Na Wspólnej, odcinek 3286: Dramat u Wójcików. Beata załamie się po usunięciu ciąży - ZDJĘCIA

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3286: Dramat u Wójcików. Beata załamie się po usunięciu ciąży - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3286: Dramat u Wójcików. Beata załamie się po usunięciu ciąży - ZWIASTUN

2021-09-09 11:07

W 3286 odcinku "Na Wspólnej" Beata (Katarzyna Ptasińska) i Paweł (Grzegorz Kwiecień) będą się cieszyć na dziecko, które niebawem urodziny się w rodzinie i w związku z tym Wójcik zdecyduje się na poważne zmiany. Zaproponuje bratu Emilowi (Piotr Ligienza) kupno wspólnego domu, bliźniaka, by rodzina trzymała się razem. Z kolei Beatka w 3286 odcinku "Na Wspólnej" obieca szwagrowi, że pomoże wychowaniu jego dziecka. Jak grom z jasnego nieba spadnie na Wójcików wieść o aborcji, której dokona Ania (Małgorzata Kocik). Dla Beaty będzie to potężny cios! Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3286 - czwartek, 9.09.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3286 odcinku "Na Wspólnej" w rodzinie Wójcików rozegra się niewyobrażalny dramat. Dopiero co Beata i Paweł, którzy sami nie mogą mieć dziecka, bo on jest bezpłodny, pogodzili się z tym, że Emil zostanie ojcem, a już spadnie na nich tragiczna wiadomość, która wszystko zmieni. Zanim to jednak nastąpi Paweł, który po cichu nadal wini się, że przez niego Beatka nie może zajść w ciąże postanowi uszczęśliwić żonę w inny sposób. Wiedząc o tym jak bardzo lubi Emila, jak świetnie się czuje w jego towarzystwie i jak bardzo chce być blisko dziecka, które ma się urodzić w 3286 odcinku "Na Wspólnej" złoży im zaskakującą propozycję. Kupno domu bliźniaka, w którym mogliby mieszkać całą rodziną!

Nie przegap: Na Wspólnej. Kasia i Darek rozstaną się przez intrygę Tadeusza i jego matki - ZDJĘCIA

Beata w 3286 odcinku "Na Wspólnej" będzie zachwycona! Od razu zaproponuje Emilowi, że gdy Ania urodzi dziecko, to ona chętnie przy nim pomoże. Sama nie może zajść w ciążę, to będzie chciała przelać macierzyńskie uczucia na bratanka. Także Emil w 3286 odcinku "Na Wspólnej" ucieszy się, że po tym wszystkim co przeszli z Pawłem brat chce go mieć blisko siebie, pragnie, żeby stanowili prawdziwą, wspierającą się rodzinę.

Na Wspólnej ZWIASTUN na wrzesień. Kasia zaskoczy Darka niespodzianką! Ślub Marty i Mikołaja w cieniu zdrady

Sprawdź też: Na Wspólnej. Joanna w ciąży brutalnie pobita! Trauma z przeszłości Bergów powróci. Znów stracą dziecko?

Plany Wójcików w 3286 odcinku "Na Wspólnej" legną w gruzach, a zniszczy je Ania, która ze smutną miną zjawi się w barze Ziębów. I wcale nie będzie miała ochoty na rodzinne spotkanie. Rozdrażni ją szczególnie euforia szczebioczącej Beatki i radość Emila, który będzie czekał na narodziny potomka. - Beatka już się zgłosiła na darmową opiekunkę do dziecka!

- Pewnie Aniu, kiedy tylko będziecie chcieli!- zapewni żona Pawła w 3286 odcinku "Na Wspólnej", a z jej twarzy ani na chwilę nie zniknie uśmiech. - Nie, nie trzeba...- Ania odrzuci propozycję Wójcikowej. -Trzeba, trzeba! Teraz tak mówisz! Ale jak się dziecko urodzi na pewno będziecie chcieli gdzieś wyjść albo się wyspać... A dla mnie to jest żaden kłopot! Dla mnie to jest przyjemność, bo ja uwielbiam maleństwa...

- Trzeba, przemęczona jesteś. Jeszcze się nie urodziło, a już na ludzi warczysz... - zwróci uwagę Emil.

Nagle Ania w 3286 odcinku "Na Wspólnej" zszokuje wszystkich swoim wyznaniem o aborcji. - Nie urodziło się i się nie urodzi... Usunęłam ciążę... W oczach Beaty pojawią się łzy, a Emil wpadnie w szał. W 3286 odcinku "Na Wspólnej" na zapleczu baru urządzi ukochanej awanturę, nie zważając na to, że wszyscy ich słyszą. - Powiedz, że to nieprawda! To niemożliwe, nie mogłaś tego zrobić!

- Po prostu nie chciałam tego dziecka...

- Bałaś się, że cię zostawię? Ania, nigdy bym tego nie zrobił!

- Emil, no właśnie... Całe życie razem?! Myślisz, że to jest naprawdę taki świetny pomysł? Ile my się znamy, trzy miesiące? A zobacz co się dzieje - mamy dom, dziecko i ciocię do pomocy!

- Ale ludzie tak żyją i są szczęśliwi!

- Poznaliśmy się na grupie dla hazardzistów! A co jeśli znowu zaczniemy grać, jak zaczniemy przewalać pieniądze? Kto się zajmie naszym dzieckiem, Beatka?!

- To dlaczego ze mną byłaś? Jeżeli jestem pieprzonym hazardzistą i w każdej chwili mogę spieprzyć ci życie?! - rzuci Emil. Nie doczeka się jednak odpowiedzi Ani, bo ukochana odejdzie od niego w 3286 odcinku "Na Wspólnej".

Z kolei Beata w 3286 odcinku "Na Wspólnej" po powrocie do domu wpadnie w szał i rozpacz. Żeby dać upust emocjom wyżyje się na worku treningowym. Nawet Paweł nie zdoła pocieszyć cierpiącej żony.

 Na Wspólnej odc. 3286. Beata (Katarzyna Ptasińska)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3286. Beata (Katarzyna Ptasińska)
 Na Wspólnej odc. 3286. Emil (Piotr Ligienza), Ania (Małgorzata Kocik)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3286. Emil (Piotr Ligienza), Ania (Małgorzata Kocik)
Najnowsze