Przyjaciółki, odcinek 185: Inga zostawi Maksa przed ślubem! Nikt nie będzie wiedział dlaczego - ZWIASTUN

2020-09-16 13:24 mp
Przyjaciółki, odcinek 185: Inga zostawi Maksa przed ślubem! Nikt nie będzie wiedział dlaczego
Autor: Polsat Przyjaciółki, odcinek 185: Inga zostawi Maksa przed ślubem! Nikt nie będzie wiedział dlaczego

W 185 odcinku "Przyjaciółek" ślub Ingi (Małgorzata Socha) i Maksa (Mateusz Janicki) stanie pod ogromnym znakiem zapytania. Inga niedawno dowiedziała się, że najpewniej nigdy nie urodzi dziecka Maksowi, o czym marzył najbardziej na świecie. Pomimo tego, para zdecyduje się na ślub. Niestety, w 185 odcinku "Przyjaciółek" Inga dojdzie do wniosku, że nigdy już nie będzie między nimi tak samo. Wszyscy goście weselni będą w szoku, kiedy dowiedzą się, że Inga zniknęła... Zobaczcie ZWIASTUN "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 16 sezon, odcinek 185  - czwartek 17.09.2020, o godz. 21:05 w Polsacie

W 185 odcinku "Przyjaciółek" wszyscy będą wyczekiwali słów przysięgi małżeńskiej od Ingi i Maksa. Wszystko będzie wydawało się być w porządku. Inga ubierze suknię ślubną, w której będzie wyglądać obłędnie, a goście z ekscytacją będą czekać na nią przed ołtarzem. W 185 odcinku serialu "Przyjaciółki" czas odegra wielką rolę. Kolejne minuty będą mijały, a Inga wciąż nie będzie się pojawiać. Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska) i Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz) zaczną szukać przyjaciółki.

Przeczytaj: Gwiazda Przyjaciółek ofiarą strasznego hejtu! Agnieszka Sienkiewicz ma dosyć, że ją obrażają za figurę

None

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Tylko Inga w 185 odcinku "Przyjaciółek" będzie znała powód swojego wahania. Jeszcze przed ceremonią zobaczy jak Maks bawi się z grupką dzieci. Uśmiech szybko zniknie z jej twarzy. Zda sobie sprawę, że bycie ojcem to największe marzenie przyszłego męża, a jej choroba sprawia, że najprawdopodobniej nigdy nie dałaby mu dziecka. Pochłonięty zabawą i śmiechami maluchów Maks, nie zauważy, że Inga w 185 odcinku "Przyjaciółek" właśnie podjęła jedną z najważniejszych decyzji w życiu.

Przeczytaj: Przyjaciółki. Magdalena Stużyńska przeszła metamorfozę i jej twarz się zmieniła! W serialu Anka będzie wyglądać normalnie?

W 185 odcinku "Przyjaciółek" Ingę odnajdzie w końcu Patrycja. Podczas gdy wszyscy goście będą czekać na pannę młodą, Patrycja zawoła Maksa, aby poszedł porozmawiać z Ingą.

- Nie mów tego... - Maks patrząc na Ingę będzie wiedział, co chce mu powiedzieć.

- Muszę. Naprawdę chciałam. Nie mogę tego zrobić, nie mogę wyjść za ciebie... - wyzna załamana kobieta

- Dlaczego?

- Stałam i patrzyłam jak bawisz się z dziećmi. Widziałam jak byłeś szczęśliwy, śmiałeś się i one też. Zrozumiałam, że nie mogę cię wystawić na takie ryzyko, że nigdy nie zostaniesz prawdziwym ojcem - w 185 odcinku "Przyjaciółek" wydusi z siebie niedoszła panna młoda. 

Czy to raz na zawsze koniec relacji Ingi i Maksa? Wygląda na to, że nie ma już odwrotu.

Najnowsze