Przyjaciółki 18, odcinek 208: Zaręczyny Ingi i Sajmona. Oszust oświadczy się i zniknie bez śladu

i

Autor: Instagram Przyjaciółki 18, odcinek 208: Zaręczyny Ingi i Sajmona. Oszust oświadczy się i zniknie bez śladu

Przyjaciółki 18, odcinek 208: Zaręczyny Ingi i Sajmona. Oszust oświadczy się i zniknie bez śladu

2021-09-09 20:55

Oszust Sajmon (Jakub Sasak) w 208 odcinku serialu "Przyjaciółki" padnie przed Ingą (Małgorzata Socha) na kolana! Wyciągnie pierścionek zaręczynowy i oświadczy się oniemiałej Gruszewskiej. W 208 odcinku serialu "Przyjaciółki" student, który wystawił Ingę do wiatru, zadeklaruje swe uczucia. Przecież to on rozkochał w sobie kobietę, co okazało się głupim żartem i zakładem. Młody Sajmon obwieści przemianę i uzna, że chce być z Ingą do końca życia. Szkoda tylko, że zaraz po oświadczynach chłopak zapadnie się pod ziemię.

"Przyjaciółki", odcinek 208 - czwartek, 9.09.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 208 odcinku "Przyjaciółki" Inga oniemieje na widok klęczącego przed nią Sajmona. Przecież jeszcze w ostatnim odcinku 17 sezonu "Przyjaciółek" okazało się, że młody chłopak spotykał się z nią w ramach zakładu z kolegą. Studenci założyli się, że Sajmon da radę poderwać "mamuśkę". I dał, bo Inga naprawdę zaczęła zakochiwać się w chłopaku. Wydawałoby się, że temat został zakończony, a zraniona kobieta zacznie nowy etap. Nic bardziej mylnego, bo Sajmon powróci z przytupem i od razu złoży Indze śmiertelnie poważną propozycję. 

- Czy zostaniesz moją żoną? Wyjdziesz za mnie? - chłopak padnie przed Gruszewską na kolana i wypowie magiczne słowa, jednocześnie wyciągając pudełeczko z pierścionkiem zaręczynowym. Inga aż otworzy usta ze zdziwienia.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kasia i Darek rozstaną się przez intrygę Tadeusza i jego matki - ZDJĘCIA

Przyjaciółki, 18 sezon: Ślub Ingi, powrót Artura i trauma Zuzy powraca - ZWIASTUN

Nie tak dawno w serialu "Przyjaciółki" Inga miała poślubić Maksa (Mateusz Janicki) i jemu ślubować wierność i miłość do końca życia. Do ostatecznej przysięgi jednak nie doszło, a przystojny lekarz zniknął z jej życia. Może Gruszewska potrzebowała oderwać się od spraw codziennych i dlatego zaplątała się w romans ze studentem. Już w 208 odcinku "Przyjaciółki" przekona się o jego konsekwencjach. Na ten moment nie wiadomo jeszcze czy Inga przyjmie pierścionek, ale wszystko wskazuje na to, że nie. Jedno jest jednak pewne, a mianowicie fakt, że Sajmon zaraz po oświadczynach zapadnie się pod ziemię. 

Przeczytaj: Śmierć Mateusza w M jak miłość. Zginie w porcie w Gdyni? Oszust udający Mostowiaka wyjawi całą prawdę! - ZWIASTUN

W 18 sezonie "Przyjaciółek" student zniknie i nie będzie wiadomo, co się z nim dzieje. Inga zacznie podejrzewać najgorsze. Stwierdzi, że chłopak mógł sobie coś zrobić. Póki co nie wiadomo jeszcze jak potoczą się losy młodego chłopaka, za to u Ingi szykują się duże zmiany. Salon należący do Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz) przejmie Robert (Krzysztof Wieszczek), czyli formalnie stanie się szefem Gruszewskiej. To spowoduje wielkie zamieszanie, bo w całą sprawę zaangażuje się również Andrzej (Adam Adamonis). Inga będzie miała sporo na głowie. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany