Przyjaciółki, odcinek 186: Tragedia Patrycji. Będzie musiała na zawsze zapomnieć o Klarze!

i

Autor: Ipla Przyjaciółki, odcinek 186: Tragedia Patrycji. Będzie musiała na zawsze zapomnieć o Klarze!

Przyjaciółki, odcinek 186: Tragedia Patrycji. Będzie musiała na zawsze zapomnieć o Klarze - ZWIASTUN

2020-09-18 13:32

W 186 odcinku serialu "Przyjaciółki" Patrycja (Joanna Liszowska) powoli przyjmuje do wiadomości, że musi oddać Klarę (Łucja Michalik) w ręce rodziców adopcyjnych. Chociaż długo walczyła o dziecko, małżeństwo, które ma wychowywać Klarę wydaje jej się dobre i zgodne. Może właśnie dlatego jest jej łatwiej zaakceptować sytuację. W 186 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja spotka się z urzędniczką z ośrodka adopcyjnego. Bardzo bezwzględna kobieta przekaże jej informacje, których Patrycja w ogóle się nie spodziewała. Wygląda na to, że jej dramat się nie skończył.

"Przyjaciółki" 16 sezon, odcinek 186 - czwartek, 1.10.2020 o godz. 21:05 w Polsacie

W 186 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja powoli będzie oswajać się z myślą, że Klara trafi niedługo do nowej rodziny. Nie przyjdzie jej to łatwo, ponieważ długo walczyła o dziewczynkę. Choroba wykluczyła Patrycję z możliwości bycia formalną matką dla dziewczynki. Kobieta starała się nawet załatwić pozytywną dokumentację medyczną, która może zmieniłaby podejście urzędu do adopcji, ale niestety bez skutku. W poprzednich odcinkach "Przyjaciółek" ulgą dla kobiety było poznanie przyszłych rodziców, którzy również przeżyli stratę dziecka i wydają się być dobrymi ludźmi.

Przeczytaj: Przyjaciółki, odcinek 186: Dramat Ingi po ślubie z Maksem. Przejdzie załamanie psychiczne

Przyjaciółki 16 sezon ZWIASTUN. Ślub Ingi i Maksa. Paweł Małaszyński w obsadzie!

Patrycja w 186 odcinku "Przyjaciółek" pójdzie na spotkanie z urzędniczką zajmującą się procesem adopcyjnym Klary. Kobieta wyzna jej, że chyba jest gotowa do oddania dziewczynki. Co więcej, Patrycja dowie się, że psycholog potwierdził, że między dzieckiem a przyszłymi rodzicami nawiązała się już więź.

- Mam nadzieję, że uda nam się przeprowadzić ten proces tak, żeby powoli przyzwyczajała się do nowej rodziny - powie Patrycja

- Pani Patrycjo, pani rola w wychowaniu Klary już się skończyła - stanowczo i ozięble potraktuje ją urzędniczka.

Ale to nie wszystko co będzie musiała znieść Patrycja w 186 odcinku "Przyjaciółek".

Przeczytaj: Przyjaciółki, odcinek 187: Zuza zacznie brać narkotyki? Nie zniesie rozstania z dziećmi

Urzędniczka jeszcze bardziej dobije kobietę w 186 odcinku "Przyjaciółek". Patrycja będzie w szoku, kiedy usłyszy, że nie może być w ogóle obecna w życiu Klary. Nie będzie miała prawa do kontaktu z nią, tym bardziej do spotkań

- Trzeba zerwać jedną więź, żeby mogła się nawiązać druga. Inaczej mała nigdy nie stanie się częścią tamtej rodziny. (...) Musi pani zostawić Klarę w nowym domu i pozwolić jej o sobie zapomnieć.

Słowa urzędniczki w 186 odcinku "Przyjaciółek" będą prawdziwym ciosem dla Patrycji. Czy poradzi sobie z tym dramatem? Dowiemy się już wkrótce.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany