Przyjaciółki, odcinek 186: Zuza przypłaci życiem utratę synów. Dostanie zawału!

i

Autor: Ipla Przyjaciółki, odcinek 186: Zuza przypłaci życiem utratę synów. Dostanie zawału!

Przyjaciółki, odcinek 186: Zuza przypłaci życiem utratę synów. Dostanie zawału!

2020-09-24 20:19

W 186 odcinku "Przyjaciółek" Zuza nie będzie mogła uwierzyć w to, co zobaczy! Kiedy połączy się z synami na video, zobaczy jak wspaniale chłopcy bawią się z Jaśkiem (Marek Bukowski) i jego nową dziewczyną Sabiną (Anna Jażdżyk). Zazdrosna matka będzie próbowała przykuć uwagę dzieci, ale to na nic. Wydaje się, że o niej zapominają. W 186 odcinku "Przyjaciółek" Zuza przez stres i panikę dostanie ataku. Złapie się za serce i nie mogąc oddychać wyszepcze, że ma zawał... Czy kobieta umrze?

"Przyjaciółki" 16 sezon odcinek 186 - czwartek, 1.10.2020 o godz. 21:05 w Polsacie

Zuza z "Przyjaciółek" jest znana z odważnych decyzji, ale ostatnio jej życie przybrało dramatyczny obrót. Po rozstaniu z Jaśkiem, borykała się z problemami finansowymi, więc przyjęła dobrą pracę w Wiedniu. Szybko się okazało, że to popsuło jej kontakty z dziećmi. Kiedy Markiewicz odwiedziła dzieci, które przebywają pod opieką Jaśka, zauważyła, że chłopcy się od niej oddalili. W 186 odcinku "Przyjaciółek" Zuza nadal będzie w konflikcie z Jaśkiem i jego obecną partnerką Sabiną (Anna Jażdżyk). Jednak nie spodziewa się takiego ciosu od losu.

Przeczytaj: Przyjaciółki, odcinek 186: Tragedia Patrycji. Będzie musiała na zawsze zapomnieć o Klarze!

Przyjaciółki 16 sezon ZWIASTUN. Ślub Ingi i Maksa. Paweł Małaszyński w obsadzie!

W 186 odcinku "Przyjaciółek" ponownie zadzwoni do dzieci. Zobaczy jak świetnie bawią się z Jaśkiem i Sabiną. Zakuje ją serce, ale będzie się starała udawać twardą. Zaproponuje, że jak tylko się z nimi spotka, zabierze ich do zoo, żeby mogli zobaczyć prawdziwe rekiny. Okaże się, że chłopcy już tam byli... To jednak dopiero początek zawodu Markiewicz. W 186 odcinku "Przyjaciółek" usłyszy z ust syna, jak mówi o Sabinie "mama".

Przeczytaj: Przyjaciółki, odcinek 186: Dramat Ingi po ślubie z Maksem. Przejdzie załamanie psychiczne

Zuza w 186 odcinku "Przyjaciółek" otrzyma od życia prawdziwy cios.

- Grzesiu, ale to nie jest wasza mama... - powie na skraju Załamania Zuza

- Tak, ale wszyscy tak myślą - odpowie szczerze syn

W 186 odcinku "Przyjaciółek" Zuza nie utrzyma nerwów na wodzy. Pożegna się z dzieckiem i dostanie drgawek. Nie będzie mogła zapanować nad oddechem. W tym momencie zadzwoni do niej Maks (Mateusz Janicki), który będzie chciał dostać się do mieszkania.

- Maks, otwarte jest, wejdź. Wiesz co źle się czuję, chyba zwał... wykrztusi resztkami sił Zuza.

Na szczęście lekarz w porę zareaguje i pomoże kobiecie.

Najnowsze