Barwy szczęścia, odcinek 2473: Były chłopak Celiny doprowadzi ją do upadku. Na jaw wyjdzie jej brudna przeszłość!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2473: Były chłopak Celiny doprowadzi ją do upadku. Na jaw wyjdzie jej brudna przeszłość!

Barwy szczęścia, odcinek 2473: Były chłopak Celiny doprowadzi ją do upadku. Na jaw wyjdzie jej brudna przeszłość!

2021-09-16 20:30

W 2473 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Celina (Orina Krajewska) przeżyje prawdziwy koszmar. W drzwiach fitness klubu zjawi się jej były Jacek Kmita (Bogusław Kudłek), z którym kiedyś łączyła ją nieciekawa przeszłość! Brońska już dawno wyprała mężczyznę z pamięci, jednak on w 2473 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej nie da jej o sobie zapomnieć i postanowi zniszczyć jej życie. Kmita opowie Hermanowi (Maciej Raniszewski) ze szczegółami, do czego zdolna jest jego nowa partnerka. Masażystą aż wstrząśnie, gdy dowie się wreszcie prawdy o przeszłości Celiny!

"Barwy szczęścia" odcinek 2473 - czwartek, 16.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2473 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach wreszcie dowiemy się co nieco o przeszłości Celiny, która do tej pory chroniła jej jak ognia! Wiemy, że kiedyś współpracowała z podejrzanymi ludźmi i urządziła z życia Bożeny (Marieta Żukowska) prawdziwe piekło, gdy przyłożyła swoje trzy grosze do jej publicznego upokorzenia. Przypomnijmy, że naszprycowana pigułką gwałtu Stańska była wrobiona w seks z gwiazdą porno, a zdjęcia z jej „upojnej nocy” trafiły w ręce bliskich. Sprawiedliwości stało się za dość i przestępcy trafili do więzienia, jednak Brońska opuściła areszt zdecydowanie szybciej. Wtedy postanowiła skończyć ze swoim poprzednim życiem i błagała Bożenę o wybaczenie, gdy na jaw wyszło, że sama w przeszłości była molestowana i szantażowana! Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 2473 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej reszta jej starych spraw ujrzy światło dzienne, gdy w fitness klubie zjawi się jej były chłopak, z którym do niedawna współpracowała!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2474: Ksawery będzie walczył o życie przez Izę? Kasia nigdy jej wybaczy, że może stracić syna

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

W 2473 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Celina dozna szoku, gdy w drzwiach spotka Jacka Kmitę, którego jakiś czas temu już raz na zawsze wyrzuciła z pamięci. Brońska będzie przerażona i od razu zapyta go, co tu robi, jednak mężczyzna nie zdoła nawet nic odpowiedzieć, gdyż w tym momencie na recepcji pojawi się Herman.

- Jest pan moim klientem na dziewiątą? – spyta Kmitę, który potwierdzi wizytę.

- Znajoma bardzo pana polecała. Podobno wyciągnął ją pan z niezłej kontuzji – uśmiechnie się do masażysty i poda mu swoje USG zupełnie nie zważając na fakt, że ma do czynienia z niewidomym.

- On nie widzi – zwróci mu uwagę zdenerwowana Celina.

- Czy to dla pana problem? - zapyta masażysta.

- Jeśli nie przeszkadza to panu, dlaczego miałoby przeszkadzać mnie? - odpowie ze spokojem i uda się z Hermanem do jego gabinetu.

Wtedy w 2473 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Celina zacznie nerwowo oddychać i nie będzie mogła się uspokoić z niespodziewanej wizyty nieproszonego gościa. Brońska będzie drżała o to, co jej były wyjawi o niej Hermanowi. Jak się okaże Celina za wiele się nie pomyli, gdyż jak Kmita tylko zostanie sam na sam z masażysta zacznie go wypytywać o trenerkę i nawet nie będzie udawał, że nie jest nią zainteresowany. Na początku jednak nie pokaże swoich prawdziwych intencji i pod pretekstem zrzucenia kilku kilo postara się wyciągnąć od niego jak najwięcej. Herman wypowie się o niej w samych superlatywach, czym mocno zachęci Kmitę.

- Chętnie skorzystam z jej usług – powie wyraźnie zadowolony Jacek w 2473 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2474: Bożena przez swoją głupotę narazi Bruna na śmierć! Zostaną odcięci od świata

Następnie w 2473 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Kmita nie będzie marnował czasu i tuż po zakończonym masażu postanowi zapisywać się na indywidualne zajęcia z Celiną, jednak ku jego zaskoczeniu nie zastanie jej w recepcji. Poprosi Lidkę (Emilia Warabida), aby zapisała ją na jak najszybszy termin.

- Jak najszybciej. Już nie mogę się doczekać – uśmiechnie się do Lidki.

Wtedy w 2473 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Celina odnajdzie się i kategorycznie odmówi treningów z Jackiem, czym zdziwi swoich znajomych, a jeszcze mocniej Kmitę, który wpadnie w prawdziwy szał. Mężczyzna zdejmie już swój sztuczny uśmiech z twarzy i weźmie Hermana na słówko. W 2473 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Jacek ostrzeże masażystę przed Celiną i wmówi mu, że to zła i podstępna kobieta, która jest w stanie owinąć sobie każdego wokół palca i nim manipulować!

- To wilk w owczej skórze – posumuje ją, gdy opowie mu ze szczegółami historię ich znajomości.

Spójrz również: Gwiazda Barw szczęścia wzięła cichy ślub? Katarzyna Glinka zaskoczyła wszystkich – ZDJĘCIA

Herman w 2473 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej nie uwierzy w ani jedno jego słowo, gdyż przecież doskonale zna swoją ukochaną! Jednak nie będzie mógł całkowicie wyprzeć ich z pamięci i postanowi rozmówić się z Celiną i poznać jej wersje zdarzeń. To, co usłyszy od ukochanej w 2473 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach wprawi go w osłupienie. Czy Herman postanowi od niej odejść? Czy Brońska powie mu całą prawdę? Tego z pewnością dowiemy się w nowych odcinkach „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej!

Patrz także: Barwy szczęścia, odcinek 2466: Bajeczny ślub Reginy i Franka! Nawet Remek nie zepsuje ich szczęścia – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 1939. Janusz Bilski (Maurycy Łyczko), Celina (Orina Krajewska) i Bożena (Marieta Żukowska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 1939. Janusz Bilski (Maurycy Łyczko), Celina (Orina Krajewska) i Bożena (Marieta Żukowska)
Barwy szczęścia odc. 1906. Celina (Orina Krajewska) i Bożena (Marieta Żukowska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 1906. Celina (Orina Krajewska) i Bożena (Marieta Żukowska)
Najnowsze