Dramat gwiazdy Przyjaciółek! Anita Sokołowska poprosiła fanów o wsparcie

2020-09-13 14:15 jkk
Dramat gwiazdy Przyjaciółek! Anita Sokołowska poprosiła fanów o wsparcie
Autor: Instagram Dramat gwiazdy Przyjaciółek! Anita Sokołowska poprosiła fanów o wsparcie

Anita Sokołowska, znana jako Zuza z serialu "Przyjaciółki" przeżywa wielki osobisty dramat! Jej przyjaciółka jest ciężko chora i dla niej właśnie aktorka zdecydowała się prosić fanów na swoim profilu na Instagramie o wsparcie. Dramatyczny apel Sokołowska nagrała spokojnym, ciepłym głosem, ale z trudem ukrywa prawdziwe łzy... Czy dzięki odwadze gwiazdy "Przyjaciółek" uda się uratować jej prawdziwą przyjaciółkę?

Przyjaciółki. Anita Sokołowska walczy o życie swojej prawdziwej przyjaciółki!

Anita Sokołowska znana jest szerokiej publiczności z serialu "Przyjaciółki" - jej odważna i dzielna Zuza radzi sobie z każdymi przeciwnościami losu. Tym razem aktorka postanowiła osobiście pomóc jednej z koleżanek ze swojego realnego życia. W tym celu wystosowała apel do fanów, aby wsparli jej chorą na raka przyjaciółkę w leczeniu i codziennym utrzymaniu. Sokołowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie wideo, w którym spokojnym głosem prosi fanów o pomoc. Ale smutna twarzy gwiazdy "Przyjaciółek" pokazuje, jakie to dla niej jest ważne!

- Potrzebuję dzisiaj waszej pomocy! Joanna jest moją koleżanką i niestety zachorowała. Rak trzustki... Joanna działa na polu kultury, jest krytyczką literacka dramaturżką, kuratorka. Współtworzyła wiele pięknych i mądrych spektakli. Joanna potrzebuje naszego wsparcia, ponieważ nie może pracować, a potrzebuje pieniędzy na leczenie no i na życie. I dlatego gorąco was proszę o wsparcie dla niej o wpłaty, o dzielenie się tym apelem. To taka moja ogromna osobista prośba o wsparcie. Dziękuję wam!

Znana z roli Zuzy w "Przyjaciółkach" Sokołowska często angażuje się w akcje wspierania potrzebujących, szczególnie wspiera kobiety. Aktorka znana jest również z aktywnej postawy wobec problemów ekologicznych matki Ziemi! Tym razem jednak apel gwiazdy ma charakter bardzo osobisty. Sokołowska na swoim Instastory odsyła bezpośrednio na stronę, na której ciężko chora Joanna Wichowska zbiera pieniądze na przeżycie.

Na portalu zrzutka.pl czytamy, że sytuacja przyjaciółki Sokołowskiej jest naprawdę dramatyczna.

- Nasza koleżanka i przyjaciółka Joanna Wichowska potrzebuje pomocy i wsparcia w walce z bardzo poważną chorobą. Zdiagnozowano u niej raka trzustki, który wymaga pilnego leczenia. Leczenie tego rodzaju choroby jest trudne i długotrwałe, a jego charakter uniemożliwia wykonywanie pracy. Jedyną rodziną Joanny jest jej mama – starsza pani, która ze względu na zły stan zdrowia, także wymaga całodobowej opieki. W obecnej sytuacji Joanna nie ma możliwości pokrycia własnych kosztów leczenia i utrzymania oraz kosztów opieki nad mamą.

Mamy nadzieję że gorąca, osobista prośba  Anity Sokołowskiej okaże się mocny wsparciem dla jej potrzebującej przyjaciółki i pani Joanna nie tylko zdoła utrzymać siebie i mamę, ale i szybko wróci do zdrowia!

Czytaj również: Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 185. Zuza rzuci pracę w Wiedniu! Nie pozwoli, żeby kochanka Janka była matką jej synów

Przyjaciółki 16 sezon ZWIASTUN. Ślub Ingi i Maksa. Paweł Małaszyński w obsadzie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze