Przyjaciółki, odcinek 190: Zuza wróci do Jaśka. Po aresztowaniu odkryją, że nadal się kochają?

i

Autor: Polsat Przyjaciółki, odcinek 190: Zuza wróci do Jaśka. Po aresztowaniu odkryją, że nadal się kochają?

Przyjaciółki, odcinek 190: Zuza wróci do Jaśka. Po aresztowaniu odkryją, że nadal się kochają?

W 190 odcinku serialu "Przyjaciółki" zobaczymy szokujący zwrot akcji w życiu Zuzy (Anita Sokołowska)! Zanosi się na to, że dramatyczne wydarzenia doprowadzą ją wprost w ramiona... Janka (Marek Bukowski)! Zuza przeżyje koszmarną noc za kratami, ale kiedy Anka (Magdalena Stużyńska) ją stamtąd wyciągnie, pod więzieniem będzie czekać cudowna niespodzianka. Czy w 190 odcinku "Przyjaciółek" Zuza i Janek wrócą do siebie?

"Przyjaciółki" 16 sezon, odcinek 190 - czwartek, 29.10.2020 o godz. 21:10 w Polsacie

Niezwykle dramatycznie potoczą się losy Zuzy w 190 odcinku "Przyjaciółek". Najpierw trafi za kratki, bo przeciążana pracą zacznie swoja "przygodę" z narkotykami. Przeholuje do tego stopnia, że zwróci na siebie uwagę policjantów podczas zwykłej kontroli drogowej. Przeszukanie samochodu zaprowadzi ją prosto za kraty! Ale może to dramatyczne przesilenie będzie potrzebne, żeby Zuza wróciła na właściwe tory swojego życia?

Anka natychmiast w 190 odcinku serialu "Przyjaciółki" zaangażuje się w sprawę Zuzy i wyciągnie ją zza krat. O tym, co się stało z żoną dowie się też Janek, który - o dziwo - przyjedzie do matki swoich dzieci. I to on powita Zuzę, kiedy ta wyjdzie na wolność!

Przyjaciółki 16 sezon ZWIASTUN. Ślub Ingi i Maksa. Paweł Małaszyński w obsadzie!

Zmęczona strasznymi wydarzeniami w 190 odcinku "Przyjaciółek", pani dyrektor Markiewicz będzie robiła "dobrą minę do złej gry". jednak kiedy pod aresztem zobaczy Janka, puszczą jej wszystkie nerwy!

Zuza zacznie wybuchnie wielkim płaczem na widok swojego męża w 190 odcinku "Przyjaciółek". Podbiegnie do niego i niepomna wszystkich kłótni o dzieci i pieniądze, rzuci się Jankowi na szyję. A potem bardzo mocno w niego wtuli. Janek nie będzie stał jak "kołek" tylko mocno przytuli Zuzę. Może dramatyczne wydarzenia w życiu Zuzy udowodnią nam, że "nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło"?

Zobacz też: Przyjaciółki, odcinek 189: Inga zajdzie w ciążę, ale nie odzyska Maksa! Będzie miał już inną

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany