Przyjaciółki 18, odcinek 209: Tajemnicze zaginięcie Sajmona po zaręczynach z Ingą! Ślubu nie będzie?

i

Autor: Materiały prasowe Polsatu Przyjaciółki 18, odcinek 209: Tajemnicze zaginięcie Sajmona po zaręczynach z Ingą! Ślubu nie będzie?

Przyjaciółki 18, odcinek 209: Tajemnicze zaginięcie Sajmona po zaręczynach z Ingą! Ślubu nie będzie?

2021-09-09 22:08

W 209 odcinku "Przyjaciółki" Sajmon (Jakub Sasak) znów pokaże się Indze (Małgorzata Socha) od najgorszej strony! Student oświadczy się kobiecie po tym jak wyszło na jaw, że spotykał się z nią dla żartu i głupiego zakładu. W 209 odcinku "Przyjaciółki" słuch po Sajmonie zaginie , a on zapadnie się pod ziemię. Inga przestanie rozumieć o co chodzi chłopakowi, bo przecież najpierw umówił się z nią dla żartu, potem wyciągnie pierścionek, a na końcu zniknie! Prawda może być dla Ingi okrutna.

"Przyjaciółki", odcinek 209 - czwartek, 16.09.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 209 odcinku "Przyjaciółki" Inga nie będzie wiedziała co dzieje się z Sajmonem. Jego zachowanie już pod koniec minionego sezonu "Przyjaciółki" budziło kontrowersję, bo przecież wystawił kobietę, a ona dowiedziała się od jego kolegi, że padła ofiarą żartu.

- O, dzień dobry, znaczy dobry wieczór pani - powiedział kolega Sajmona na widok Ingi w poprzednim sezonie serialu "Przyjaciółki".  - Dobry wieczór, Sajmona nie ma? - Nie, nie ma. Sajmon wyszedł po browary, zaraz będzie (...) Mówił, że postawi, chociaż w sumie to ja powinienem, bo to on wygrał zakład - wypalił wtedy chłopak. - Jaki zakład? - Że poderwie mamuśkę... - właśnie tak Inga dowiedziała się koszmarnej prawdy o młodym kochanku.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1597: Joasia bez spadku po ojcu sprzeda dom na Wietrznej! Nic już jej nie zostanie

Przyjaciółki, 18 sezon: Ślub Ingi, powrót Artura i trauma Zuzy powraca - ZWIASTUN

W 209 odcinku "Przyjaciółki" Sajmon zniknie, a przecież deklarował miłość do Ingi i miał być ślub! 

- Czy zostaniesz moją żoną? Wyjdziesz za mnie? - chłopak padł przed Gruszewską na kolana i wypowiedział magiczne słowa, jednocześnie wyciągając pudełeczko z pierścionkiem zaręczynowym. Inga aż otworzyła usta ze zdziwienia, ale jeszcze mocnie się zdziwi, kiedy przekona się, że Sajmona nigdzie nie ma! Chłopak zniknie i żadnego ślubu nie będzie. Szykuje dla kobiety niespodziankę i nagle się pojawi? Raczej trudno w to uwierzyć. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3286: Dramat u Wójcików. Beata załamie się po usunięciu ciąży - ZWIASTUN

W 18 sezonie "Przyjaciółek" student zniknie i nie będzie wiadomo, co się z nim dzieje. Inga zacznie podejrzewać najgorsze. Stwierdzi, że chłopak mógł sobie coś zrobić. Póki co nie wiadomo jeszcze jak potoczą się losy młodego chłopaka, za to u Ingi szykują się duże zmiany. Salon należący do Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz) przejmie Robert (Krzysztof Wieszczek), czyli formalnie stanie się szefem Gruszewskiej. To spowoduje wielkie zamieszanie, bo w całą sprawę zaangażuje się również Andrzej (Adam Adamonis). Inga będzie miała sporo na głowie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze