Barwy szczęścia, odcinek 2428: Władek ciężko zachoruje! Darek nigdy sobie nie wybaczy, że zostawił ukochanego

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2428: Władek ciężko zachoruje! Darek nigdy sobie nie wybaczy, że zostawił ukochanego

Barwy szczęścia, odcinek 2428: Władek ciężko zachoruje! Darek nigdy sobie nie wybaczy, że zostawił ukochanego

W 2428 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Władek (Przemysław Stippa) trafi do szpitala w Singapurze! Nagle straci przytomność i lekarze odkryją u niego poważną chorobę! Władek będzie błagał Kajtka (Jakub Dmochowski), żeby nic nie mówił Darkowi (Andrzej Niemyt). Ale były kochanek będzie miał jakieś złe przeczucia, bo zacznie wypisywać do Władka tęskne sms-y. Tyle, że nikt mu nie odpowie w 2428 odcinku "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2428 - piątek, 16.04.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2428 odcinku "Barw szczęścia" Władek nagle zasłabnie i zostanie przewieziony do szpitala! Sam w obcym kraju będzie przerażony, kiedy pozna diagnozę lekarzy. Jednak były chłopak Darka będzie błagał syna, aby nic nikomu nie mówił....

Tymczasem Darek wyzna Józkowi (Patryk Pniewski) w 2428 odcinku "Barw szczęścia", że od jakiegoś czasu nie ma z Władkiem żadnego kontaktu. 

- Myślę tak sobie czasem, gdyby to była Dolina Krzemowa, a nie Singapur? W takiej Kalifornii nie musielibyśmy się ukrywać, przeciwnie, mielibyśmy pełnię praw. Może wszystko potoczyłoby się inaczej? Nasze wspólne życie? Przyszłość? - będzie rozważał Darek powody swojej nagłej ucieczkę z Singapuru.

Piłkarz nie będzie miał pojęcia w tym momencie 2428 odcinka "Barw szczęścia", że jego ukochany przebywa obecnie w singapurskim szpitalu, gdzie czeka na operację płuca! Jedyną osobą, która się o tym dowie, będzie Kajtek. 

Zobacz też: ​​​Stulecie Winnych, odcinek 31: Kazimierz aresztowany! Pociągnie Michała za sobą? - ZWIASTUN

Barwy szczęścia, odcinek 2405 ZWIASTUN. Darek zdradzony przez Józka i Gabrysię! Oliwka zbuntuje się przeciwko Kajtkowi i jego rodzinie
Barwy szczęścia, odc. 2428: Władek (Przemysław Stippa)

i

Autor: Artrama

- Zasłabłem w laboratorium. Okazało się, że nosiłem jakiś stary, nieszczelny skafander. Nawdychałem się paru toksycznych substancji i po badaniach, które mi tu zrobili, wiem, że mam ropień na lewym płucu - wyzna synowi Władek przez telefon.

Władek będzie wprawdzie twierdził, że czeka go tylko niegroźny zabieg, ale zapowie Kajtkowi w 2428 odcinku "Barw szczęścia", że przez jakiś czas może nie być z nim kontaktu. 

- Nie mów o niczym Darkowi ani dziadkom - poprosi syna. Kajtek jednak wyczuje niepokój w głosie ojca i postanowi natychmiast wylecieć do Singapuru.

Czy wypadek Władka będzie poważny i jego życiu w 2428 odcinku "Barw szczęścia" będzie zagrażać niebezpieczeństwo? Jeżeli coś mu się stanie Darek nigdy sobie nie daruje, że w tym dramatycznym momencie nie było go przy partnerze i wysłał mu zaledwie 1 sms-a z pytaniem, czy wszystko u niego w porządku...

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1580: Artur Rogowski odkryje, że jego żona pije! Wszystko przez nowego mężczyznę

Barwy szczęścia, odc. 2405: Darek (Andrzej Niemyt)

i

Autor: tvp/vod
Barwy szczęścia odc. 2134. Darek (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2134. Darek (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze