Przyjaciółki, odcinek 186: Dramat Ingi po ślubie z Maksem. Przejdzie załamanie psychiczne

2020-09-18 11:45 mp
Przyjaciółki, odcinek 186: Dramat Ingi po ślubie z Maksem. Przejdzie załamanie psychiczne
Autor: Ipla Przyjaciółki, odcinek 186: Dramat Ingi po ślubie z Maksem. Przejdzie załamanie psychiczne

W 186 odcinku serialu "Przyjaciółki" Inga (Małgorzata Socha) będzie przechodziła kompletne załamanie. Odwołanie ślubu z Maksem (Mateusz Janicki) kosztowało ją mnóstwo wysiłku. Tym bardziej, że wszystko było już gotowe, a goście weselni czekali przed ołtarzem na ich małżeńską przysięgę. Dlatego w 186 odcinku "Przyjaciółek", Inga nie będzie mogła pogodzić się z sytuacją. Czy uda się wyciągnąć ją z głębokiego dołka i postawić na nogi? Anka (Magdalena Stużyńska) zadecyduje, że przyjaciółce potrzebna jest terapia...

"Przyjaciółki" 16 sezon odcinek 186 - czwartek, 1.10.2020 o godz. 21:05 w Polsacie

W 186 odcinku "Przyjaciółek" Inga odczuje ogromne zagubienie i smutek. Po odwołanym ślubie będzie zarzucała sobie, że złamała Maksowi serce. Sama również czuje do mężczyzny miłość, ale wszystko popsuły wyniki badań świadczące o tym, że kobieta najprawdopodobniej nie będzie mogła mieć więcej dzieci. Niestety, właśnie bycie ojcem było dla Maksa jedną z najważniejszych rzeczy na świecie. Inga w 186 odcinku "Przyjaciółek" nadal będzie się zadręczać całą sytuacją.

Przeczytaj: Dramat gwiazdy Przyjaciółek! Anita Sokołowska poprosiła fanów o wsparcie

Przyjaciółki 16 sezon ZWIASTUN. Ślub Ingi i Maksa. Paweł Małaszyński w obsadzie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Inga w 186 odcinku "Przyjaciółek" będzie zapewniać Zuzę (Anita Sokołowska), Patrycję (Joanna Liszowska) i Ankę, że już jej lepiej i nie potrzebuje wsparcia. Kobiety uświadomią sobie, że Inga kłamie. Po wielu latach przyjaźni będą wiedziały, że muszą pomóc przyjaciółce. Na pewien pomysł wpadnie Anka. W 186 odcinku "Przyjaciółek" zaproponuje Indze małą terapię na świeżym powietrzu w jej domu na wsi. Stwierdzi, że przebywanie na łonie natury pomoże Indze.

Przeczytaj: Gwiazda Przyjaciółek ofiarą strasznego hejtu! Agnieszka Sienkiewicz ma dosyć, że ją obrażają za figurę

W 186 odcinku "Przyjaciółek" Inga i Anka wyjadą na wieś. Faktycznie, pomysł okaże się trafny. Niedoszła panna młoda poczuje się lepiej i odzyska siły. Zacznie mieć też dużo bardziej pozytywne nastawienie do życia. W związku z tym w 186 odcinku "Przyjaciółek" obie kobiety wpadną na pomysł zorganizowania pikniku i zaproszenia pozostałych dziewczyn. Ta sytuacja przerodzi się jednak w inny dramat. Podczas spotkania zniknie syn Patrycji - Mikołaj. Jak potoczą się dalsze losy bohaterek serialu "Przyjaciółki"? Dowiemy się z kolejnych odcinków.

Najnowsze