Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 189: Zuza w więzieniu! Narkotyki zniszczą jej życie

i

Autor: Ipla Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 189: Zuza w więzieniu! Narkotyki zniszczą jej życie

Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 189: Zuza w więzieniu! Narkotyki zniszczą jej życie

2020-09-28 12:40

W 189 odcinku "Przyjaciółek" Zuza (Anita Sokołowska) będzie miała poważne kłopoty. Kobieta cały czas walczy o opiekę nad synami. Na szczęście będzie bliżej dzieci, bo zajmie się budowaniem filii austriackiego banku w Warszawie. Obowiązki doprowadzą do wyczerpania organizmu. Zuza w 189 odcinku "Przyjaciółek" będzie wspomagała się narkotykami. W drodze do Gdańska, zatrzyma ją policja, która znajdzie niedozwolone substancje. Zuza wyląduje w więzieniu.

"Przyjaciółki" 16 sezon odcinek 189 - czwartek, 22.10.2020 o godz. 21:05 w Polsacie

Zuza z "Przyjaciółek" walczy o opiekę nad dziećmi. Postarała się opuścić Wiedeń, gdzie dotąd pracowała i będzie zajmować się budowaniem warszawskiego oddziału banku. Postanowi również kupić mieszkanie. Przez natłok obowiązków, nie będzie w stanie ich pogodzić. Dlatego poprosi Dagmara (Marcin Korcz) o załatwienie tabletek pobudzających. Kobieta szybko się od nich uzależni, w 189 odcinku "Przyjaciółek" jej czyny spotkają się z konsekwencjami.

Przeczytaj: Gwiazda Przyjaciółek ofiarą strasznego hejtu! Agnieszka Sienkiewicz ma dosyć, że ją obrażają za figurę

Przyjaciółki 16 sezon ZWIASTUN. Ślub Ingi i Maksa. Paweł Małaszyński w obsadzie!

W 189 odcinku "Przyjaciółek" okaże się, że Zuza przesadziła. Kiedy w drodze na urodziny synów do Gdańska, zatrzyma ją policja, jej zachowanie będzie dziwne. Policjanci zorientują się, że jest pod wpływem jakichś środków. Przeszukają jej auto i znajdą podejrzane substancje. Szybko zadecydują o zabraniu jej na komisariat. Zuza z "Przyjaciółek" wyląduje za kratami, co może oznaczać koniec kariery i brak możliwości opieki nad dziećmi. A to właśnie dla nich tak się stara.

Przeczytaj: Przyjaciółki. Magdalena Stużyńska przeszła metamorfozę i jej twarz się zmieniła! W serialu Anka będzie wyglądać normalnie?

W 189 odcinku "Przyjaciółek" Zuzę zamkną w więzieniu. Spróbuje jej pomóc Anka (Magdalena Stużyńska), która zostanie obrońcą przyjaciółki. Także Jasiek (Marek Bukowski), kiedy dowie się o zatrzymaniu byłej partnerki, przyjedzie pod areszt. Zuza rzuci mu się w ramiona. Czy Markiewicz wyląduje w więzieniu na długie lata, a Anka nie zdoła jej pomóc? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków "Przyjaciółek".

Najnowsze