotkanie po latach z Konradem!

W 209 odcinku "Przyjaciółki" Artur otworzy się przed Anką i zacznie opowiadać jej o swojej przeszłości. Nawet Patrycja nigdy nie słyszała tych informacji! Mężczyzna poczuje, że prawniczka jest odpowiednią osobą do powierzania sekretów. Ich znajomość będzie się rozwijać, ale wkrótce w "Przyjaciółkach" Patrycja będzie miała przez niego kolejne problemy. Artur wda się w bójkę i wyląduje w szpitalu, gdzie nie będzie leżał nieprzytomny i nie będzie z nim żadnego kontaktu! Patrycja nie dowie się nawet  jakim jest stanie, bo formalnie nie będzie rodziną dla pacjenta.

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3286: Dramat u Wójcików. Beata załamie się po usunięciu ciąży - ZWIASTUN

Zwierzenia Artura w 209 odcinku "Przyjaciółki" to dopiero początek. Mężczyzna jeszcze nie raz zaskoczy Patrycję i Ankę. To przecież przez niego Kochan nie może prowadzić swojego salonu fryzjerskiego, bo mężczyzna wpędził ją w długi, których nie może się pozbyć. Artur od początku był szemranym charakterkiem, ale nie wiadomo było, że aż tak! Wkrótce w serialu "Przyjaciółki" Artur znów da popis, ale Patrycję coraz mniej będzie to interesowało, bo do jej życia wróci dawno niewidziany Wiktor (Paweł Deląg).

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze