Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Michalina nieźle da popalić Witkowi! Nie opędzi się od chłopaków

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Michalina nieźle da popalić Witkowi! Nie opędzi się od chłopaków

Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Michalina nieźle da popalić Witkowi! Nie opędzi się od chłopaków

W "Barwach szczęścia" po wakacjach 2021 Michalina (Anna Pentz) będzie się całkiem dobrze bawić w licznym męskim towarzystwie. Wygląda na to, że Witek (Witold Sosulski) będzie biegał za swoją dziewczyną i udawał, że też jest taki wesoły chłopak. Zwłaszcza, że w grupie adoratorów będzie także szałowy Dawid (Jan Wieteska), Złoty tak naprawdę będzie cierpiał! Czy w tym zabawowym gronie wokół Michaliny pojawią się też narkotyki? Niczego nie można wykluczyć, zwłaszcza że na zdjęciach z planu "Barw szczęścia" towarzystwo wygląda na mocno rozbawione. I nie ma żadnych wątpliwości, że Michalina po wakacjach 2021 będzie królową tej zabawy!

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2021. Michalina ściągnie Witka na złą drogę? Będzie się musiał uganiać za jej chłopakami!

Witek w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2021 przeżyje istny horror w związku z Michaliną. Dziewczyna po ciężkich przeżyciach w ostatnim sezonie serialu, wyraźnie będzie chciała to odreagować. Tak przynajmniej wygląda to na zdjęciach z planu na oficjalnym profilu na Instagramie serialu - Michalina roześmiana, rozbawiona, a wokół niej wianuszek chłopaków! 

I tak młodszy od Michaliny jej chłopak w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2021 będzie miał "twardy orzech do zgryzienia". Z jednej strony kocha Michalinę i nie chce jej stracić, z drugiej będzie musiał dotrzymać kroku jej licznym amantom. Czy Witek znów zostanie narażony na kontakt z narkotykami?

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2021. Łukasz nigdy nie wypłaci się z alimentów! Argasiński załatwi go na cacy, ale on nie zapomni o Patrycji

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?
Barwy szczęścia po wakacjach 2021: Michalina (Anna Pentz)

i

Autor: Instagram

Na razie młode gwiazdy "Barw szczęścia" milczą na temat dalszych losów ich bohaterów po wakacjach 2021. Uśmiechają się pięknie do zdjęć i widać że dobrze się ze sobą bawią. Witek też pojawia się jako rozbawiony chłopak, tylko czy istotnie w scenariuszu serialu pisana mu jest dobra zabawa?

Michalina w "Barwach szczęścia" już przeżyła swój pierwszy raz i z tego też powodu Witek już do reszty oszalał na jej punkcie. Oboje zaliczyli już też ogromny stres z powodu podejrzenia ciąży. Dla Michaliny wszystko skończyło się dobrze i może wyruszyć zdobywać dalsze doświadczenia. Tylko jak to się skończy dla Witka? Dowiemy się zaraz po wakacjach 2021! 

Zobacz też: Kamila Kamińska odchodzi z Barw szczęścia. Tak pozbędą się Reginy w nowym sezonie po wakacjach!

Koniec Barw szczęścia. Witek znów zacznie ćpać w ostatnim 2465 odcinku? Marek oszaleje z rozpaczy. Wszystko przez Michalinę!

i

Autor: Artrama Koniec Barw szczęścia. Witek znów zacznie ćpać w ostatnim 2465 odcinku? Marek oszaleje z rozpaczy. Wszystko przez Michalinę!
Najnowsze