Przyjaciółki 18, odcinek 208: Sensacyjny powrót Artura! Patrycja nie będzie mogła na niego patrzeć

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18, odcinek 208: Sensacyjny powrót Artura! Patrycja nie będzie mogła na niego patrzeć

Przyjaciółki 18, odcinek 208: Sensacyjny powrót Artura! Patrycja nie będzie mogła na niego patrzeć

2021-09-02 15:01

W 208 odcinku „Przyjaciółek” w życiu Patrycji (Joanna Liszowska) nieoczekiwanie zjawi się Artur (Paweł Małaszyński), który bez słowa wyjaśnienia zostawił ją w finale sezonu! Kucharz najpierw wpędził ją w alkoholizm, przez co o mały włos nie straciła Mikołaja (Adam Kiełczewski), a następnie przegrał jej wszystkie pieniądze w kasynie, po czym po prostu sobie odszedł! W 208 odcinku „Przyjaciółek” wróci jak gdyby nic z ogromnym uśmiechem na ustach, czym doprowadzi Patrycję do ostateczności! Kochan będzie już go miała serdecznie dość!

"Przyjaciółki", odcinek 208 - czwartek, 9.09.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 208 odcinku „Przyjaciółek” Patrycja wreszcie natknie się na Artura, który w finale sezonu przepadł jak kamień w wodę! Artur zniknął bez słowa wyjaśnienia, po tym jak Kochan nie chciała pożyczyć mu kolejnych pieniędzy, gdyż ostatnie jej oszczędności w tym czynsz za jej salon fryzjerski, przegrał w kasynie. Patrycja nie wiedziała, że pieniądze, które kolejny raz chciał od niej wyłudzić są mu potrzebne na ratowanie byłej żony Hien (Żaklina Ta Dinh) po straszliwym wypadku! Kucharz wściekł się na Kochan i otwarcie jej wyznał, że bez zaufania nie zbudują związku. Jeszcze w ostatnim 207 odcinku „Przyjaciółek” Patrycja chciała wszystko naprawić i jeszcze raz na spokojnie porozmawiać o ich związku z Arturem, jednak zamiast niego zastała puste mieszkanie, a w nim agentkę nieruchomości, która oznajmiła jej, że minął mu termin najmu! Tym samym Patrycja została sama, a Artur nie dawał żadnego życia.

Patrz też: Przyjaciółki 18 sezon. Dramatyczny początek dla przyjaciółek! Premiera 207 odcinka wstrząśnie wszystkimi!

Przyjaciółki, 18 sezon: Ślub Ingi, powrót Artura i trauma Zuzy powraca - ZWIASTUN

W 207 odcinku „Przyjaciółek”, pierwszym z 18 sezonu Patrycja stanie się ofiarą swojej lekkomyślności. Właściciel lokalu, który wynajmuje jej lokal na jej zakład z dnia na dzień wypowie jej umowę, gdyż Kochan będzie zalegać z płatnością. Patrycja zostanie bez grosza i bez pracy, jednak jej przyjaciółki: Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska) i Zuza (Anita Sokołowska) nie zostawią jej na lodzie i pomogą szukać nowego lokum, ale to wcale nie będzie takie łatwe jak im się wydawało! Kryzys Patrycji będzie się pogłębiał, a Artur w końcu odbije się od dna! Jeszcze w 207 odcinku „Przyjaciółek” Kochan natknie się na olbrzymi billboard, którego twarzą będzie właśnie jej były! Kochan dozna olbrzymiego szoku, gdy po raz pierwszy ujrzy go po tak długiej nieobecności i po barku jakiegokolwiek kontaktu z jego strony!  

Zobacz także: Przyjaciółki 18 sezon. Andrzej ogłosił radosną nowinę! Były mąż Ingi już nie będzie sam

W 208 odcinku „Przyjaciółek” Patrycja już na żywo wpadnie na Artura, który będzie cały w skowronkach. Kucharz będzie przechwalał się swoim sukcesem i wyzna Kochan, że teraz jest nie tylko uznanym restauratorem, ale także gwiazdą programu kulinarnego „Pogotowie kulinarne Artura”, a jego billboardy są porozwieszane po całym mieście. Artur nie będzie miał żadnych zahamowań, aby przy Patrycji wychwalać się swoim szczęściem mimo iż sam jakiś czas temu doprowadził ją do upadku. Nie będzie miał sobie nic do zarzucenia, gdyż będzie mu zależeć tylko na tym, aby upokorzyć swoją byłą, która straciła wiarę w jego możliwości. Kochan nie będzie mogła znieść jego sukcesu, a sam kucharz w końcu zacznie jej grać na nerwach, zwłaszcza, że gdzie się nie odwróci będzie widziała jego uśmiechniętą twarz…

Spójrz również: Dorota odejdzie z Przyjaciółek w 18 sezonie? Zostawi wszystko dla Roberta i kolejny raz upokorzy Ingę!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze