Barwy szczęścia. Kajtek odkryje przerażającą prawdę o umierającym ojcu. Władek będzie w sytuacji bez wyjścia

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Kajtek odkryje przerażającą prawdę o umierającym ojcu. Władek będzie w sytuacji bez wyjścia

Barwy szczęścia. Kajtek odkryje przerażającą prawdę o umierającym ojcu. Władek będzie w sytuacji bez wyjścia

2021-08-11 20:32

Kajek (Jakub Dmochowski) w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 odkryje okrutną prawdę o ojcu. Władek (Przemysław Stippa) będzie zagadką dla singapurskiej służby zdrowia, która załamie ręce nad jego przypadkiem. Wszystko wskazuje na to, że ratunek nie przybędzie. Kajtek będzie mógł liczyć tylko na siebie, a w 2472 odcinku "Barwy szczęścia" przekaże przerażające wieści Oliwce (Wiktoria Gąsiewska). Okaże się, że umierający Władek znajdzie się w sytuacji bez wyjścia. Osieroci bardzo młodego Kajtka?

Śmierć Władka w "Barwy szczęścia"?! Kajtek odkryje przerażającą prawdę 

W 2472 odcinku "Barwy szczęścia" załamany Kajtek będzie bezradny. Sam zmierzy się z chorobą ojca, który wylądował w singapurskim szpitalu, co miało miejsce jeszcze w minionym sezonie "Barwy szczęścia". Teraz sytuacja stanie się krytyczna, a młody chłopak zacznie podejrzewać najgorsze. Nie będzie miał przy sobie bliskich i zostanie sam z natłokiem problemów. Odkryje przerażającą prawdę o ojcu, którą podzieli się telefonicznie z Oliwką. 

- Przecież miał operację - powie dziewczyna, która będzie żyła w przekonaniu, że po operacji ma być wszystko dobrze. - I miało mu się poprawić, a jest dokładnie na odwrót - wyzna ze strachem Kajtek. 

Przeczytaj: Dramat w rodzinie Mikołaja Roznerskiego. Straszna choroba aktora M jak miłość i pożegnanie z matką

Barwy szczęścia. Przerażający wypadek Kasi i Łukasza! Połamana Górka ledwo ujdzie z życiem!

Kajtek w "Barwy szczęścia" odkryje, że lekarze nie mają pojęcia, co tak naprawdę dolega Władkowi. Singapurska służba zdrowia rozłoży ręce nad jego przypadkiem. 

- Lekarze zlecili mnóstwo specjalistycznych badań, to potrwa pewnie parę dni, a do tego czasu będą go leczyć praktycznie na ślepo - wyzna załamany chłopak. Oliwka nie będzie wiedziała co robić, więc poprosi Kajtka, by przekazał pozdrowienia i uściski choremu Władkowi. - Nawet tego nie mogę. Jest strasznie słaby - skwituje całkiem podłamany.

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3270: Beata i Paweł będą mieli dziecko! Wróżba Honoraty nie pozostawi złudzeń

Sytuacja Władka w "Barwy szczęścia" stanie się krytyczna. Pojawi się duże prawdopodobieństwo, że Darek (Andrzej Niemyt) nie zdąży pożegnać się z mężczyzną... Czy tak się stanie? Sądząc po odkryciu Kajtka w 2472 odcinku "Barwy szczęścia" pojawią się koszmarne wizje, że Władek nie wyjdzie z choroby. Będzie musiała przydarzyć się wielka rewolucja, by Władek "stanął na nogi" i odzyskał siły. Kajtek będzie cały czas wierzył, że lekarze odnajdą sposób, by wyleczyć chorego ojca i znaleźć przyczynę jego pogarszającego się stanu zdrowia. 

Najnowsze