Barwy szczęścia: Patryk w objęciach Oliwki i Agaty! Będzie grał na dwa fronty?

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia: Patryk w objęciach Oliwki i Agaty! Będzie grał na dwa fronty?

Barwy szczęścia: Patryk w objęciach Oliwki i Agaty! Będzie grał na dwa fronty?

2021-08-28 14:00

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach w życiu Patryka (Konrad Skolimowski) dojdzie do prawdziwej rewolucji. Jezierski ciągle będzie rozdarty uczuciową między swoją narzeczoną (Natalia Zambrzycka), z którą ostatnio nie układało mu się najlepiej a urokliwą Oliwką (Wiktoria Gąsiewska), która nieźle namieszała mu w głowie! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Patryk zdecyduje się na odważny krok i uzna, że wcale nie będzie musiał między nimi wybierać? Bardzo możliwe, że Jezierski weźmie przykład ze swojej matki (Ewelina Serafin) i tak jak ona będzie grał na dwa fronty! Poznaj szczegóły!

Patryk stworzy trójkąt z Agatą i Oliwką w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach? Nie będzie mógł wybrać, na której mu bardziej zależy!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach dojdzie do nieoczekiwanego zwrotu akcji? Bardzo możliwe, że Patryk podpatrzy zachowanie swojej własnej matki i tak jak ona postanowi związać się z dwiema osobami naraz! W ostatnim sezonie „Barw szczęścia” Sławka u boku swojego męża Kornela (Jakub Bohosiewicz) teoretycznie miała wszystko, o czym mogła tylko zamarzyć, jednak to dla niej i tak było mało! Matka Patryka totalnie zauroczyła się Justinem (Jasper Sołtysiewicz) i nawiązała z nim gorący romans! Podobnie sprawy miały się u Patryka, który mimo swojego związku z Agatą szczególnie zauroczył się Oliwką, która pod nieobecność Kajtka (Jakub Dmochowski) została zupełnie sama!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2466: Bajeczny ślub Reginy i Franka! Nawet Remek nie zepsuje ich szczęścia – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

W ostatnich odcinkach „Barw szczęścia” przed przerwą wakacyjną między Patrykiem a Agatą nie układało się najlepiej głównie przez rodziców Jezierskiego, którzy zbyt mocno mieszali się w ich sprawy! Sławka na siłę chciała organizować im huczne wesele, a Kornel wmieszał syna w szemrany interes z winami! Agata miała już tego dość i wywierała na narzeczonym coraz większą presję, której on już po prostu miał dość! Wyprowadził się od narzeczonej i jeszcze mocniej zbliżył się do Oliwki, ale ciągle nie mógł zapomnieć o Agacie! Narzeczeni próbowali jeszcze walczyć o swój związek, jednak w ostatnim 2465 odcinku „Barw szczęścia” przed wakacjami zabrakło im odwagi i znów pokłócili się o głupotę! Wiele wskazuje na to, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Patryk ciągle nie będzie wiedział, jak wybrnąć z tej sytuacji!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2473: Łukasz zostawi Paulinkę dla Kasi! Córka nigdy mu tego nie wybaczy

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Patryk postanowi nie rezygnować ani z Agaty ani z Oliwki i związać się z obiema naraz? Na profilu „Barw szczęścia” na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy jak Patryk przytula zarówno Agatę, jak i Oliwkę! Czy to oznacza, że Jezierski nie zdecyduje się na żadną z nich i postanowi grać na dwa fronty?

Bardzo możliwe, że taki scenariusz się sprawdzi, gdyż Agata już w 2467 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach będzie w złym stanie psychicznym i kompletnie nie poradzi sobie z ich rozstaniem! Pyrka zwierzy się Kasi (Katarzyna Glinka) i Iwonie (Izabela Zwierzyńska), że na dobrą sprawę sama nie wie, o co im poszło i będzie pragnęła, aby ukochany do niej wrócił! Co więcej w nienajlepszym stanie będzie również Oliwka, gdyż wyjazd Kajtka zdecydowanie się przedłuży! Władek (Przemysław Stippa) będzie w bardzo złym stanie i Cieślak postanowi, że nie zostawi go samego na pastwę losu! Oliwka zrozumie jego decyzję, jednak będzie czuła się bardzo samotna. Czy Patryk wykorzysta zły stan obu dziewczyn i zwiąże się z obiema naraz? A może po prostu nadal nie będzie mógł się zdecydować, z którą chce być bardziej i postanowi nie rezygnować z żadnej? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2471: Kuczma kolejny raz zadrwi z Grzelaków! Borys i Aldona ofiarami obrzydliwych plotek

Barwy szczęścia odc. 2452. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Patryk (Konrad Skolimowski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2452. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Patryk (Konrad Skolimowski)
Barwy szczęścia odc. 2455. Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)

i

Autor: Artrama
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze