Na Wspólnej. Joanna w ciąży brutalnie pobita? Trauma z przeszłości Bergów powróci. Znów stracą dziecko?

i

Autor: TVN Na Wspólnej. Joanna w ciąży brutalnie pobita? Trauma z przeszłości Bergów powróci. Znów stracą dziecko?

Na Wspólnej. Joanna w ciąży brutalnie pobita! Trauma z przeszłości Bergów powróci. Znów stracą dziecko?

2021-08-31 22:20

Ciąża Joanny (Anna Cieślak) w "Na Wspólnej", brutalny napad i choroba, która przywoła tragiczne wspomnienia Bergów o śmierci ich syna Mateuszka. Pięć lat temu w "Na Wspólnej" Joanna i Bogdan (Wojciech Brzeziński) stracili dziecko, jedno z bliźniąt, przy porodzie. Lekarzom udało się wówczas uratować tylko ich córkę Michalinę (Zoe Messy). Niebawem w "Na Wspólnej" Joasia rozpozna u siebie objawy ciąży i trauma po śmierci synka powróci. Nie zdąży jednak zrobić testu ciążowego. Brutalnie napadnięta i pobita żona Bogdana trafi do szpitala, gdzie przejdzie operację. Co będzie z dzieckiem Bergów? Umrze jak jedno z bliźniaków?

Czy Joanna z "Na Wspólnej" będzie w ciąży, a jej dziecko umrze jak syn Mateuszek?

Joanna i Bogdan z "Na Wspólnej" znów przeżyją koszmar, a ból po śmierci syna Mateuszka, który zmarł tuż po porodzie przywoła najgorsze wspomnienia i nie pozwoli im cieszyć się z kolejnego dziecka. Pięć lat temu w "Na Wspólnej" Bergowie z radością oczekiwali narodzin bliźniąt - córki Michaliny i syna Mateusza. Podczas porodu doszło do poważnych komplikacji. Mimo, że stan rodzącej Joasi pogarszał się bardzo szybko, to ginekolog Jerzy Godlewski (Artur Dziurman) zwlekał z cesarskim cięciem. Zapewniał Bergów, że wszystko jest pod kontrolą i Joasia urodzi naturalnie. Wówczas w "Na Wspólnej" przez kilka godzin żona Bogdana męczyła się, by urodzić zdrowe dzieci. Była już u kresu sił zapadła decyzja o cesarce! Ale było już za późno. Nie udało się uratować Mateuszka. Przeżyła tylko Michalinka.

Nie przegap: Anastazja odeszła z Na Wspólnej. To była ostatnia scena Karoliny Baci. Tak się pożegnała - ZDJĘCIA

Trauma Joanny w "Na Wspólnej" da o sobie znać kiedy kobieta odkryje, że znów może być w ciąży. Złe samopoczucie potraktuje jako symptom ciąży. Nadal nie otrząsnęła się po śmierci Mateuszka, więc wcale nie będzie cieszyć się z kolejnego dziecka. Zanim jednak w nowych odcinkach "Na Wspólnej" Joasia zdąży zrobić test ciążowy, przeżyje dramat. Ktoś napadnie żonę Bogdana i brutalnie ją pobije.

Skatowana Joasia w "Na Wspólnej" trafi do szpitala bojąc się, że straci kolejne dziecko. Przejdzie operację, a lekarze dodatkowo ustalą przyczynę jej złego samopoczucia w ostatnim czasie. Wyniki będą jednoznaczne: to nie ciąża, a cysta na jajniku. Choroba Joanny w "Na Wspólnej" to będzie początek serii dramatycznych zdarzeń w jej życiu. Związanych z nowym dzieckiem.

Wkrótce w "Na Wspólnej" podczas pobytu w klinice Bergowie poznają Marcelinę (Joanna Osyda) i jej rodzinę: niezbyt sympatycznego męża Jeremiego (Sebastian Skoczeń) i ich nadpobudliwego synka Tymka (Eryk Moza), z którymi się zaprzyjaźnią.

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3286: Bolesny cios dla Beaty. Usunie ciążę, której ona tak bardzo pragnie! - ZDJĘCIA

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Joanna po operacji i leczeniu wyjdzie ze szpitala, mąż Marceliny poprosi ją o pomoc w opiece nad kłopotliwym synem. Początkowo Bogdan będzie przeciwny temu pomysłowi, ale zmieni zdanie, kiedy uświadomi sobie, że Jeremi nie sprawdza się jako ojciec. Syn nowej koleżanki Joanny spędzi z Bergami kilka dni. Wtedy w "Na Wspólnej" Joasia namówi Marcelinę, żeby wybrała się z dzieckiem do psychologa. Jej mąż się na to nie zgodzi! Niedługo potem w "Na Wspólnej" mały Tymek w środku nocy zapuka do drzwi mieszkania Bergów! I będą musieli się nim zająć jak rodzice.

Na Wspólnej odc. 2202. Joanna (Anna Cieślak), Bogdan Berg (Wojciech Brzeziński)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2202. Joanna (Anna Cieślak), Bogdan Berg (Wojciech Brzeziński)
Na Wspólnej odc. 2202. Joanna (Anna Cieślak)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2202. Joanna (Anna Cieślak)
Najnowsze