Barwy szczęścia. Koniec miłości Witka i Michaliny! Wyrzuci ją z domu na bruk - ZWIASTUN

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Koniec miłości Witka i Michaliny! Wyrzuci ją z domu na bruk - ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Koniec miłości Witka i Michaliny! Wyrzuci ją z domu na bruk - ZWIASTUN

2021-09-03 20:11

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach dojdzie do burzliwego rozstania Witka (Witold Sosulski) i Michaliny (Anna Pentz). Choć Złoty był szaleńczo zakochany w sąsiadce i wierzył, że to ta jedyna, to ZWIASTUN nowego sezonu „Barw szczęścia” pokazuje, że mocno się na tym przejdzie! Witek w końcu pozna, do czego jest zdolna jego dziewczyna i postanowi raz na zawsze wyrzucić ją ze swojego życia! Złoty natychmiast każe jej się wyprowadzić i wyrzuci ją na ulicę! Czyżby bliższa relacja Michaliny z Dawidem (Jan Wieteska) i Adrianem (Emil Lipski) na wspólnych próbach przerodziła się w coś więcej? Czy dziewczyna zdradziła Witka?

Witek wyrzuci Michalinę z domu w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach! To już koniec ich związku!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach między Witkiem a Michaliną mocno zaiskrzy, choć nic na to nie wskazywało! Sąsiadka zrobiła na nim ogromne wrażenie już od samego początku, gdy tylko ją zobaczył. Najpierw zachwycał się nią z okna, ale następnie przeszedł do czynów i dość szybko zostali parą. Choć Marek (Marcin Perchuć) nie pochwalał tej relacji, gdyż doskonale wiedział, że dziewczyna zażywa marihuanę, która o mały włos nie wykończyła jego syna, to Witek się nie poddał i całkowicie poświęcił się tej relacji, stawiając ukochaną ponad ojca. Witek był z nią wtedy, gdy najbardziej go potrzebowała, ale na szczęście ich miłość okazałą się być silniejsza niż straszliwa choroba Michaliny. W ostatnim sezonie „Barw szczęścia” przed przerwą wakacyjną nastolatkowie nawet ze sobą zamieszkali, a Marek widząc szczęście swojego syna, sam postanowił wstawić za nimi u Olgi (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska)!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2474: Ksawery będzie walczył o życie przez Izę? Kasia nigdy jej nie wybaczy, że może stracić syna

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!

W ostatnim sezonie „Barw szczęścia” przed przerwą wakacyjną Michalina mocno wkręciła się w spektakl, którego przygotowanie zleciła jej matka. Niestety jego temat był szczególnie niewygodny dla Witka, gdyż opowiadał o narkotykach. Nie zważając na to, Michalina zgodziła się na jego wykonanie i do obsady wkręciła Dawida i Emila, którzy do niedawna starali się o jej względy. Wiele wskazuje na to, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach panowie zbyt ambitnie podejdą do tematu i przy okazji zaliczenia spektaklu ponowią swoje zaloty do byłego obiektu westchnień! Bardzo możliwe, że młodzi dadzą się ponieść chwili i zapomną o rzeczywistości! Już nagrania z planu, które nastolatkowie w trakcie wakacji prezentowali na swoich Instagramach dawały do myślenia. Michalina, a także Dawid i Adrian świetnie się na nich bawili, a nawet byli nazbyt weseli! Czyżby w tle młodzi nadinterpretowali scenariusz i również sięgnęli po narkotyki? To by wiele tłumaczyło!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2473: Były chłopak Celiny doprowadzi ją do upadku. Na jaw wyjdzie jej brudna przeszłość!

ZWIASTUN nowego sezonu „Barw szczęścia” nie pozostawia złudzeń! Witek w końcu dowie się, czego w czasie rzekomych prób dopuściła się jego ukochana i ją zostawi! Złoty będzie tak dotknięty poczynaniami dziewczyny, że natychmiast każe jej opuścić jego dom. Spakuje jej wszystkie rzeczy i każe się wynosić, nie patrząc na to, że Michalina nie ma się, gdzie podziać, gdyż jej matka aktualnie przebywa w Poznaniu.

- Nie chce cię znać. Teraz możesz się wyprowadzić – powie roztrzęsiony Złoty, na co Michalina tylko wybuchnie płaczem!

Czyżby w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Michalina za dobrze bawiła się w towarzystwie byłych adoratorów? Czy młodzi sięgnęli po narkotyki i dali się ponieść emocjom? Czy Michalina dopuściła się zdrady z Dawidem lub Adrianem? A może w inną stronę. Czyżby Michalina wykorzystała w swojej sztuce przeżycia Witka? Czy jego uzależnienie i walkę przeniosła na scenę teatru i poświęciła ich związek dla kariery? Jedno jest pewne – ukochana Witka mogła dopuścić się wszystkiego, ale który z tych scenariuszy się sprawdzi? Tego dowiemy się już w nowych odcinkach „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2474: Bożena przez swoją głupotę narazi Bruna na śmierć! Zostaną odcięci od świata

Barwy szczęścia: Witek (Witold Sosulski), Michalina (Anna Pentz)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia: Witek (Witold Sosulski), Michalina (Anna Pentz)
Barwy szczęścia: Witek (Witold Sosulski), Michalina (Anna Pentz), Marek (Marcin Perchuć)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia: Witek (Witold Sosulski), Michalina (Anna Pentz), Marek (Marcin Perchuć)
Barwy szczęścia: Michalina (Anna Pentz)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia: Michalina (Anna Pentz)
Sonda
Dlaczego Witek w "Barwach szczęścia" wyrzuci Michalinę z domu i swojego życia?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze