Przyjaciółki 18, odcinek 208: Zaręczyny Ingi i Sajmona. Oszust oświadczy się i zniknie bez śladu

2021-09-09 20:55
Przyjaciółki 18, odcinek 208: Zaręczyny Ingi i Sajmona. Oszust oświadczy się i zniknie bez śladu
Autor: Instagram Przyjaciółki 18, odcinek 208: Zaręczyny Ingi i Sajmona. Oszust oświadczy się i zniknie bez śladu

Oszust Sajmon (Jakub Sasak) w 208 odcinku serialu "Przyjaciółki" padnie przed Ingą (Małgorzata Socha) na kolana! Wyciągnie pierścionek zaręczynowy i oświadczy się oniemiałej Gruszewskiej. W 208 odcinku serialu "Przyjaciółki" student, który wystawił Ingę do wiatru, zadeklaruje swe uczucia. Przecież to on rozkochał w sobie kobietę, co okazało się głupim żartem i zakładem. Młody Sajmon obwieści przemianę i uzna, że chce być z Ingą do końca życia. Szkoda tylko, że zaraz po oświadczynach chłopak zapadnie się pod ziemię.

"Przyjaciółki", odcinek 208 - czwartek, 9.09.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 208 odcinku "Przyjaciółki" Inga oniemieje na widok klęczącego przed nią Sajmona. Przecież jeszcze w ostatnim odcinku 17 sezonu "Przyjaciółek" okazało się, że młody chłopak spotykał się z nią w ramach zakładu z kolegą. Studenci założyli się, że Sajmon da radę poderwać "mamuśkę". I dał, bo Inga naprawdę zaczęła zakochiwać się w chłopaku. Wydawałoby się, że temat został zakończony, a zraniona kobieta zacznie nowy etap. Nic bardziej mylnego, bo Sajmon powróci z przytupem i od razu złoży Indze śmiertelnie poważną propozycję. 

- Czy zostaniesz moją żoną? Wyjdziesz za mnie? - chłopak padnie przed Gruszewską na kolana i wypowie magiczne słowa, jednocześnie wyciągając pudełeczko z pierścionkiem zaręczynowym. Inga aż otworzy usta ze zdziwienia.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kasia i Darek rozstaną się przez intrygę Tadeusza i jego matki - ZDJĘCIA

Przyjaciółki, 18 sezon: Ślub Ingi, powrót Artura i trauma Zuzy powraca - ZWIASTUN

Nie tak dawno w serialu "Przyjaciółki" Inga miała poślubić Maksa (Mateusz Janicki) i jemu ślubować wierność i miłość do końca życia. Do ostatecznej przysięgi jednak nie doszło, a przystojny lekarz zniknął z jej życia. Może Gruszewska potrzebowała oderwać się od spraw codziennych i dlatego zaplątała się w romans ze studentem. Już w 208 odcinku "Przyjaciółki" przekona się o jego konsekwencjach. Na ten moment nie wiadomo jeszcze czy Inga przyjmie pierścionek, ale wszystko wskazuje na to, że nie. Jedno jest jednak pewne, a mianowicie fakt, że Sajmon zaraz po oświadczynach zapadnie się pod ziemię. 

Przeczytaj: Śmierć Mateusza w M jak miłość. Zginie w porcie w Gdyni? Oszust udający Mostowiaka wyjawi całą prawdę! - ZWIASTUN

W 18 sezonie "Przyjaciółek" student zniknie i nie będzie wiadomo, co się z nim dzieje. Inga zacznie podejrzewać najgorsze. Stwierdzi, że chłopak mógł sobie coś zrobić. Póki co nie wiadomo jeszcze jak potoczą się losy młodego chłopaka, za to u Ingi szykują się duże zmiany. Salon należący do Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz) przejmie Robert (Krzysztof Wieszczek), czyli formalnie stanie się szefem Gruszewskiej. To spowoduje wielkie zamieszanie, bo w całą sprawę zaangażuje się również Andrzej (Adam Adamonis). Inga będzie miała sporo na głowie. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze