Dorota odejdzie z Przyjaciółek w 18 sezonie? Zostawi wszystko dla Roberta i kolejny raz upokorzy Ingę!

i

Autor: Polsat Dorota odejdzie z Przyjaciółek w 18 sezonie? Zostawi wszystko dla Roberta i kolejny raz upokorzy Ingę!

Dorota odejdzie z Przyjaciółek w 18 sezonie? Zostawi wszystko dla Roberta i kolejny raz upokorzy Ingę!

2021-08-28 21:12

Szok w serialu "Przyjaciółki" w 18 sezonie! Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) po odwołanym ślubie ze Sławkiem (Kacper Kuszewski) zdecyduje się na odejść? Wiele na to wskazuje, gdyż przyjaciółka Ingi (Małgorzata Socha) podejmie dość odważne kroki, związane ze swoją przyszłością! W 18 sezonie „Przyjaciółek” Dorotka zdecyduje się na przeprowadzkę na Zanzibar, a przy okazji sprzeda swój interes! W 208 odcinku „Przyjaciółek” Dorota znów pokaże na co ją stać i kolejny raz zadrwi z Ingi! Niemałą rolę w jej planie odegra jej były narzeczony, Robert (Krzysztof Wieszczek)! Poznajcie szczegóły!

18 sezon „Przyjaciółek” bez Doroty? Ukochana Sławka zostawi wszystko i wyleci na Zanzibar!

Dorota odejdzie z „Przyjaciółek”? To pytanie zadają sobie zrozpaczeni fani „Przyjaciółek”, którzy od początku śledzą losy tytułowych przyjaciółek: Ingi, Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magdalena Stużyńska) oraz Zuzy (Anita Sokołowska), do których swoją drogą zalicza się również temperamentna Dorotka. Wszystko przez ZWIASTUN nowego sezonu, w którym Dorota oświadcza, że przenosi się na Zanzibar! Skąd taka decyzja?

Przypomnijmy, że w ostatnim sezonie „Przyjaciółek” w życiu Dorotki wszystko układało się fantastycznie. Jej salon przynosił zyski, ona rozwijała się jako influencerka i nie mogła narzekać na brak zainteresowania ze strony Sławka, który pragnął się z nią ożenić! Niestety w 206 odcinku „Przyjaciółek” do ślubu nie doszło, gdyż milionerka obawiała się, że Sławek jest z nią jedynie dla jej majątku. W tym celu uknuła intrygę, która miała sprawdzić jego zamiary, jednak przyniosła zupełnie inny efekt, gdyż hydraulik odkrył jej przekręt i zrezygnował ze ślubu! Sławek oznajmił ukochanej, że jeżeli nadal chce, aby zostali małżeństwem musi o niego zawalczyć! Czy Dorotka postanowiła sobie odpuścić i raz na zawsze rozstać się ze Sławkiem?

Patrz też: Przyjaciółki 18 sezon. Dramatyczny początek dla przyjaciółek! Premiera 207 odcinka wstrząśnie wszystkimi!

Przyjaciółki, 18 sezon: Ślub Ingi, powrót Artura i trauma Zuzy powraca - ZWIASTUN

W 208 odcinku „Przyjaciółek” wyjaśnią się dalsze losy Dorotki i Sławka! Okaże się, ze milionerka wcale nie zamierza rezygnować z ukochanego i to dla niego postanowiła poświęcić wszystko! W 208 odcinku „Przyjaciółek” dowiemy się, że to Sławek jako pierwszy wyjechał na Zanzibar i choć początkowo jego wyjazd wcale nie miał być za długi, to w praktyce okaże się, że hydraulik zostanie tam na dłużej! Stęskniona Dorotka nie będzie za długo czekać i bez wahania podejmie decyzję, że przeniesie się do swojego narzeczonego!

 W 208 odcinku „Przyjaciółek” milionerka zakomunikuje swoją decyzję Indze, która będzie zszokowana jej pomysłem! Tylko, że Inga jeszcze nie będzie świadoma, że najgorsze jest przed nią, gdyż Dorota zdecyduje się sprzedać wszystkie swoje udziały w „Nail Barze” Robertowi, nie mówiąc o tym ani słowa swojej przyjaciółce! Inga wpadnie w szał, gdy dowie się, że jej nowym przełożonym zostanie jej były narzeczony, który na dodatek będzie prowadził interes wspólnie z jej byłym mężem Andrzejem (Adam Adamonis)!

Zobacz także: Przyjaciółki 18 sezon. Patrycja zostanie bankrutką! Artur doprowadzi ją do upadku

W 208 odcinku „Przyjaciółek” wyjazd Dorotki stanie się faktem! Milionerka sprzeda swój interes, a nawet zorganizuje imprezę pożegnalną, na której nie zabraknie przyjaciółek! Czy Dorotka faktycznie poświęci wszystko i wyjedzie na Zanzibar? Czy jej pobyt za granicą się przedłuży? Czy Dorota naprawdę odejdzie z „Przyjaciółek” w 18 sezonie? Tego dowiemy się już w najbliższych odcinkach „Przyjaciółek”!

Spójrz również: Przyjaciółki 18 sezon. Błażej zawalczy o Zuzę, ale będzie już za późno! Wybierze kogoś innego?

Przyjaciółki, 15 sezon, odc. 181: Inga (Małgorzata Socha), Robert (Krzysztof Wieszczek)

i

Autor: Polsat
Najnowsze