Gwiazda Barw szczęścia wzięła cichy ślub? Katarzyna Glinka zaskoczyła wszystkich – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Gwiazda Barw szczęścia wzięła cichy ślub? Katarzyna Glinka zaskoczyła wszystkich – ZDJĘCIA

Gwiazda Barw szczęścia wzięła cichy ślub? Katarzyna Glinka zaskoczyła wszystkich – ZDJĘCIA

2021-08-29 18:19

Katarzyna Glinka, czyli uwielbiana Kasia Górka z „Barw szczęścia” wyszła za mąż? Partner gwiazdy „Barw szczęścia”, Jarosław Bieniecki opublikował na swoim Instagramie przepiękne zdjęcia Katarzyny Glinki w białej sukni na tle greckiej wyspy Santorini. Sportowiec pochwalił się fanom, że w ostatniej chwili zmienili swoje plany i zamiast hucznej imprezy zdecydowali się na skromniejszą wersję bez świadków, czym od razu przykuł uwagę! Pod postem posypała się lawina gratulacji, a znajomi pary z branży nie kryli swojego zaskoczenia ich decyzją. Wszystko wskazywało na to, że narzeczeni w końcu powiedzieli sobie tak, jednak rzeczywistość okazała się być zupełnie inna!

Katarzyna Glinka już po ślubie?Kim jest wybranek gwiazdy „Barw szczęścia”?

U Kasi w „Barwach szczęścia” w życiu prywatnym nie układało się najlepiej. Górka nie mogła poradzić sobie z sytuacją, że Łukasz (Michał Rolnicki) jest ojcem Paulinki (Lena Jastrzębska), z którą chciał spędzać jak najwięcej czasu, przy okazji odstawiając ją i Ksawcia (Bartosz Gruchot) na dalszy plan. Kasia za namową swojej przyjaciółki Anity (Karolina Porcari) postanowiła wyjechać na Sycylię, aby choć na chwilę zapomnieć o trudach codzienności, jednak szybko okazało się, że to nie będą tylko wakacje! Górka otworzyła na Sycylii dobrze prosperujący biznes i zapragnęła zostać tam na stałe!

W ostatnim sezonie „Barw szczęścia” wróciła do Polski i ze wszystkich sił próbowała przekonać Łukasza, aby dołączył do niej i Ksawerego i przeniósł się z nimi na stałe na przepiękną wyspę. Sadowski był nieugięty, jednak w nowym sezonie „Barw szczęścia” jej mąż zmieni decyzję i ku jej uciesze zdecyduje się na wspólny wyjazd! W końcu między Kasią a Łukaszem będzie jak dawniej!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2473: Łukasz zostawi Paulinkę dla Kasi! Córka nigdy mu tego nie wybaczy

Półnaga Kasia z Barw szczęścia rozpala zmysły na luksusowej plaży! To wygląda jak bajka - WIDEO, ZDJĘCIA

W życiu prywatnym Katarzyna Glinka również nie może narzekać! Jej partner – Jarosław Bieniecki jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski w biegach długodystansowych, a także twórcą i prezesem Ranmagedu, który organizuje biegi przeszkodowe. To właśnie miłość do sportu połączyła parę! Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki poznali się podczas zawodów sportowych w 2018 roku i od razu między nimi zaiskrzyło! Sportowiec od początku złapał świetni kontakt z jej 9-letnim synem Filipem z poprzedniego małżeństwa, z którym Kasia z „Barw szczęścia” rozwiodła się 6 lat temu! Jarosław Bieniecki również jest ojcem i wychowuje dwójkę dzieci. W ubiegłym roku para przywitała na świecie swojego synka – Leo. W ostatnim czasie media spekulowały, że para się rozstała, jednak Kasia z „Barw szczęścia” szybko zdementowała te plotki! Ba, wtedy właśnie zakochani się zaręczyli i Katarzyna Glinka utarła wszystkim nosa!

Zobacz także: Barwy szczęścia: Patryk w objęciach Oliwki i Agaty! Będzie grał na dwa fronty?

Kasia z „Barw szczęścia” korzysta właśnie z ostatnich dni swojego urlopu i wraz ze swoim ukochanym wybrali się na jej ukochaną grecką wyspę Santorini. Jarosław Bieniecki pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciami z ich wypadu, na których Kasia z „Barw szczęścia” pozowała w długiej białej sukni! Dość wymowny opis zdjęcia sugerował, ze narzeczeni zdecydowali się na cichy ślub i skromną uroczystość i to nawet bez świadków! Choć początkowo miało być hucznie i z przepychem, to para zdecydowała się zmienić swoje plany i ten najważniejszy dzień spędzić tylko we dwoje!

- Wiem, wiem... Miała być impreza, stado gości, jazzband i dużo dobrego jedzenia, ale zdecydowaliśmy się na skromniejszą wersję i bez świadków – wytłumaczył na Instagramie Jarosław Bieniecki.

Pod zdjęciami posypała się prawdziwa lawina gratulacji, w tym również od gwiazd show biznesu! Swój wpis dodali m.in.: Joanna Koroniewska, czyli Małgosia z „M jak miłość” czy Robert Korzeniowski najbardziej utytułowany polski chodziarz.

- Gratulacje ??????? Choć szczerze, żałuję że JA nigdzie nie odczytam Ci niczego ??? nie zacytuję żadnego poety etc.??? No cóż… ??? jeszcze COŚ WYMYŚLĘ !!! Graty!!! ??- napisała Małgosia z „M jak miłość”.

- Kochajcie się ? – życzył małżonkom Korzeniowski.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2466: Bajeczny ślub Reginy i Franka! Nawet Remek nie zepsuje ich szczęścia – ZDJĘCIA

Jednak jak się okazało narzeczeni wcale nie wzięli cichego ślubu, a wszystko okazało się tylko żartem ze strony Jarosława Bienieckiego, który zainspirował się białą sukienką swojej ukochanej! Katarzyna Glinka szybko zdementowała te plotki w rozmowie z Super Expressem, z kolei Bieniecki po zainteresowaniu mediów zmienił swój post na Instagramie, a także dodał nowy, w którym przyznał się do „niewinnego żarciku”, ale także podziękował fanom za to, ze im dobrze życzą.  

EDIT: przepraszam wszystkich przyjaciół, którzy dali się nabrać ?? nie mogłem sobie darować po tych fotkach Kasi w bialej sukience ?‍♂️ życzenia zabieramy i tak ??? – zmienił opis pod zdjęciem

Zdaje się, że trochę za dobrze wszedł żarcik ?‍♂️ a pudelki i plotki tego świata w weekend nie zwalniają tempa ?‍♂️ Dziękujemy za gratulacje ?? ...ale to był tylko wakacyjny dowcip z Kasi białej sukienki ?‍♂️ Życzenia i serdeczności przyjmujemy z wdzięcznością ❤ - wytłumaczył się w kolejnym poście.

Trzeba powiedzieć, że żart parterowi Kasi z „Barw szczęścia” nieźle się udał, gdyż Bieniecki wkręcił nawet samą Małgosię z „M jak miłość”. No cóż, nie pozostaje nic innego jak życzyć Kasi z „Barw szczęścia” dużo szczęścia zarówno z jej ukochanym narzeczonym, jak i tym serialowym Łukaszem! Zobacz ZDJĘCIA w GALERII ZDJEĆ!

Patrz także: Barwy szczęścia, odcinek 2471: Kuczma kolejny raz zadrwi z Grzelaków! Borys i Aldona ofiarami obrzydliwych plotek

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze