Barwy szczęścia, odcinek 2471: Kuczma kolejny raz zadrwi z Grzelaków! Borys i Aldona ofiarami obrzydliwych plotek

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2471: Kuczma kolejny raz zadrwi z Grzelaków! Borys i Aldona ofiarami obrzydliwych plotek

Barwy szczęścia, odcinek 2471: Kuczma kolejny raz zadrwi z Grzelaków! Borys i Aldona ofiarami obrzydliwych plotek

2021-08-25 16:35

W 2471 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Borys (Jakub Wieczorek) i Aldona (Elżbieta Romanowska) nigdy nie uwolnią się od Kuczmy (Arkadiusz Nader), który spalił ich cały dobytek w Borkach. Tym razem swoje sidła zarzuci na Grzelaków jego żona (Joanna Gondschorek), która bez żadnych skrupułów owinie sobie wokół palca Borysa i sprawi, że będzie grał jak mu zagra! W 2471 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Kuczmowa zaproponuje im układ, przez który znów będą na językach wszystkich ludzi ze wsi!

"Barwy szczęścia" odcinek 2471 - wtorek, 14.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2471 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Grzelakowie nie uwolnią się od Kuczmy! Jak podaje swiatseriali.interia.pl tym razem w obroty weźmie ich, a konkretnie Borysa, jego żona, która jak gdyby nigdy nic zaproponuje Borysowi układ. Trzeba przyznać, że Kuczmowa ma tupet, aby po tym wszystkim jeszcze czegokolwiek wymagać od Grzelaków! To w końcu przez głupotę jej męża, który chciał jedynie wyłudzić odszkodowanie, Borki stanęły w płomieniach i pozbawiły mieszkańców, w tym Aldonę i Borysa nie tylko dachu nad głową, ale także lat pracy na gospodarstwie. W jednej chwili Grzelakowie stracili wszystko, na co pracowali latami. Co prawa, Kuczma nie przewidział, że jego plan aż tak wymknie się spod kontroli i niejako żałował tego, czego się dopuścił, to z pewnością nie mogło mu to pójść płazem! W poprzednim sezonie „Barw szczęścia” Kuczmie się nie upiekło i dzięki Aleksowi (Hubert Wiatrowski) naciągacz trafił na policję, gdzie postawiono mu zarzuty!

Patrz też: Barwy szczęścia. Dominika uratuje Sebastiana przed kalectwem! Znów będą razem?

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

W 2471 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej odbudowa gospodarstwa Aldony i Borysa ruszy pełną parą, jednak wciąż Grzelakom będzie brakowało funduszy na oborę i stajnie dla Ułana. Dość nieoczekiwanie z pewną propozycją wyjdzie im naprzeciw Kuczmowa, którą Borys przypadkowo spotka na ulicy. Grzelak od razu spyta się żony Kuczmy, czy nie boi się sama chodzić po ulicy, po tym wszystkim, do czego doprowadził jej mąż. Kobieta przyzna, że po tym, co się stało nie może liczyć na zbyt miłe traktowanie ze strony ludzi.

- Ludzie krzywo patrzą i boję się, że w końcu mnie zlinczują. Trzeba brać to, co ocalało i rozpłynąć się w siną dal – usłyszy Grzelak w odpowiedzi.

Jeszcze w 2471 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Kuczmowa nie będzie marnować czasu i zacznie adorować Borysa, wszystko po to, aby osiągnąć swój cel.

- Pan to rzeczowy chłop jest i bardzo dobrze, bo mam propozycję... – zagai go, po czym wyzna, że zależy jej na jak najszybszym pozbyciu się ich wspólnej ziemi. Kuczmowa przyzna, że jej mąż czeka aktualnie na rozprawę, ale ona już dłużej tak nie może. Chce pozbyć się feralnej ziemi i uważa, że tylko Grzelakowie mogą ją od niej odkupić.

- Nikt inny nie wchodzi w grę. Po pierwsze, plują na mój widok, a po drugie, sami cienko przędą – przyzna, czym mocno wkurzy Borysa.

- A my z Aldoną to niby śpimy na forsie – zakpi.

- Skoro nowy dom stawiacie i interesy z samymi Włochami robicie... – przyzna zarozumiale.

Zobacz także: Barwy szczęścia. Włoch Vincenzo zarzuci sidła na przyjaciółkę Reginy! Szybko o niej zapomni

Jednak w 2471 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Kuczmowa nawet nie dokończy zdania, gdyż Grzelak kolejny raz zdenerwuje się plotkami, jakie krążą po wsi na ich temat. Borys otwarcie jej wyrzuci, aby nie słuchała tego, co mówią ludzie, gdyż w Borkach plotki rozchodzą się szybciej niż zapach obornika.

- To jeszcze jeden powód, żeby się stąd wynieść – uzna Kuczmowa.

W 2471 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Grzelak wprost spyta kobietę, jakie ma plany, jednak ona nie wyjawi mu, gdzie konkretnie planuje się przenieść, wyzna tylko, że jak najdalej stąd.

- To przeklęta ziemia - splunie pod nogi, jednak nie da zbić się z tropu i jeszcze raz spróbuje przekonać Borysa do swojej propozycji.

- Mówię o sobie, bo dla pana to jest wyjątkowa okazja, powiedziałabym nawet, że życiowa szansa – nasłodzi Borysowi i przedstawi mu swoją ofertę.

Spójrz również: Barwy szczęścia. Była rywalka Agaty uratuje jej związek z Patrykiem? Miriam już raz namieszała między nimi, a teraz naprawi swój błąd

Propozycja Kuczmowej utkwi Borysowi w pamięci i jeszcze w 2471 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej postanowi opowiedzieć o wszystkim Aldonie, która nie będzie podzielać jego entuzjazmu. Grzelakowa od razu wyczuje jakiś podstęp, gdyż nie uwierzy, że Kuczmowa od tak chce sprzedać swój dorobek życia na rzecz mieszkania w bloku.

- Pomyśl, jak by ludzie z Borek na nas patrzyli. Jak na krwiopijców – spróbuje zniechęcić męża od tego pomysłu, ale Borys będzie nieugięty.

W 2471 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach będzie próbował przekonać żonę ze wszystkich sił, aby zgodzili się na propozycję Kuczmowej i kupili od niej ziemię, którą w przyszłości będzie można sprzedać ze sporym zyskiem. Czy Borysowi w końcu uda się przekonać żonę? Tego dowiemy się w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej!

Patrz także: Barwy szczęścia. Małgorzata dorwie oszusta, który zrobi z Kacpra mordercę! Nie zostawi na nim suchej nitki!

Barwy szczęścia odc. 2383. Aldona (Elżbieta Romanowska), Borys (Jakub Wieczorek)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2383. Aldona (Elżbieta Romanowska), Borys (Jakub Wieczorek)
Barwy szczęścia odc. 2362. Aleks (Hubert Wiatrowski), Kuczma (Arkadiusz Nader)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2362. Aleks (Hubert Wiatrowski), Kuczma (Arkadiusz Nader)
Najnowsze