Przyjaciółki, odcinek 189: Inga zajdzie w ciążę, ale nie odzyska Maksa! Będzie miał już inną

2020-10-15 21:58 mp
Przyjaciółki, odcinek 189: Inga zajdzie w ciążę, ale nie odzyska Maksa! Będzie miał już inną
Autor: Polsat Przyjaciółki, odcinek 189: Inga zajdzie w ciążę, ale nie odzyska Maksa! Będzie miał już inną

W życiu Ingi (Małgorzata Socha) z serialu "Przyjaciółki", nastąpi niespodziewany przełom. Kobieta odwołała ślub z Maksem (Mateusz Janicki), ponieważ chciała ochronić go przed ogromnym rozczarowaniem. Maks zawsze chciał być ojcem, a Inga dowiedziała się, że nie może mieć dzieci. W 189 odcinku "Przyjaciółek" za namową bliskich, kobieta jeszcze raz pójdzie do ginekologa. To, co usłyszy, będzie dla niej szokiem! Popędzi do szpitala, gdzie pracuje Maks, ale nie będzie się spodziewała, jak bardzo zrani ją co zobaczy na miejscu.

"Przyjaciółki" 16 sezon, odcinek 189 - czwartek, 22.10.2020 o godz. 21:10 w Polsacie

W 189 odcinku "Przyjaciółek" Inga za namową Zuza (Anita Sokołowska), Anki (Magdalena Stużyńska) i Patrycji (Joanna Liszowska), zdecyduje się na ponowne badania. Zmieni ginekologa, aby upewnić się, że nie może mieć dzieci. Właśnie z powodu bezpłodności zdecydowała się odwołać ślub z Maksem. Wiedziała, że jest to największe marzenie jej przyszłego męża, a będąc z nią, nigdy się ono nie spełni. W 189 odcinku "Przyjaciółek" Inga przejdzie powtórne badania.

Przeczytaj: Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 189: Zuza w więzieniu! Narkotyki zniszczą jej życie

Przyjaciółki 16 sezon ZWIASTUN. Ślub Ingi i Maksa. Paweł Małaszyński w obsadzie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Inga w 189 odcinku "Przyjaciółek" przeżyje szok. Ginekolog potwierdzi, że kobieta będzie mogła zajść z ciążę. Okaże się, że poprzedni specjalista niedokładnie zrobił badania, lub się pomylił i kobieta ma szansę na macierzyństwo. Inga zrozumie, że kompletnie niepotrzebnie rozstała się z Maksem. Poczuje nadzieję, że mogą być jeszcze razem i uda się do szpitala gdzie pracuje niedoszły narzeczony. W 189 odcinku "Przyjaciółek" Inga nie będzie się spodziewała tego, co zobaczy.

Przeczytaj: Przyjaciółki, 16 sezon: Paweł odchodzi z Przyjaciółek?! Gwiazda ogłosiła ostatni dzień na planie!

W 189 odcinku "Przyjaciółek" szczęśliwa Inga pójdzie do szpitala szukać Maksa. Zobaczy go i wszystko stanie się dla niej jasne. Jej niedoszły mąż nawet jej nie zauważy, bo zajmie się atrakcyjną lekarką. Okaże się, że mężczyzna znalazł pocieszenie w rękach Agaty (Marta Szumiel). Indze pęknie serce i w 189 odcinku "Przyjaciółek" zrozumie, że popełniła błąd, którego najprawdopodobniej nie da się już odwrócić.

Najnowsze