Przyjaciółki 18, odcinek 209: Anka dowie się prawdy o Arturze! Patrycja nigdy nie wybaczy jej takiej śmiałości

2021-09-09 22:08
Przyjaciółki 18, odcinek 209: Anka dowie się prawdy o Arturze! Patrycja nigdy nie wybaczy jej takiej śmiałości
Autor: Materiały prasowe Polsatu Przyjaciółki 18, odcinek 209: Anka dowie się prawdy o Arturze! Patrycja nigdy nie wybaczy jej takiej śmiałości

Anka (Magdalena Stużyńska) w 209 odcinku "Przyjaciółki" dowie się prawdy o oszuście Arturze (Paweł Małaszyński), przez którego Patrycja (Joanna Liszowska) będzie na dnie! Anka zdecyduje się reprezentować mężczyznę w sądzie i pomóc mu w kłopotach. Dziwna wspaniałomyślność Strzeleckiej wobec Artura przerodzi się w coś więcej, a mężczyzna w 209 odcinku "Przyjaciółki" wyzna jej swoje sekrety! Patrycja nigdy nie dowiedziała się tyle o byłym partnerze co przyjaciółka Anka. Te informacje zmienią wszystko?

"Przyjaciółki", odcinek 209 - czwartek, 16.09.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 209 odcinku "Przyjaciółki" Anka bardzo zbliży się do Artura. Dziwna zażyłość nie umknie uwadze Patrycji, która przeszła z mężczyzną przez piekło. Wprowadził ją w świat używek, zaczęła pić za dużo wina, tracić kontrolę nad swoim życiem, popadać w długi, a Artur wciąż chciał pożyczać więcej pieniędzy. W końcu w 209 odcinku "Przyjaciółki" okaże się, że ma poważne kłopoty, a sprawa trafi do sądu. Właśnie z tego powodu będzie pomagać mu Anka. Paweł (Bartek Kasprzykowski) również zauważy, że żona coraz więcej czasu spędza z byłym partnerem przyjaciółki. Ta relacja będzie o tyle dziwna, że Artur zacznie się zwierzać Ance! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1597: Joasia bez spadku po ojcu sprzeda dom na Wietrznej! Nic już jej nie zostanie

Przyjaciółki, odcinek 208 ZWIASTUN. Uparte starania Sajmona o Ingę. Nagły powrót Artura. Spotkanie po latach z Konradem!

W 209 odcinku "Przyjaciółki" Artur otworzy się przed Anką i zacznie opowiadać jej o swojej przeszłości. Nawet Patrycja nigdy nie słyszała tych informacji! Mężczyzna poczuje, że prawniczka jest odpowiednią osobą do powierzania sekretów. Ich znajomość będzie się rozwijać, ale wkrótce w "Przyjaciółkach" Patrycja będzie miała przez niego kolejne problemy. Artur wda się w bójkę i wyląduje w szpitalu, gdzie nie będzie leżał nieprzytomny i nie będzie z nim żadnego kontaktu! Patrycja nie dowie się nawet  jakim jest stanie, bo formalnie nie będzie rodziną dla pacjenta.

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3286: Dramat u Wójcików. Beata załamie się po usunięciu ciąży - ZWIASTUN

Zwierzenia Artura w 209 odcinku "Przyjaciółki" to dopiero początek. Mężczyzna jeszcze nie raz zaskoczy Patrycję i Ankę. To przecież przez niego Kochan nie może prowadzić swojego salonu fryzjerskiego, bo mężczyzna wpędził ją w długi, których nie może się pozbyć. Artur od początku był szemranym charakterkiem, ale nie wiadomo było, że aż tak! Wkrótce w serialu "Przyjaciółki" Artur znów da popis, ale Patrycję coraz mniej będzie to interesowało, bo do jej życia wróci dawno niewidziany Wiktor (Paweł Deląg).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze