Przyjaciółki, odcinek 188: Zuza zatrzymana przez policję z narkotykami! Trafi do więzienia

i

Autor: Polsat Przyjaciółki, odcinek 188: Zuza zatrzymana przez policję z narkotykami! Trafi do więzienia

Przyjaciółki, odcinek 188: Zuza zatrzymana przez policję z narkotykami! Trafi do więzienia

2020-10-08 21:50

W 188 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza (Anita Sokołowska) straci kontrolę nad własnym życiem, a z pozoru niegroźne zażywane narkotyki, które miały jej pomóc ciągle być w formie, na pełnych obrotach wpędzą ją w poważne tarapaty. Dojdzie do tego, że nie zauważy jak bardzo leki wpływają na jej zachowanie, stanie się nerwowa i wręcz nieobliczalna. Wyjazd na urodziny synów - Krzysia (Dobromir Piotrowski) i Grzesia (Jan Pieńkowski) - do Gdańska w 188 odcinku "Przyjaciółek" będzie miał tragiczny finał. Zatrzymana przez policję Zuza wpadnie z narkotykami w aucie. Niestety zamkną ją za kratkami.

"Przyjaciółki" 16 sezon, odcinek 188 - czwartek, 15.10.2020, o godz. 21.05 w Polsacie

To będzie koniec Zuzy w serialu "Przyjaciółki"? Wyjazd do pracy do Wiednia, utrata synów, bezwzględna walka o dzieci z Jankiem (Marek Bukowski), narkotyki zażywane, żeby jakoś przetrwać koszmarny nawał obowiązków w banku, a w finale w 188 odcinku "Przyjaciółek" aresztowanie za narkotyki! W najczarniejszych horrorach Markiewicz nie będzie śniła, że perspektywa ponownej przeprowadzki do Polski i realna wizja odzyskania synów będzie wiązała się z tak fatalnymi konsekwencjami.

Patrz też: Przyjaciółki, odcinek 190: Zuza wróci do Jaśka. Po aresztowaniu odkryją, że nadal się kochają?

Nareszcie spełni swoje marzenie i kupi nowe mieszkanie w Warszawie. Ale w 188 odcinku "Przyjaciółek" wciąż będzie intensywnie pracować nad budową filii banku w stolicy. Nadal łykając tabletki, które załatwił jej wierny asystent Dagmar (Marcin Korcz). Nie zauważa, że wspomagające ją narkotyki nie wpływają dobrze na jej życie i zachowanie. Zuza stanie się nie do zniesienia - nie będzie miała żadnych hamulców, żeby nawet po trupach dojść do celu.

Przyjaciółki, odcinek 187: Straszne pożegnanie Ingi i Maksa, wzruszające Patrycji z Klarą i romans Zuzy z dawnym kochankiem - ZWIASTUN

Podczas podróży na urodziny synów do Gdańska w 188 odcinku "Przyjaciółek" los sprawi, że Zuzę zatrzyma policja. Z pozoru niegroźna kontrola szybko jednak wymknie się spod kontroli, a nerwowe działania Zuzy wzbudzą podejrzenia policjantów. Wreszcie funkcjonariusze postanawiają przeszukać auto Zuzy, w którym znajdą narkotyki. Przerażona Markiewicz trafi na komisariat, gdzie będzie musiała się tłumaczyć z tabletek. A to dopiero początek jej poważnych kłopotów z prawem... Bo Zuza w 188 odcinku "Przyjaciółek" zda sobie sprawę, że teraz naprawdę może wszystko stracić - nie tylko dzieci, ale także pracę, dla której tyle poświęciła.

Sprawdź też: Przyjaciółki, odcinek 189: Inga zajdzie w ciążę, ale nie odzyska Maksa! Będzie miał już inną

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze