Przyjaciółki wylatują z Polsatu! Dlaczego nie będzie odcinka w czwartek, 24.09.2020? Widzowie nie chcą już oglądać 16 sezonu

i

Autor: Polsat Przyjaciółki wylatują z Polsatu! Dlaczego nie będzie odcinka w czwartek, 24.09.2020? Widzowie nie chcą już oglądać 16 sezonu

Przyjaciółki wylatują z Polsatu! Dlaczego nie będzie odcinka w czwartek, 24.09.2020? Widzowie nie chcą już oglądać 16 sezonu

2020-09-24 20:58

Serial "Przyjaciółki" znika z anteny Polsatu? Wierni fani pytają co się stało, że nie będzie 186 odcinka serialu o stałej porze w Polsacie?! Ale, niestety jest ich coraz mniej, bo według oficjalnych danych, widzowie mają już dość 16 sezonu! Najnowsze odcinki "Przyjaciółek" rozczarowały widzów do tego stopnia, że serial ogląda 400 tys. osób mniej, niż 15 sezon. Sprawdź co już wiemy - czy Polsat zdecydował się na ostre cięcie i usunął "Przyjaciółki" z ramówki? Mamy odpowiedź stacji!

To koniec "Przyjaciółek" w Polsacie? Szokująca decyzja stacji to wynik spadku oglądalności serialu?

W czwartek, 24 września nie zobaczymy zaplanowanego na ten dzień 186 odcinka serialu "Przyjaciółki". Co się stało? Czy to już konie, bo serial stracił 400 tysięcy widzów w ciągu roku?

Faktem jest, że 16 sezon "Przyjaciółek" zaskoczył widzów. Zabrakło "petard" do jakich przyzwyczaili nas twórcy serialu: 14 sezon zaczynał się od tragicznej śmierci Franka (Kajetan Borowski) w katastrofie lotniczej, a w 15 sezonie Paweł (Bartek Kasprzykowski) oszalał na punkcie "przybranego syna", który miał mu zastąpić straconego. Pojawiły się też poważne problemy ze Stasiem (Antoni Borowski) i pożar...

Tymczasem w 16 odsłonie "Przyjaciółek" najpoważniejszy dramat jaki wydarzył się Strzeleckim to zepsuty kran nad wanną w łazience, a Patrycja (Joanna Liszowska) z coraz większą łatwością godzi się z oddaniem Klary (Maja Śliwińska) do adopcji, nie wykazując przy tym poważnych objawów utraty zdrowia. Czy to wszystko jest jeszcze dla widzów "Przyjaciółek" wiarygodne? 

Przyjaciółki 16 sezon ZWIASTUN. Ślub Ingi i Maksa. Paweł Małaszyński w obsadzie!

Grono wiernych fanów "Przyjaciółek" zaniepokoiło się bardzo, że 24 września nie zobaczą w Polsacie 186 odcinka serialu. Co się stało? Mamy oficjalną odpowiedź stacji Polsat, która wyjaśnia, dlaczego w czwartek nie zobaczymy "Przyjaciółek".  

- Szanowni Państwo, w związku z transmisją meczu o Superpuchar Europy, w najbliższy czwartek nie zostanie wyemitowany 186 odcinek "Przyjaciółek". Na dalsze perypetie bohaterek trzeba będzie poczekać dodatkowy tydzień. A co wydarzyło się w minionym odcinku? Ślub Ingi (Małgorzata Socha) i Maksa (Mateusz Janicki), na który wszyscy tak czekali, nie odbył się. Panna młoda w ostatniej chwili uciekła... Jak niedoszli małżonkowie poradzą sobie z tą sytuacją? Zapraszamy przed telewizory w czwartek 1 października o godz. 21:05 w Polsacie! Do zobaczenia!

Zobacz też: Przyjaciółki. Magdalena Stużyńska przeszła metamorfozę i jej twarz się zmieniła! W serialu Anka będzie wyglądać normalnie?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze