Barwy szczęścia, odcinek 2306: Regina rozkocha w sobie Włocha, który romansuje z Kasią! Zerwane zaręczyny to tylko początek kłopotów

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2306: Regina rozkocha w sobie Włocha, który romansuje z Kasią! Zerwane zaręczyny to tylko początek kłopotów

Barwy szczęścia, odcinek 2306: Regina rozkocha w sobie Włocha, który romansuje z Kasią! Zerwane zaręczyny to tylko początek kłopotów

2021-03-09 15:17

W 2306 odcinku serialu "Barwy szczęścia" w życiu Reginy Czapli (Kamila Kamińska) pojawi się gorący Włoch prosto z Sycylii, Vincenzo Ilardi (Alessandro Curti). Dopiero co opadną emocje po zaręczynach Reginy i Franka (Mateusz Banasiuk), a już zakochani się rozstaną. Franek wyjedzie, a wtedy do akcji wkroczy Vincenzo, bliski przyjaciel Kasi (Katarzyna Glinka)! Od pierwszej chwili w 2306 odcinku "Barw szczęścia" Regina oczaruje Włocha, którego wszyscy będą podejrzewali o romans z... Kasią!

"Barwy szczęścia" odcinek 2306 - poniedziałek, 15.03.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Rozstanie Reginy i Franka w 2306 odcinku "Barw szczęścia" będzie zapowiedzią poważnych komplikacji w ich związku. Dopiero co się zaręczyli, a już pojawią się kłopoty, zazdrość i pokusa zdrady z namiętnym Włochem, przy którym już w 2306 odcinku "Barw szczęścia" serce Reginy zabije mocniej. Dlaczego Franek zostawi narzeczoną? Wyjedzie do Francji do swojego syna Stefanka (Eryk Martyński), ale Regina wcale nie będzie usychała z tęsknoty. Wręcz przeciwnie!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2405: Józek po seksie z Gabi wyjedzie i ją zostawi - ZDJĘCIA

Spotka się z przyjaciółkami, Aldoną (Elżbieta Romanowska) i Mariolą (Agnieszka Mrozińska) na kameralnym zamknięciu "Zdrówka". Niespodziewanie w sklepie w 2306 odcinku "Barw szczęścia" zjawi się przyjaciel Kasi z Sycylii, Vincenzo Ilardi, który ma dostarczyć Grzelakowej włoskie przysmaki. Od pierwszego spojrzenia Regina rozkocha go w sobie bez pamięci! Ale zachowanie Vincenzo będzie wskazywało na to, że z Kasią też coś go łączy.

Namiętny Włoch w 2306 odcinku "Barw szczęścia" nie poprzestanie na jednej kobiecie! Postanowi uwieść Reginę, nie zważając na to, że Czapla jest zaręczona!

Kim będzie Vincenzo z "Barw szczęścia"? Czy Regina zdradzi z nim Franka?

Mimo, że miłość Reginy i Franka z "Barw szczęścia" jest bardzo silna, to Vincenzo sprawi, że samotna kobieta poczuje nagły przypływ pożądania i pasji. Zwłaszcza kiedy Włoch zjawi się w jej fitness klubie i w 2307 odcinku "Barw szczęścia" i zaproponuje Reginie, że poprowadzi tu lekcje tanga. Na dowód tego, że zna się na rzeczy, porwie Czaplę do tańca. A narzeczona Franka podda się bez walki!

Grali parę w serialu. Zaiskrzyło w prawdziwym życiu. Aktorka "Barw szczęścia" potwierdziła związek

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2408: Sekretny romans Kasi na Sycylii! Zdradzi Łukasza i dlatego odeśle mu syna

Wszystko zacznie się komplikować kiedy w 2309 odcinku "Barw szczęścia" Franek wróci nagle do Polski ze swoim synem. Przekaże Reginie, że była kochanka Carina (Divine Kitenge-Martyńska) oddała mu dziecko, bo właśnie urodziła drugiego syna i nie ma czasu na Stefanka. Franek z przerażeniem odkryje, że wokół Reginy kręci się Włoch Vincenzo.

- Wbija do nas po nocy z bukietem kwiatów. Nie mogę tego zignorować! - stwierdzi Franek i zażąda, żeby Regina zerwała ich znajomość. Ale ona tego nie zrobi! Co więcej, w 2309 odcinku "Barw szczęścia" zgodzi się zatrudnić Vincenzo w fitness klubie jako instruktora tańca. Nie wiedząc, że ten chce ją poderwać i zniszczyć jej związek z Frankiem.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze