Przyjaciółki 18 sezon. Andrzej ogłosił radosną nowinę! Były mąż Ingi już nie będzie sam

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18 sezon. Andrzej ogłosił radosną nowinę! Były mąż Ingi już nie będzie sam

Przyjaciółki 18 sezon. Andrzej ogłosił radosną nowinę! Były mąż Ingi już nie będzie sam

2021-08-25 15:26

W 18 sezonie „Przyjaciółek” u Andrzeja (Adam Adamonis) już nic nie będzie takie samo! W jego życiu w końcu zjawi się ktoś wyjątkowy, kto wywróci je do góry nogami! Andrzej z „Przyjaciółek” już dłużej nie mógł zwlekać i pochwalił się wspaniałą nowiną fanom „Przyjaciółek” na swojej relacji na Instagramie! Już pojawienie się Roberta (Krzysztof Wieszczek) spowodowało, że Andrzej odżył na nowo, jednak teraz były mąż Ingi (Małgorzata Socha) będzie w siódmym niebie! W 18 sezonie „Przyjaciółek” Andrzej już nie będzie czuł się samotny, a nowy bohater zostanie już z nim zawsze!

Nowa osoba u boku Andrzeja w 18 sezonie „Przyjaciółek”! Adam Adamonis ujawnił, kto to będzie!

W 18 sezonie „Przyjaciółek” Andrzej już nigdy nie będzie czuł się samotnie! W jego życiu pojawi się wyjątkowa osoba, która sprawi, że już nic nie będzie takie samo. Były mąż Ingi po ich rozstaniu na stałe nie mógł ułożyć sobie życia. Niestety związek z Dorotką (Agnieszka Sienkiewicz), dla której zostawił Ingę okazał się niewypałem podobnie było z resztą z jego kolejną żoną Anitą (Sylwia Juszczak-Krawczyk). Od tego czasu Andrzej nie mógł ułożyć sobie życia. Wiązał się z przypadkowymi kobietami, z którymi nigdy nic mocniej nie zaiskrzyło. Wiele zmieniło się, gdy wspólnie z Robertem założyli klub byłych Ingi, do którego przez pewien czas należał również Maks (Mateusz Janicki).

W 17 sezonie „Przyjaciółek” Andrzej i Robert tak mocno się zaprzyjaźnili, że niektórzy podejrzewali nawet, że łączy ich coś więcej! Niestety w ostatnim 206 odcinku „Przyjaciółek” między panami doszło do poważnego nieporozumienia, gdy Robert dowiedział się o gorących fotkach, jakie Inga przez pomyłkę wysłała do Andrzeja, a nie do Sajmona (Jakub Sasak)! Przyjaciel próbował mu wszystko wyjaśnić, ale Robert opuścił ślub Doroty i Sławka (Kacpr Kuszewski) bez słowa i odjechał. Ich przyjaźń zawisła na włosku, a Andrzej znów został sam, ale jak się okazuje wcale nie na długo!

Patrz też: Dorota odejdzie z Przyjaciółek w 18 sezonie? Zostawi wszystko dla Roberta i kolejny raz upokorzy Ingę!

Szokujące sceny na planie "Przyjaciółek". Ostra rywalizacja facetów Ingi!

W 18 sezonie „Przyjaciółek” Andrzej już nie będzie narzekał na samotność, gdyż u jego boku zagra jego ukochany pies Gio! Adam Adamonis pochwalił się radosną nowiną na swojej relacji na Instagramie. Aktor z trudem powstrzymywał łzy, gdyż zawsze marzył, aby zagrać ze swoim pupilem w jakieś produkcji i w końcu udało mu się spełnić to marzenie, gdyż w 18 sezonie „Przyjaciółek” zagra właśnie ze swoim ukochanym Gio!

- Cześć kochani, jak się macie w poniedziałek? Mam nadzieję, że zrelaksowani po weekendzie, a jak nie, to jeszcze zdążycie się zrelaksować. Słuchajcie mamy do zakomunikowania bardzo fajną wiadomość. Gio zagra w serialu „Przyjaciółki”. To już jest oficjalna informacja, właśnie się pojawiła notka w Tele Tygodniu, zdjęcie z planu. Kto ma ochotę, to zajrzyjcie tam. A Gio zagra też z Krzysztofem Wieszczkiem, Małgosią Sochą, Anitą Sokołowską, Alicją Wieniawą, więc w ogóle super. Gra z ekpią całą, wszyscy go pokochali. Możecie go śledzić na profilu na Instagramie gio_doggy_actor, więc ja będę też wrzucał na swoim profilu jakieś fajne newsy, ciekawostki. No i co no, duma. Dobrego – zakomunikował dumnie Andrzej z „Przyjaciółek”.

Zobacz także: Przyjaciółki 18 sezon. Dramatyczny początek dla przyjaciółek! Premiera 207 odcinka wstrząśnie wszystkimi!

Obecność Gio w 18 sezonie „Przyjaciółek” oznacza tylko jedno! Andrzej już nigdy nie będzie sam, a na dodatek zyska prawdziwego przyjaciela, który zostanie z nim na dobre i na złe! Jednak dla fanów klubu byłych Ingi również mamy dobrą wiadomość, gdyż wszystko wskazuje na to, że także i ich przyjaźń uda się uratować! Mimo iż w ostatnim czasie między panami doszło do ostrego starcia, o to, który lepiej prezentuje się w obiektywie, to Andrzej i Robert wspólnie pozowali na planie jesiennej ramówki Polsatu, a na ich twarzach dumnie widniał uśmiech! Kto wie, może to właśnie Gio ich pogodzi! Tego z pewnością dowiemy się w 18 sezonie „Przyjaciółek”, który startuje już niebawem!

Spójrz również: Przyjaciółki 18 sezon. Patrycja zostanie bankrutką! Artur doprowadzi ją do upadku

Przyjaciółki 18 sezon: Andrzej (Adam Adamonis), pies Gio

i

Autor: Instagram Przyjaciółki 18 sezon: Andrzej (Adam Adamonis), pies Gio
Przyjaciółki 18 sezon: Andrzej (Adam Adamonis), pies Gio

i

Autor: Instagram Przyjaciółki 18 sezon: Andrzej (Adam Adamonis), pies Gio
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze