Gwiazda Przyjaciółek ofiarą strasznego hejtu! Agnieszka Sienkiewicz ma dosyć, że ją obrażają za figurę

2020-09-16 11:48 jkk
Gwiazda Przyjaciółek ofiarą strasznego hejtu! Agnieszka Sienkiewicz ma dosyć, że ją obrażają za figurę
Autor: Polsat Gwiazda Przyjaciółek ofiarą strasznego hejtu! Agnieszka Sienkiewicz ma dosyć, że ją obrażają za figurę

Gwiazda "Przyjaciółek" padła ofiarą okropnego hejtu! Na profilu Agnieszki Sienkiewicz - serialowej Dorotki - na Instagramie posypały się na nią gromy za... figurę! Aktorka nie wytrzymała i odpowiedziała ostro. Czy Dorotka z "Przyjaciółek" wypowie wojnę hejterom? Wyglada na to, że Agnieszka Sienkiewicz nie będzie potulnie "łykać" paskudnych komentarzy pod swoim adresem...

Obrzydliwy hejt na gwiazdę "Przyjaciółek"! Agnieszka Sienkiewicz odpowiada ostro

Pod zdjęciem gwiazdy "Przyjaciółek" na jej profilu na Instagramie pojawił się paskudny komentarz. Sienkiewicz stoi na nim w zwyczajnej pozie, pięknie uśmiecha się do fanów i w dłoni trzyma aparat, aby zrobić zdjęcia okoliczności przyrody, w której się znajduje. W poście seialowa Dorotka napisała: - Po bardzo spokojnym weekendzie czas wejść w dość intensywny tydzień. Zatem, niech moc będzie z nami 💪

Niestety, natychmiast odezwał się ktoś "życzliwy":

Same kości.

Fani Dorotki z "Przyjaciółek"weszli w dyskusję z hejterem: 

- Jakie kości?! 😳 Piękna, kwitnąca, prawdziwa kobieta! Co ma do tego wygląd, gdy wnętrze widać jak na dłoni na każdym niemal zdjęciu i w każdym niemal wpisie.

- Dla mnie jest Pani jedna z najbardziej naturalnych kobiet, które widuje się w mediach.. A rola Dorotki to mistrzostwo świata 🙂Pozdrawiam serdecznie ❤️

Czytaj też: Dramat gwiazdy Przyjaciółek! Anita Sokołowska poprosiła fanów o wsparcie

Jednak tym razem hejterka miał większego pecha, bo gwiazda "Przyjaciółek" postanowiła rozprawić się z nią osobiście.  

- Bardzo ciekawy komentarz od kobiety!!! Zastanawiam się, jaki miał cel? Chciała mnie Pani obrazić, dogryźć, poczuć się lepiej??? Pytam, bo mnie naprawdę szalenie interesuje, dlaczego kobieta kobiecie pisze taki komentarz!!! Dlaczego przyznaje sobie Pani prawo do krytykowania mojego wyglądu? Bo ja nikogo tu nie pytałam, czy mu się podoba moja sylwetka? Mam nadzieję, że Pani odpowie, bo jestem absolutnie zafascynowana tego rodzaju zjawiskiem!!! Czekam na Pani odpowiedź Pani Tusiu! 

I faktycznie Dorotka z "Przyjaciółek" doczekała się. Okazuje się, że hejterką była bardzo młoda osoba i właśnie na swój wiek "zwaliła" winę za niestosowny komentarz.  

- Nie miałam na celu nikogo urazić a, że co niektórzy odebrali to za 'hejt' to nie Moja wina. Ja mam 17 lat jestem młoda w tym wieku dużo błędów się popełnia nie ma ideałów. Jestem gruba i dobrze czuję się w swoim ciele a to nie powód do krytyki" - pisze instagramerka (pisownia oryginalna), odnosząc się też do komentarzy fanów Sienkiewicz, którzy stanęli w obronie aktorki.

Wydaje nam się, że szybka reakcja Agnieszki Sienkiewicz - Dorotki z "Przyjaciółek"może być dobrym sposobem na wszelkiej maści hejterów, którzy w sieci szukają sposobu na to, żeby się wyżyć. A może inne gwiazdy również przestaną z pobłażaniem przyjmować chamskie ataki na swoje osoby?

Najnowsze