Na Wspólnej, odcinek 3286: Bolesny cios dla Beaty. Usunie ciążę, której ona tak bardzo pragnie! - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN/ Mateusz Grochocki East News Na Wspólnej, odcinek 3286: Bolesny cios dla Beaty. Usunie ciążę, której ona tak bardzo pragnie! - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3286: Bolesny cios dla Beaty. Usunie ciążę, której ona tak bardzo pragnie! - ZDJĘCIA

2021-08-22 10:11

W 3286 odcinku "Na Wspólnej" Beata (Katarzyna Ptasińska) i Paweł (Grzegorz Kwiecień) dostaną wiadomość, która wywróci ich życie do góry nogami. Dopiero co uporają się ze świadomością, że rodzina Wójcików się powiększy, bo Emil (Piotr Ligienza) zostanie ojcem, a już w 3286 odcinku "Na Wspólnej" dowiedzą się o aborcji, której dokona dziewczyna brata Pawła, Ania (Małgorzata Kocik). Dla świeżo upieczonych małżonków, którzy bezskutecznie starają się o dziecko, będzie to bolesny cios. Beata przestanie nad sobą panować!

"Na Wspólnej" odcinek 3286 - czwartek, 9.09.2021, o godz. 20.15 w TVN

Ciąża u Wójcików w "Na Wspólnej" będzie dla Beaty i Pawła niczym okrutny żart losu! Oni już od dłuższego czasu starają się o dziecko, a Emil i jego nowa dziewczyna zostaną rodzicami, choć przecież tego nie planowali. Małżonkowie z trudem zduszą w sobie zazdrość i żal. Będzie im trudno patrzeć na szczęście Emila, który nie będzie mógł się doczekać narodzin dziecka. A mimo to postanowią wspierać Larsona i jego ukochaną. Nie wszystko pójdzie jednak zgodnie z planem, bo ciąża będzie dla Ani komplikacją, którą postanowi jak najszybciej usunąć ze swojego życia. Za plecami Emila w 3286 odcinku "Na Wspólnej" zdecyduje się na aborcję.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3282: Jaruś przekaże dramatyczne wieści o pijaku Zawadzie a on wyrzeknie się dziecka - ZDJĘCIA

Tajemnica Ani szybko wyjdzie na jaw! Kiedy w 3286 odcinku "Na Wspólnej" Emil zjawi się w barze Ziębów, by zaproponować bratu i bratowej kupno wspólnego domu, bliźniaka, gdzie mogliby założyć swoje rodziny, Beata i Paweł ucieszą się z perspektywy takiego sąsiedztwa. Radość Wójcików i Larsona nie potrwa jednak długo. W chwili kiedy zachwycona Beata, której najbardziej spodoba się ten pomysł i zaproponuje Emilowi pomoc w opiece nad dzieckiem, dołączy do nich Ania. Niespodziewanie w 3286 odcinku "Na Wspólnej" dziewczyna Emila poinformuje bliskich, że żadnego dziecka nie będzie, bo usunęła ciążę. Cała trójka nie będzie w stanie uwierzyć własnym uszom.

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3277: Smutny koniec Anastazji i Tomka. Odejdzie na zawsze z księdzem Olkiem - ZDJĘCIA

Emil w 3286 odcinku "Na Wspólnej" nie zdoła pojąć jak Ania mogła zabić ich dziecko, bez uprzedzenia go o swoich zamiarach! Przecież jako ojciec miał prawo o tym wiedzieć. Z trudem zapanuje nad emocjami. W przeciwieństwie do Beaty, która wybuchnie wściekłością. Nie będzie mogła zrozumieć decyzji Ani o aborcji. W momencie kiedy ona i Paweł tak bardzo chcą mieć dziecko, Ania pozbywa się swojego, bo nie zamierza zostać matką... Aborcja będzie końcem związku Emila i Ani w "Na Wspólnej". Także Wójcikowie nie pogodzą się z tym, że ich los nie obdarzył dzieckiem.

Na Wspólnej odc. 3286. Emil (Piotr Ligienza), Ania (Małgorzata Kocik), Paweł (Grzegorz Kwiecień)

i

Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3286. Emil (Piotr Ligienza), Ania (Małgorzata Kocik), Paweł (Grzegorz Kwiecień)
Na Wspólnej odc. 3296. Beata (Katarzyna Ptasińska), Emil (Piotr Ligienza)

i

Autor: TVN/ Jakub Kamiński East News Na Wspólnej odc. 3296. Beata (Katarzyna Ptasińska), Emil (Piotr Ligienza)
Najnowsze