Barwy szczęścia. Włoch Vincenzo zarzuci sidła na przyjaciółkę Reginy! Szybko o niej zapomni

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Włoch Vincenzo zarzuci sidła na przyjaciółkę Reginy! Szybko o niej zapomni

Barwy szczęścia. Włoch Vincenzo zarzuci sidła na przyjaciółkę Reginy! Szybko o niej zapomni

2021-08-19 15:25

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Vincenzo (Alessandro Curti) zrozumie, że ślub Reginy (Kamila Kamińska) i Franka (Mateusz Banasiuk) raz na zawsze przekreśla jego szanse u Czapli. Włoch nie będzie jednak próżnował i szybko znajdzie sobie pocieszenie w ramionach jej przyjaciółki! W 2471 odcinku „Barw szczęścia” po przerwę wakacyjnej Vincenzo wykorzysta jej chwilę słabości i okręci ją sobie wokół palca, wykorzystując do tego swój włoski temperament! Kobieta początkowo będzie się opierać, aczkolwiek dość prędko mu ulegnie!

Vincenzo znajdzie sobie nowy obiekt westchnień w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Vincenzo raz na zawsze będzie musiał pogodzić się z utratą ukochanej Reginy! Czapla zrobiła na nim ogromne wrażenie już od ich pierwszego przypadkowego spotkania w „Zdrówku”, gdy temperamenty Włoch przywiózł zaopatrzenie do sklepu Aldony (Elżbieta Romanowska). Vincenzo od razu zakochał się w Reginie i nie zważając na jej zaręczyny z Frankiem, próbował zrobić wszystko, aby jego wybranka odwzajemniła jego uczucie. Gorąca lekcja tanga bardzo ich do siebie zbliżyła i spowodowała, że Franek aż wariował z zazdrości. To on stał się pierwszym podejrzanym, gdy nagle zniknęła ukochana Falkowskiego, na którego Franek rzucił się z pięściami!

Na szczęście Czapla odnalazła się cała i zdrowa, a na dodatek oznajmiła swojemu narzeczonemu, że spodziewa się dziecka! W 2466 odcinku pierwszym po wakacyjnej przerwie Regina i Franek wezmą w końcu długo wyczekiwany ślub, z kolei Włoch raz na zawsze będzie musiał pogodzić się z utratą swojej ukochanej!

Patrz też: Barwy szczęścia. Była rywalka Agaty uratuje jej związek z Patrykiem? Miriam już raz namieszała w ich związku, a teraz naprawi swój błąd

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Vincenzo długo nie będzie rozpaczał po utracie Reginy i szybko pozbiera się po jej ślubie! W 2471 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Vincenzo ponownie pojawi się w fitness klubie, gdzie natknie się na płaczącą Lidkę (Emilia Warabida). Wierzbicka ciągle nie będzie mogła dojść do siebie po upokorzeniu, jakie spotkało ją ze strony nowej kochanki jej byłego męża, Radka (Filip Kosior). Dumna Sandra (Joanna Opozda) w 2471 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach wyrzuci Lidkę ze swojego lokalu, po tym jak ta zacznie się awanturować, a nawet rzuci się z pięściami na jej kochanka. Wierzbicka ciągle nie będzie mogła pogodzić się z tym, że Radek mógł zostawić ją dla kogoś takiego i zacznie planować swoją zemstę.

Zobacz także: Barwy szczęścia. Małgorzata dorwie oszusta, który zrobi z Kacpra mordercę! Nie zostawi na nim suchej nitki!

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 2471 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Wierzbicka ciągle nie będzie mogła opanować łez, co nie ujdzie uwadze Vincenzo.

- Dzień dobry. Czy mogę jakoś pomóc? – uśmiechnie się do Lidki, która będzie zaskoczona jego wizytą i przeprosi go za swoje zachowanie.

W 2471 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Włoch przekona Wierzbicką, że ma dar przywoływania na twarzach uśmiechu, jednak Lidka zapewni go, że z nią tak łatwo mu nie pójdzie. To jeszcze bardziej nakręci Vincenzo, który zacznie stosować swoje tajne sztuczki i wprost będzie podrywał Lidkę!

- Ze mną to się raczej nie uda. I niech pan nie myśli, że stracił swoją moc. Po prostu miałam wyjątkowo podły dzień – wytłumaczy mu.

- Dzień się jeszcze nie skończył, więc spróbujmy go uratować. Zapraszam panią do tanga. To najlepsze lekarstwo na wszystkie smutki – uśmiechnie się do niej zalotnie, jednak Lidka wyzna mu, że nie ma nastroju do tańca.

Spójrz również: Barwy szczęścia. Kacper zabije człowieka?! Jerzy zapłaci szantażyście, by ukrywać wypadek wnuka

Jeszcze w 2471 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Vincenzo nie da wygraną i spróbuje przekonać Wierzbicką do swojego pomysłu, ale ona kolejny raz go odrzuci. Włoch jej nie odpuści i w końcu dopnie swego, gdyż Lidka w 2471 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej wreszcie mu ulegnie.

- Słyszysz, jaka piękna melodia? Chodź, poprowadzę cię – szepnie jej do ucha.

- Chociaż spróbuj, jak nie pomoże, to przerwiemy taniec – nie da za wygraną.

- Nie jestem odpowiednio ubrana do tanga – będzie się wymigiwać Lidka.

- To nic. Tango jest o życiu, a życie nie jest idealne. Ważne są chęci. To jak będzie? – uprze się i osiągnie swój cel! Lidka zgodzi się na jego propozycję i da mu się porwać do tańca!

Ale to nie wszystko, gdyż w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach między Lidką a Vincenzo zacznie coraz mocniej iskrzyć! Wierzbicka szybko da się oczarować i bez pamięci wpadnie w ramiona temperamentnego Włocha! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Lidka nie będzie kryła się ze swoim uczuciem, czym wzbudzi zazdrość nawet u Radka, który nakryje ich wspólnie w fitness klubie i nawet zacznie żałować, że odszedł od żony!

Patrz także: Barwy szczęścia. Sławka postawi Kornelowi ultimatum! Matka Patryka wyrzeknie się podłego oszusta!

Barwy szczęścia po wakacjach 2021: Lidka (Emilia Warabida), Vincenzo (Alessandro Curti)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia po wakacjach 2021: Lidka (Emilia Warabida), Vincenzo (Alessandro Curti)
Najnowsze