Przyjaciółki 18, odcinek 209: Tajemnicze zaginięcie Sajmona po zaręczynach z Ingą! Ślubu nie będzie?

2021-09-09 22:08
Przyjaciółki 18, odcinek 209: Tajemnicze zaginięcie Sajmona po zaręczynach z Ingą! Ślubu nie będzie?
Autor: Materiały prasowe Polsatu Przyjaciółki 18, odcinek 209: Tajemnicze zaginięcie Sajmona po zaręczynach z Ingą! Ślubu nie będzie?

W 209 odcinku "Przyjaciółki" Sajmon (Jakub Sasak) znów pokaże się Indze (Małgorzata Socha) od najgorszej strony! Student oświadczy się kobiecie po tym jak wyszło na jaw, że spotykał się z nią dla żartu i głupiego zakładu. W 209 odcinku "Przyjaciółki" słuch po Sajmonie zaginie , a on zapadnie się pod ziemię. Inga przestanie rozumieć o co chodzi chłopakowi, bo przecież najpierw umówił się z nią dla żartu, potem wyciągnie pierścionek, a na końcu zniknie! Prawda może być dla Ingi okrutna.

"Przyjaciółki", odcinek 209 - czwartek, 16.09.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 209 odcinku "Przyjaciółki" Inga nie będzie wiedziała co dzieje się z Sajmonem. Jego zachowanie już pod koniec minionego sezonu "Przyjaciółki" budziło kontrowersję, bo przecież wystawił kobietę, a ona dowiedziała się od jego kolegi, że padła ofiarą żartu.

- O, dzień dobry, znaczy dobry wieczór pani - powiedział kolega Sajmona na widok Ingi w poprzednim sezonie serialu "Przyjaciółki".  - Dobry wieczór, Sajmona nie ma? - Nie, nie ma. Sajmon wyszedł po browary, zaraz będzie (...) Mówił, że postawi, chociaż w sumie to ja powinienem, bo to on wygrał zakład - wypalił wtedy chłopak. - Jaki zakład? - Że poderwie mamuśkę... - właśnie tak Inga dowiedziała się koszmarnej prawdy o młodym kochanku.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1597: Joasia bez spadku po ojcu sprzeda dom na Wietrznej! Nic już jej nie zostanie

Przyjaciółki, 18 sezon: Ślub Ingi, powrót Artura i trauma Zuzy powraca - ZWIASTUN

W 209 odcinku "Przyjaciółki" Sajmon zniknie, a przecież deklarował miłość do Ingi i miał być ślub! 

- Czy zostaniesz moją żoną? Wyjdziesz za mnie? - chłopak padł przed Gruszewską na kolana i wypowiedział magiczne słowa, jednocześnie wyciągając pudełeczko z pierścionkiem zaręczynowym. Inga aż otworzyła usta ze zdziwienia, ale jeszcze mocnie się zdziwi, kiedy przekona się, że Sajmona nigdzie nie ma! Chłopak zniknie i żadnego ślubu nie będzie. Szykuje dla kobiety niespodziankę i nagle się pojawi? Raczej trudno w to uwierzyć. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3286: Dramat u Wójcików. Beata załamie się po usunięciu ciąży - ZWIASTUN

W 18 sezonie "Przyjaciółek" student zniknie i nie będzie wiadomo, co się z nim dzieje. Inga zacznie podejrzewać najgorsze. Stwierdzi, że chłopak mógł sobie coś zrobić. Póki co nie wiadomo jeszcze jak potoczą się losy młodego chłopaka, za to u Ingi szykują się duże zmiany. Salon należący do Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz) przejmie Robert (Krzysztof Wieszczek), czyli formalnie stanie się szefem Gruszewskiej. To spowoduje wielkie zamieszanie, bo w całą sprawę zaangażuje się również Andrzej (Adam Adamonis). Inga będzie miała sporo na głowie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze