Przyjaciółki 12 sezon odc. 146. Paweł (Bartek Kasprzykowski), Anka (Magdalena Stużyńska)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 12 sezon odc. 146. Paweł (Bartek Kasprzykowski), Anka (Magdalena Stużyńska)

Przyjaciółki, 16 sezon: Paweł odchodzi z Przyjaciółek?! Gwiazda ogłosiła ostatni dzień na planie!

2020-09-28 8:27

Czy to już naprawdę koniec "Przyjaciółek"? Bartek Kasprzykowski, serialowy Paweł zamieścił na Instagramie wspólne zdjęcia z Magdaleną Stużyńską, swoją serialowa żoną. W podpisach żegna się z Anką i planem serialu! Bez tej pary nikt nie wyobraża sobie dalszego ciągu przygód głównych bohaterek serialu "Przyjaciółki"... A może scenarzyści mają na to jakiś pomysł?

To już naprawdę koniec "Przyjaciółek"? Anka i Paweł pożegnali się z planem!

Strzeleccy w serialu "Przyjaciółki" to silna rodzina, która przetrwała razem wielkie dramaty i rozstania. Były zdrady, był alkoholizm, tragiczna śmierć syna Franka (Kajetan Borowski), próba samobójcza Pawła...

W 16 sezonie "Przyjaciółek" zanosiło się na to, że Anka, Paweł i Staś (Antoni Borowski) znajdą bezpieczną przystań pod Warszawą, gdzie Strzelecki odbudował rodzinny dom po babci. Czy pożegnanie przez Kasprzykowskiego Stużyńskiej oznacza, że para już na tę swoją wieś razem nie wróci?

Zobacz też: Przyjaciółki, odcinek 186: Zuza przypłaci życiem utratę synów. Dostanie zawału!

Przyjaciółki 16 sezon ZWIASTUN. Ślub Ingi i Maksa. Paweł Małaszyński w obsadzie!
Przyjaciółki sezon 16: Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek kasprzykowski)

i

Autor: Instagram

- Dziś na planie zakończyliśmy prace z Magdaleną Stużyńska - napisał pod wspólnym zdjęciem gwiazd na swoim profilu na Instagramie Bartek Kasprzykowski. - Dziękuję za wszystko, Magdo! - dodał gwiazdor "Przyjaciółek". 

Plotki o zakończeniu emisji serialu "Przyjaciółki" krążą od jakiegoś czasu. Najpierw powodem miała być pandemia koronawirusa, która wraz z jedną z gwiazd dostała się na plan i przerwała zdjęcia. Ostatnio mówi się o ostatecznej decyzji producentów "Przyjaciółek", którzy nie są zadowoleni ze spadających wyników oglądalności serialu.

Na szczęście jednak dla fanów "Przyjaciółek" Kasprzykowski w podpisie pod innym zdjęciem uzupełnił swoją wypowiedź. - Dziś spotkaliśmy się ostatni raz na planie w 16 sezonie. Do zobaczenia w następnym sezonie! Gwiazdy na razie żegnają się z ostatnim klapsem na planie 16 sezonu serialu. Czy będzie 17 dowiemy się zapewne niebawem.  

Najnowsze