Przyjaciółki 18, odcinek 209: Błażej to potwór! Wyciągnie brudy Markiewicz i zacznie ją szantażować

i

Autor: Materiały prasowe Polsatu Przyjaciółki 18, odcinek 209: Błażej to potwór! Wyciągnie brudy Markiewicz i zacznie ją szantażować

Przyjaciółki 18, odcinek 209: Błażej to potwór! Wyciągnie brudy Markiewicz i zacznie ją szantażować

2021-09-16 21:29

Błażej (Mateusz Damięcki) w 209 odcinku "Przyjaciółki" pokaże prawdziwą twarz! Niby taki miły i uczynny, a kiedy tylko Zuza (Anita Sokołowska) zachowa się nie po jego myśli, szybko wyjdzie z niego prawdziwy potwór! W 209 odcinku "Przyjaciółki" Błażej wyciągnie wszystkie brudy Markiewicz i wspomni o jej koszmarnej przeszłości, od której chciała uciec... Skąd mężczyzna zdobędzie informacje m.in. o minionych problemach Zuzy z narkotykami? To nie wszystko, bo Błażej zachowa się jak psychopata i zacznie szantażować kobietę!

"Przyjaciółki", odcinek 209 - piątek, 16.09.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 209 odcinku "Przyjaciółki" Błażej zauważy, że Zuza się od niego odsunęła. Wydawałoby się, że para może mieć wspólną przyszłość, bo wiele ich łączy i już w poprzednim sezonie "Przyjaciółki" ewidentnie się sobie spodobali. Problem polega jednak na żonie mężczyzny, która pojawiła się znikąd i obwieściła, że ma zamiar go odzyskać. Renata (Izabela Zwierzyńska) skutecznie odepchnie Zuzę od Błażeja. Markiewicz nie będzie miała ochoty na walkę z obca kobietą w momencie, w którym sama ma swoje problemy. Błażej dał się poznać jako wyrozumiały, miły i pomocy facet, czym ujął miłośniczkę finansów. Niestety szybko wyjdzie na jaw, że to potwór bez uczuć! Nie wiadomo jakim cudem dokopie się do przeszłości Markiewicz i wykorzysta to przeciwko niej. 

Przeczytaj: Przyjaciółki 18, odcinek 208: Zaręczyny Ingi i Sajmona. Oszust oświadczy się i zniknie bez śladu

Przyjaciółki, 18 sezon: Ślub Ingi, powrót Artura i trauma Zuzy powraca - ZWIASTUN

Błażej w 209 odcinku "Przyjaciółki" udowodni na co go stać. Kiedy Zuza zacznie zachowywać się nie po jego myśli, odtrąci go i będzie chciała uniknąć walki z Renatą, on wścieknie się i zacznie jej grozić! Da do zrozumienia, że zna niewygodne fakty z jej przeszłości i nie zawaha się użyć ich przeciwko niej! Przypomnijmy, że Markiewicz w 16 sezonie "Przyjaciółek" miała problem z używkami. Ko z substancjami wspomagającymi, które zażywała, bo nie radziła sobie ze stresem. Przesadzała z podejrzanymi tabletkami. Była tak nabuzowana, że działała na najwyższych obrotach, aż w końcu przeholowała i pod wpływem środków psychoaktywnych wsiadła do auta. Podczas podróży na urodziny syna do Gdańska złapała ją policja i wtedy zaczęły się poważne problemy.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Koniec miłości Witka i Michaliny! Wyrzuci ją z domu na bruk - ZWIASTUN

Nie wiadomo skąd Błażej w 209 odcinku "Przyjaciółki" wejdzie w posiadanie informacji na temat brudów Zuzy z przeszłości. Mężczyzna okaże się bezduszny i zacznie szantażować Markiewicz! Da do zrozumienia, że zna więcej brudnych szczegółów z jej przeszłości... Kobieta przerazi się, kiedy odkryje, że Błażej nie jest taką osobą, za którą go uważała. Ze starającego się i pomocnego adoratora, przemieni się w oprawcę! Tylko skąd Błażej czerpie informacje na temat Markiewicz, skoro wiele z wątków było tajemnica jej i ewentualnie pozostałych przyjaciółek? To okaże się niebawem. 

Najnowsze